Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Targu Ocna
Scoala:Scoala nr 2
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CIOBANU FLORINI A98RONCEA CRISTINA
Ababei Alexandra LetitiaI B96RONCEA CRISTINA
Ciucanu Ioana AlexaI B90RONCEA CRISTINA
Prutica Eliana AntoniaI B90RONCEA CRISTINA
Turiceanu Iustina MariaI B90RONCEA CRISTINA
Obrinteschi Clara MariaI B85RONCEA CRISTINA
Balan Daria CostinaI B83RONCEA CRISTINA
CELMARE MARIA-TEODORAII B95TILIMBECI MARIA
CAZACU ALEXANDRUII B90TILIMBECI MARIA
OLARU MALINA-ANDREEAII B90TILIMBECI MARIA
VASAI DRAGOS-TEOFILII B90TILIMBECI MARIA
ADAMOAE EVA KARINAII B85TILIMBECI MARIA
CHITU ROBET-MARIANII B85TILIMBECI MARIA
DORVOS TEODOR-EMANUELII B85TILIMBECI MARIA
EGHET ANTONIAII B85TILIMBECI MARIA
ICHIM ADELINAII B85TILIMBECI MARIA
VAMANU LUCAII B82TILIMBECI MARIA
BORSA ILINCAII B80TILIMBECI MARIA
MATEICIUC ALEXANDRUII B80TILIMBECI MARIA
SERBAN MARIAII B78TILIMBECI MARIA
IFTIME BIANCAII B75TILIMBECI MARIA
RUSINOIU IOANAII B75TILIMBECI MARIA
ALEXA STEFANOII B73TILIMBECI MARIA
CARAUSU ROBERTAII B70TILIMBECI MARIA
RADU STEFANIAII B68TILIMBECI MARIA
DOGARU DANIAII B67TILIMBECI MARIA
LUCACI STEFANII B65TILIMBECI MARIA
MINCIUNA CARINAII B65TILIMBECI MARIA
MUNTEANU MARIAII BParticipantTILIMBECI MARIA
FLOREA MARTAII BParticipantTILIMBECI MARIA
LACATUSU ELENAII C95MUNTEANU SILVIA
NEGOITA IOANAII C75MUNTEANU SILVIA
NEMTANU VLADIII A97DANAILA VIRGINIA
OLARU SARAIII A96DANAILA VIRGINIA
POPA DANIELIII A94DANAILA VIRGINIA
GENES IUSTINIANIII A92DANAILA VIRGINIA
ALEXANDRU MARIAIII A90DANAILA VIRGINIA
HONGU MEDEEAIII A90DANAILA VIRGINIA
SILOCHI RARESIII A90DANAILA VIRGINIA
MOACA GABRIELIII A89DANAILA VIRGINIA
PRUTEANU EUSEBIUIII A84DANAILA VIRGINIA
BUZDUGA ALINIII A81DANAILA VIRGINIA
PAVALACHE TEODORAIII A77DANAILA VIRGINIA
STEFAN DRAGOSIII A74DANAILA VIRGINIA
SOCACI RAULIII A70DANAILA VIRGINIA
SOLOMON ADELINAIII A70DANAILA VIRGINIA
AANEI ALEXANDRUIII A67DANAILA VIRGINIA
BEJAN GABRIELIII A61DANAILA VIRGINIA
VACARU DENISAIII A61DANAILA VIRGINIA
VATAVU CRINAIII AParticipantDANAILA VIRGINIA
ANTON DAVIDIII AParticipantDANAILA VIRGINIA
PAVALACHE MADALINAIII AParticipantDANAILA VIRGINIA
BOLDIJAR MARIOIII AParticipantDANAILA VIRGINIA
RUNCANU ALEXANDRUIII AParticipantDANAILA VIRGINIA
CRISTIAN ELENAIII AParticipantDANAILA VIRGINIA
PAIU NOEMIIII AParticipantDANAILA VIRGINIA
CHIPER LUIZAIII B100NECULCEA CARMEN
Diaconu Ana DariaIII B100NECULCEA CARMEN
Iorga DanielIII B100NECULCEA CARMEN
Brandabur DariusIII B95NECULCEA CARMEN
Maimescu StefanIII B95NECULCEA CARMEN
Costan ElisaIII B92NECULCEA CARMEN
Desaga MarioIII B92NECULCEA CARMEN
Jicmon RobertIII B92NECULCEA CARMEN
SERBAN TEODORAIII B84NECULCEA CARMEN
SOCACI RAZVANIII B80NECULCEA CARMEN
Rusu IosifIII B74NECULCEA CARMEN
VLAD DENISIII B71NECULCEA CARMEN
GAFITA IRISIII B70NECULCEA CARMEN
