Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Onesti
Scoala:Scoala nr 1
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Manea Denisa II AERosu Valentina
RADU CRISTIANII CESCHIFIRNET LOREDANA
TOPALAGA LUCAII CESCHIFIRNET LOREDANA
VRINCEANU ANDREIII CESCHIFIRNET LOREDANA
Bejenaru BrianaII DETitire Daniela
Marcu AndreeaII DETitire Daniela
Puscalau SophiaII DETitire Daniela
COZMA ALEXIA NICOLETAIII BEMORARU STELUTA
Toadrer Bogdan FilipIV CEBOLOCAN MIHAELA
Bolocan Georgia IoanaPregatitoare AEABAZA IRINA
Faraon IlincaPregatitoare AEABAZA IRINA
Gogu MihneaPregatitoare AEABAZA IRINA
Gordila IlincaPregatitoare AEABAZA IRINA
Iorga MelinaPregatitoare AEABAZA IRINA
Lazar RaresPregatitoare AEABAZA IRINA
Melinte EvaPregatitoare AEABAZA IRINA
Neghina MayaPregatitoare AEABAZA IRINA
Plutasu TibiPregatitoare AEABAZA IRINA
Visoiu Issabela Pregatitoare AEABAZA IRINA
Radu LaviniaPregatitoare CEPaiu Mirabela
Danila Maria Pregatitoare AIABAZA IRINA
CHIRILA ANDREEAIII BIMORARU STELUTA
STROE MUNTEANU LUCAIII BIIMORARU STELUTA
Pirjol IonutII AIIRosu Valentina
Radu MaraII AIIRosu Valentina
Zota AndreeaII AIIRosu Valentina
Andronic Daria II DIITitire Daniela
Neamtiu MateiII DIITitire Daniela
Neamtiu MateiII DIITitire Daniela
Ostroveanu DariaII DIITitire Daniela
Ostroveanu DariaII DIITitire Daniela
Hirlau AndreiPregatitoare AIIABAZA IRINA
Munteanu LucaPregatitoare AIIABAZA IRINA
Sava DariaPregatitoare AIIABAZA IRINA
Silochi DavidPregatitoare AIIABAZA IRINA
Steclaru AndaPregatitoare AIIABAZA IRINA
Utoiu DavidPregatitoare AIIABAZA IRINA
Cristea DavidPregatitoare CIIPaiu Mirabela
Duta FrancescaPregatitoare CIIPaiu Mirabela
Enache Alessia Pregatitoare CIIPaiu Mirabela
Finaru AlinPregatitoare CIIPaiu Mirabela
Racos Rares Pregatitoare CIIPaiu Mirabela
BOLOCAN MARIA -RUXANDRA IV CIIIBOLOCAN MIHAELA
TIPLOIU DENISA -IOANAIV CIIIBOLOCAN MIHAELA
Ionel StefaniaPregatitoare CIIIPaiu Mirabela
Oanca RaffaelPregatitoare CIIIPaiu Mirabela
Macovei Adelina II AMRosu Valentina
CIOBOTARU GABRIEL-II CMSCHIFIRNET LOREDANA
Diaconu DenisaII DMTitire Daniela
Popescu MariaII DMTitire Daniela
Ungureanu MarisaII DMTitire Daniela
Ungureanu MarisaII DMTitire Daniela
SFIRLOG BOGDANIV CMBOLOCAN MIHAELA
Decuseara AlexPregatitoare AMABAZA IRINA
Ladan SaraPregatitoare aMABAZA IRINA
Rusu ElizaPregatitoare AMABAZA IRINA
Tabacaru Maria Pregatitoare AMABAZA IRINA
Balas AntoniaPregatitoare CMPaiu Mirabela
Cretu AdelinaPregatitoare CMPaiu Mirabela
Tanga TeodoraPregatitoare CMPaiu Mirabela

Inapoi la centrele de concurs