Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Moinesti
Scoala:Scoala St. Luchian
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ADOCHITEI DRAGOSII AEBALANICA CARMEN
PARASCAN DAVIDII AEBALANICA CARMEN
URZICA SERGIUII AEBALANICA CARMEN
DOGULESEI LARISA MARIAII BEPARASCAN MIRCEA
PRAJESCU SMARANDAII BEPARASCAN MIRCEA
BELCIU TUDORIII AEHERES VIORICA
MARIS NECTARIAIII AEHERES VIORICA
MOTEI CRISTIANAIII AEHERES VIORICA
PRAJESCU PATRICIAIII AEHERES VIORICA
FODOR IAZMINAIII BECOJOCARU GABRIELA
DAVIDUTA GEORGE STEFANIII CETONCU IULIANA
GRADINARU DARIA ELENAIII CETONCU IULIANA
MARINUC STEFANAIII CETONCU IULIANA
MARTIN ALEXANDRUIII CETONCU IULIANA
MAXIM EDUARD NICOLASIII CETONCU IULIANA
TUGLEA FLAVIUSIII CETONCU IULIANA
ILISEI RADUIV BEDASCALUL IOANA
PADURARU DAVIDIV BEDASCALUL IOANA
ZOTA BIANCAIV BEDASCALUL IOANA
Musteata AlexandraPregatitoare AETabacaru Loredana
Tabacariu Diana MariaPregatitoare AETabacaru Loredana
COSA ALESSIO GABRIELPregatitoare BEBURUIANA TANTA
DONA TUDOR ANDREIPregatitoare BEBURUIANA TANTA
MARIAN ALEXANDRA MARIAPregatitoare BEBURUIANA TANTA
PAVAL ALEXANDRAPregatitoare BEBURUIANA TANTA
ROMANESCU MARIA PARASCHEVAPregatitoare BEBURUIANA TANTA
ZALA DARIUS ANDREIPregatitoare BEBURUIANA TANTA
AVADANEI BOGDANIII AIHERES VIORICA
PUSCASU LUCAIII BICOJOCARU GABRIELA
NICULESCU MARIAIV AIPINTILIE ALINA
BOLOHAN DENISA IOANAI BIICARP VIOREL
COSMA PAULIII AIIHERES VIORICA
POPA ALEXIII AIIHERES VIORICA
ILINCA MIRUNAIII BIICOJOCARU GABRIELA
OROS ANDREEAIII BIICOJOCARU GABRIELA
VINGHIAC INGRID MARIAPregatitoare BIIBURUIANA TANTA
CERNAT STEFANII AIIBALANICA CARMEN
LASLAU DARIUSII AIIBALANICA CARMEN
RADU ALEXII AIIBALANICA CARMEN
CATANA DENIS ALINII BIIPARASCAN MIRCEA
MUNTEANU RARESIV AIIPINTILIE ALINA
STOICA SIMINAIV AIIPINTILIE ALINA
Cernat Daria IoanaPregatitoare AIITabacaru Loredana
COMANESCU STEFAN FLORINPregatitoare BIIBURUIANA TANTA
MUNTEANU TEODORA MARIAPregatitoare BIIBURUIANA TANTA
ANITEI ADRIAN MIHAIII BIIIPARASCAN MIRCEA
HUSZAR EMAIII BIIICOJOCARU GABRIELA
INSURATELU STEFANIAIII CIIITONCU IULIANA
KONT ALEXANDRU IOANII BIIIPARASCAN MIRCEA
CRISTEA DARIUS III BIIICOJOCARU GABRIELA
FLOREA ANDREIIV AIIIPINTILIE ALINA
BIDIGA IULIANIII BIIICOJOCARU GABRIELA
INSURATELU TEODORAIII CIIITONCU IULIANA
JIPA MATEIIII BIIICOJOCARU GABRIELA
COJOCARU DAVIDII AMBALANICA CARMEN
POPA STEFANIAIII CMTONCU IULIANA
Armeanu TudorPregatitoare AMTabacaru Loredana
Boghiu SofiaPregatitoare AMTabacaru Loredana
Manciu Nicole- MadalinaPregatitoare AMTabacaru Loredana
Trofin Alexia- BiancaPregatitoare AMTabacaru Loredana
ABABEI IOANA DARINAPregatitoare BMBURUIANA TANTA
GHERASIM ILINCAPregatitoare BMBURUIANA TANTA
MUNTEANU MATEEA STEFANIAPregatitoare BMBURUIANA TANTA
PUSCASU ANAPregatitoare BMBURUIANA TANTA
TURCU GHEORGHE STEFANPregatitoare BMBURUIANA TANTA

Inapoi la centrele de concurs