Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Onesti
Scoala:Scoala E.Racovita
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Baurceanu Maria-AlexandraI A100Mosie Cosette
Chiorcea DariaI A100Mosie Cosette
Cioca David-StefanI A100Mosie Cosette
Puiu Daria-ElenaI A100Mosie Cosette
Moraru Elisa-MariaI A91Mosie Cosette
Bancila Daria-GabrielaI A89Mosie Cosette
Paval AndradaI A87Mosie Cosette
Radu Ochiu Ioana ElenaI A87Mosie Cosette
Anton Denisa MariaI A60Mosie Cosette
Manaila Maria BiancaI A60Mosie Cosette
Puscuta Marian Alexandru I A60Mosie Cosette
Bucur Miruna ElenaI B98Duta Mihaela
Chiuaru Maria AlexandraI B97Duta Mihaela
PASCU ANDREIII B100Dobrea Monica
PURICE TEOFIL II B100Dobrea Monica
MISU NICOLASII B95Dobrea Monica
Ardeleanu Stefan IulianIII A100Fonoca Aglaia
Coroama Alexandra MihaelaIII A100Fonoca Aglaia
Cimpoeriu BeatriceIII A64Fonoca Aglaia
Negoita Radu AndreiIII A60Fonoca Aglaia
Barbu Ioan-EmilianIII B100Holban Maria
Goaga NicoleIII B100Holban Maria
Rosu EvaIII B100Holban Maria
Costea DeliaIII B95Holban Maria
Fudulache LucaIII B85Holban Maria
Coropca IoanaPregatitoare A100Andrei Simona Elena
Dumitrache VladPregatitoare A100Andrei Simona Elena
Pojoni RominaPregatitoare A100Andrei Simona Elena
Weisthal KarinaPregatitoare A100Andrei Simona Elena
Bursuc ElenaPregatitoare A95Andrei Simona Elena
Ciobanu IanisPregatitoare A95Andrei Simona Elena
Irimia DariusPregatitoare A95Andrei Simona Elena
Lazar BeatricePregatitoare A95Andrei Simona Elena
Magdalina VictorPregatitoare A95Andrei Simona Elena
Mihai DavidPregatitoare A92Andrei Simona Elena
Barbu MariaPregatitoare A91Andrei Simona Elena
Budau KarinaPregatitoare A87Andrei Simona Elena
Rachieru DavidPregatitoare A85Andrei Simona Elena
Pruteanu DavidPregatitoare A73Andrei Simona Elena
Ilie DariusPregatitoare A70Andrei Simona Elena
Bucioaca IlincaPregatitoare B100Radulescu Paula Maria
Ciobanu MariaPregatitoare B100Radulescu Paula Maria
Diaconu MedeeaPregatitoare B100Radulescu Paula Maria
Dumitrache DalilaPregatitoare B100Radulescu Paula Maria
Goaga BryanaPregatitoare B100Radulescu Paula Maria
Ignat OanaPregatitoare B100Radulescu Paula Maria
Ilie MateoPregatitoare B100Radulescu Paula Maria
Paduraru SabinaPregatitoare B100Radulescu Paula Maria
Vasii DenisPregatitoare B100Radulescu Paula Maria
Orzu RaresPregatitoare B90Radulescu Paula Maria
Bontas AlexandruPregatitoare B86Radulescu Paula Maria
David LucaPregatitoare B80Radulescu Paula Maria
Alexa GianiPregatitoare B78Radulescu Paula Maria
Leonte VladPregatitoare B78Radulescu Paula Maria
Apostol RaisaPregatitoare B72Radulescu Paula Maria
Popa DanielPregatitoare B71Radulescu Paula Maria
Nistor StefanPregatitoare B61Radulescu Paula Maria

Inapoi la centrele de concurs