Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Onesti
Scoala:Scoala nr 1
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Manea Denisa II A100Rosu Valentina
Pirjol IonutII A95Rosu Valentina
Radu MaraII A95Rosu Valentina
Zota AndreeaII A95Rosu Valentina
Macovei Adelina II A90Rosu Valentina
Boaca Stefan II A85Rosu Valentina
Iacob Adnana II A85Rosu Valentina
Caruceriu Irina II A80Rosu Valentina
Girniata MayaII A80Rosu Valentina
Orheanu EricaII A70Rosu Valentina
RADU CRISTIANII C100SCHIFIRNET LOREDANA
TOPALAGA LUCAII C100SCHIFIRNET LOREDANA
VRINCEANU ANDREIII C100SCHIFIRNET LOREDANA
CIOBOTARU GABRIEL-II C90SCHIFIRNET LOREDANA
ROMEDEA CRISTIAN-II C85SCHIFIRNET LOREDANA
TURCU BIANCA-II C85SCHIFIRNET LOREDANA
BILBIIE MARIA-II C75SCHIFIRNET LOREDANA
BONDAR IANIS-II C75SCHIFIRNET LOREDANA
ILIESCU ARYANAII C70SCHIFIRNET LOREDANA
Bejenaru BrianaII D100Titire Daniela
Marcu AndreeaII D100Titire Daniela
Puscalau SophiaII D100Titire Daniela
Andronic Daria II D95Titire Daniela
Neamtiu MateiII D95Titire Daniela
Neamtiu MateiII D95Titire Daniela
Ostroveanu DariaII D95Titire Daniela
Ostroveanu DariaII D95Titire Daniela
Diaconu DenisaII D90Titire Daniela
Popescu MariaII D90Titire Daniela
Ungureanu MarisaII D90Titire Daniela
Ungureanu MarisaII D90Titire Daniela
Ghius Calestenia II D80Titire Daniela
COZMA ALEXIA NICOLETAIII B100MORARU STELUTA
CHIRILA ANDREEAIII B98MORARU STELUTA
STROE MUNTEANU LUCAIII B96MORARU STELUTA
DUTA EMANUEL IULIANIII B84MORARU STELUTA
MORARU MARIUS ANTONIOIII B83MORARU STELUTA
BUZINCHI DARIA STEFANIAIII B80MORARU STELUTA
APOSTU DAVID COSTINIII B70MORARU STELUTA
Toadrer Bogdan FilipIV C100BOLOCAN MIHAELA
BOLOCAN MARIA -RUXANDRA IV C94BOLOCAN MIHAELA
TIPLOIU DENISA -IOANAIV C94BOLOCAN MIHAELA
SFIRLOG BOGDANIV C90BOLOCAN MIHAELA
ABAZA ELENA -RIANAIV C88BOLOCAN MIHAELA
ANDRONE CALINIV C85BOLOCAN MIHAELA
POPOVICI MARIAIV C85BOLOCAN MIHAELA
CIORTEANU BIANCA -MARIAIV C84BOLOCAN MIHAELA
POPA STEFANIV C73BOLOCAN MIHAELA
Bolocan Georgia IoanaPregatitoare A100ABAZA IRINA
Faraon IlincaPregatitoare A100ABAZA IRINA
Gogu MihneaPregatitoare A100ABAZA IRINA
Gordila IlincaPregatitoare A100ABAZA IRINA
Iorga MelinaPregatitoare A100ABAZA IRINA
Lazar RaresPregatitoare A100ABAZA IRINA
Melinte EvaPregatitoare A100ABAZA IRINA
Neghina MayaPregatitoare A100ABAZA IRINA
Plutasu TibiPregatitoare A100ABAZA IRINA
Visoiu Issabela Pregatitoare A100ABAZA IRINA
Danila Maria Pregatitoare A99ABAZA IRINA
Hirlau AndreiPregatitoare A95ABAZA IRINA
Munteanu LucaPregatitoare A95ABAZA IRINA
Sava DariaPregatitoare A95ABAZA IRINA
Silochi DavidPregatitoare A95ABAZA IRINA
Steclaru AndaPregatitoare A95ABAZA IRINA
Utoiu DavidPregatitoare A95ABAZA IRINA
Decuseara AlexPregatitoare A90ABAZA IRINA
Ladan SaraPregatitoare a90ABAZA IRINA
Rusu ElizaPregatitoare A90ABAZA IRINA
Tabacaru Maria Pregatitoare A90ABAZA IRINA
Capatana RaresPregatitoare A87ABAZA IRINA
Zota DavidPregatitoare A85ABAZA IRINA
Holban Scorec StefanPregatitoare A72ABAZA IRINA
Branzaniuc AndreiPregatitoare A70ABAZA IRINA
Radu LaviniaPregatitoare C100Paiu Mirabela
Cristea DavidPregatitoare C95Paiu Mirabela
Duta FrancescaPregatitoare C95Paiu Mirabela
Enache Alessia Pregatitoare C95Paiu Mirabela
Finaru AlinPregatitoare C95Paiu Mirabela
Racos Rares Pregatitoare C95Paiu Mirabela
Ionel StefaniaPregatitoare C94Paiu Mirabela
Oanca RaffaelPregatitoare C92Paiu Mirabela
Balas AntoniaPregatitoare C90Paiu Mirabela
Cretu AdelinaPregatitoare C90Paiu Mirabela
Tanga TeodoraPregatitoare C90Paiu Mirabela
Dima Paul IulianPregatitoare C85Paiu Mirabela
Silaghe CristinaPregatitoare C85Paiu Mirabela
Facaoaru Medeea Pregatitoare C80Paiu Mirabela
Jepu Oprea Raul Pregatitoare C80Paiu Mirabela
Bulai Gheotghe DragosPregatitoare C70Paiu Mirabela

Inapoi la centrele de concurs