Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Onesti
Scoala:Scoala George Calinescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Aspataritei IrinaI AEBratu Teodora
Demsa SaraI AEBratu Teodora
Gaman MateiI AEBratu Teodora
Istudor YannisI AEBratu Teodora
Rizoiu FlaviaI AEBratu Teodora
Tufa StefanI AEBratu Teodora
Toma Aniela-StefaniaI BEPaval Monalisa Delia
Ruxandu MateiII AEButa Dorica
Turturica SaraII AEButa Dorica
Forcos TeodoraII BETufa Nadia
Moraru AdelinaII BETufa Nadia
Hanganu AriadnaIII AEToma Viorica
Munteanu VladIII AEToma Viorica
Pirjol IulianIII AEToma Viorica
Adomnica Radu-AndreiPregatitoare AEBiciusca Mihaela Catrina
Berescu Mihai-SebastianPregatitoare AEBiciusca Mihaela Catrina
David Daria-StefaniaPregatitoare AEBiciusca Mihaela Catrina
Jupenschi MariaPregatitoare AEBiciusca Mihaela Catrina
Pisarciuc Mara-AndreeaPregatitoare AEBiciusca Mihaela Catrina
Pisarciuc Mara-AndreeaPregatitoare AEBiciusca Mihaela Catrina
Adam EmaPregatitoare BECioaba Carmen
Andronache ElenaPregatitoare BECioaba Carmen
Baltatescu Mihail EduardPregatitoare BECioaba Carmen
Nica Denis ConstantinPregatitoare BECioaba Carmen
Tanasa DariaPregatitoare BECioaba Carmen
Burnichi MateiPregatitoare CECimpoesu Gabriela
Cheptanaru DavidPregatitoare CECimpoesu Gabriela
Damian AlexandruPregatitoare CECimpoesu Gabriela
Gramatic DariaPregatitoare CECimpoesu Gabriela
Pintilie StefaniaPregatitoare CECimpoesu Gabriela
Chiriac AnaII AIButa Dorica
Jitcovici OliviaII BITufa Nadia
Hilohi StefanII BIITufa Nadia
Vranceanu VanesPregatitoare CIICimpoesu Gabriela
Ciolac Vlad MihaiIII AIIToma Viorica
Tantaru MihaiIII AIIToma Viorica
Branici Faraon MatiaII AIIButa Dorica
Dobranis AndreeaII AIIButa Dorica
Bontas Calin NicolaeII BIITufa Nadia
Lupu Iris- ElenaII BIITufa Nadia
Paduraru Miruna- TeodoraII BIITufa Nadia
Cotoara Delia TeodoraPregatitoare AIIBiciusca Mihaela Catrina
Marin IoanaPregatitoare AIIBiciusca Mihaela Catrina
Arminia Julia MariaPregatitoare BIICioaba Carmen
Brosteanu IonutPregatitoare BIICioaba Carmen
Busuioc AndreeaPregatitoare BIICioaba Carmen
Pirjol BiancaPregatitoare BIICioaba Carmen
Micu DariaPregatitoare CIICimpoesu Gabriela
Covaci MelaniaII AIIIButa Dorica
Hanu DavidIII AIIIToma Viorica
Dascalu Darius-FlorinPregatitoare AIIIBiciusca Mihaela Catrina
Onel RebecaPregatitoare BIIICioaba Carmen
Stancila StefanII BIIITufa Nadia
Bozianu IrinaII AMButa Dorica
Ciocoiu DariaII AMButa Dorica
Cristea StefanII AMButa Dorica
Hrisca George LiviuII BMTufa Nadia
Marin MihaiII BMTufa Nadia
Nistor TeodorII BMTufa Nadia
Conchi-Paris IrisPregatitoare AMBiciusca Mihaela Catrina
Stupu Stefan-AlexandruPregatitoare AMBiciusca Mihaela Catrina
Aron RaresPregatitoare BMCioaba Carmen
Iosif AndreasPregatitoare BMCioaba Carmen
Lazar Stefan AndreiPregatitoare BMCioaba Carmen
Misseri GiuliaPregatitoare BMCioaba Carmen
Savulescu DariusPregatitoare CMCimpoesu Gabriela

Inapoi la centrele de concurs