Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Onesti
Scoala:Scoala E.Racovita
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Barbu MariaI AEAndrei Simona Elena
Coropca IoanaI AEAndrei Simona Elena
Dumitrache VladI AEAndrei Simona Elena
Pojoni RominaI AEAndrei Simona Elena
Ciobanu Maria IoanaI BERadulescu Paula Maria
Paduraru Andra SabinaI BERadulescu Paula Maria
Zarnescu Alexandru IulianI BERadulescu Paula Maria
PASCU ANDREI LAURENTIUIII BEDobrea Monica
Barbu IoanIV BEHolban Mariea
BEJENARU COSMINAPregatitoare AEHagiu Ramona Elena
IANCU RARESPregatitoare AEHagiu Ramona Elena
PUSCUTA STEFANIAPregatitoare AEHagiu Ramona Elena
ROSCA RAZVANPregatitoare AEHagiu Ramona Elena
SPIRIDON EDUARDPregatitoare AEHagiu Ramona Elena
FULGA PETRA Pregatitoare BEVilcu Oana Adina
NECULAESCU ELENA ANASTASIA Pregatitoare BEVilcu Oana Adina
STRUGOREANU INESAPregatitoare BEVilcu Oana Adina
Goaga NicoleIV BIHolban Mariea
Rosu EvaIV BIHolban Mariea
Bursuc ElenaI AIIAndrei Simona Elena
Ilie DariusI AIIAndrei Simona Elena
Rachieru DavidI AIIAndrei Simona Elena
Stanciu AlexiaI AIIAndrei Simona Elena
Diaconu Medeea GabrielaI BIIRadulescu Paula Maria
Goaga Maria BryanaI BIIRadulescu Paula Maria
MISU NICOLASIII BIIDobrea Monica
ABABEI GIULIAPregatitoare AIIHagiu Ramona Elena
HANGANU RARES STEFANPregatitoare AIIHagiu Ramona Elena
IVAN IZABELAPregatitoare AIIHagiu Ramona Elena
NEGOITA ANAMARIA RALUCAPregatitoare BIIVilcu Oana Adina
Dumitrache DalilaI AIIIAndrei Simona Elena
Irimia DariusI AIIIAndrei Simona Elena
Costea Nicolae RaduII BIIIDuta Mihaela
POTOROACA MIHAI CRISTIANPregatitoare BIIIVilcu Oana Adina
Bucur Miruna ElenaII BIIIDuta Mihaela
Macovei Maia Andreea II BIIIDuta Mihaela
DRULEA NICHOLAS ALEXANDRUPregatitoare BIIIVilcu Oana Adina
Ciobanu IanisI AMAndrei Simona Elena
Miron IuliaI AMAndrei Simona Elena
Weisthal KarinaI AMAndrei Simona Elena
Leonte Vlad GabrielI BMRadulescu Paula Maria
Vasii Denis VasilicaI BMRadulescu Paula Maria
CIOBANU LEONIDAPregatitoare AMHagiu Ramona Elena
LECA DAVIDPregatitoare AMHagiu Ramona Elena
ANTON ALESIA IOANAPregatitoare BMVilcu Oana Adina

Inapoi la centrele de concurs