Toma Catalina IoanaIII C100Olaru Cristina
Iftime Stefan AlexandruIII C98Olaru Cristina
Ursu StefaniaIII C86Olaru Cristina
Ursu StefaniaIII C86Olaru Cristina
Ciobanu Stefan AlexandruIII C85Olaru Cristina
Cadavero GiovanniIII C80Olaru Cristina
Soponaru Cristian IlieIII C78Olaru Cristina
Ciubotaru TeodoraIII C75Olaru Cristina
Tisescu Ionut ValentinIII C73Olaru Cristina
Bresvcan StefanIII C65Olaru Cristina
Anton Alina RebecaIII C60Olaru Cristina
ARAMA ROXANAIV A100BALAN VIOLETA
MIRICA RARESIV A100BALAN VIOLETA
SOPRON SASHAIV B100VLASIE ANA
BRATU ANDREIIV B97VLASIE ANA
FLOREA TOMAIV B92VLASIE ANA
ISDRAILA CARINAIV B80VLASIE ANA
ORBAN ALEXANDRAIV BParticipantVLASIE ANA
APOSTU TEODOR-ANDREIPregatitoare A100BRATU ELENA
GRIGORESCU DARIAPregatitoare A100BRATU ELENA
IONEL DENISPregatitoare A100BRATU ELENA
PELIN DENISAPregatitoare A100BRATU ELENA
SULTANEL MARIAPregatitoare A100BRATU ELENA
COSTANDACHE IOANAPregatitoare A95BRATU ELENA
PAVALACHE ALEXIA-IOANAPregatitoare A95BRATU ELENA
POTOC MATTEOPregatitoare A95BRATU ELENA
STOICA CLAUDIUPregatitoare A95BRATU ELENA
ISACHE MARIAPregatitoare A90BRATU ELENA
LACATUS ANEMONAPregatitoare A90BRATU ELENA
ROTARU RARESPregatitoare A90BRATU ELENA
Arama Andrei-RobertPregatitoare B100MISTODI MARIANA
BOTEZATU MARIAPregatitoare B100MISTODI MARIANA
Dumitru Denisa-StefaniaPregatitoare B100MISTODI MARIANA
Ioan Albert-AndreiPregatitoare B100MISTODI MARIANA
Ioja-Macarie Dragos-AlexandruPregatitoare B100MISTODI MARIANA
Nemteanu Tudor-GabrielPregatitoare B100MISTODI MARIANA
Onofrei Stefania-IoanaPregatitoare B100MISTODI MARIANA
Pelin Andra-GeorgianaPregatitoare B100MISTODI MARIANA
Pelin Andra-GeorgianaPregatitoare B100MISTODI MARIANA
Samoila Daria-BeatricePregatitoare B100MISTODI MARIANA
Samoila Daria-BeatricePregatitoare B100MISTODI MARIANA
SILESTER GIORGIAPregatitoare B100MISTODI MARIANA
SILESTER SERENAPregatitoare B100MISTODI MARIANA
ARDELEANU DRAGOPregatitoare B95MISTODI MARIANA
ARDELEANU EDUARDPregatitoare B95MISTODI MARIANA
Craescu Claudia-MariaPregatitoare B95MISTODI MARIANA
Irimia Maria-FlorencePregatitoare B95MISTODI MARIANA
Lacatus Luca-PatrickPregatitoare B95MISTODI MARIANA
Dobre Ioana-AndreeaPregatitoare B90MISTODI MARIANA
Gusu Alexandru-ConstantinPregatitoare B90MISTODI MARIANA
Mocanu Petru-SebastianPregatitoare B90MISTODI MARIANA
Vacaru Diana-AlexandraPregatitoare B90MISTODI MARIANA
Ciochina Andreea-DianaPregatitoare B85MISTODI MARIANA
COBUZ CIURLICA DANPregatitoare B85MISTODI MARIANA
Anton Anna MedeeaPregatitoare B80MISTODI MARIANA
Ignat Luca-AlexandruPregatitoare B80MISTODI MARIANA
Munteanu Anastasia-ElenaPregatitoare B80MISTODI MARIANA
Ungureanu Stefania-BiancaPregatitoare B80MISTODI MARIANA
Munteanu GabrielPregatitoare B65MISTODI MARIANA
CIOBANU TUDORPregatitoare B62MISTODI MARIANA

Inapoi la centrele de concurs