Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bacau
Localitate:Targu Ocna
Scoala:Scoala nr 2
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CHIPER LUIZAIII BENECULCEA CARMEN
Diaconu Ana DariaIII BENECULCEA CARMEN
Iorga DanielIII BENECULCEA CARMEN
Toma Catalina IoanaIII CEOlaru Cristina
ARAMA ROXANAIV AEBALAN VIOLETA
MIRICA RARESIV AEBALAN VIOLETA
SOPRON SASHAIV BEVLASIE ANA
APOSTU TEODOR-ANDREIPregatitoare AEBRATU ELENA
GRIGORESCU DARIAPregatitoare AEBRATU ELENA
IONEL DENISPregatitoare AEBRATU ELENA
PELIN DENISAPregatitoare AEBRATU ELENA
SULTANEL MARIAPregatitoare AEBRATU ELENA
Arama Andrei-RobertPregatitoare BEMISTODI MARIANA
BOTEZATU MARIAPregatitoare BEMISTODI MARIANA
Dumitru Denisa-StefaniaPregatitoare BEMISTODI MARIANA
Ioan Albert-AndreiPregatitoare BEMISTODI MARIANA
Ioja-Macarie Dragos-AlexandruPregatitoare BEMISTODI MARIANA
Nemteanu Tudor-GabrielPregatitoare BEMISTODI MARIANA
Onofrei Stefania-IoanaPregatitoare BEMISTODI MARIANA
Pelin Andra-GeorgianaPregatitoare BEMISTODI MARIANA
Pelin Andra-GeorgianaPregatitoare BEMISTODI MARIANA
Samoila Daria-BeatricePregatitoare BEMISTODI MARIANA
Samoila Daria-BeatricePregatitoare BEMISTODI MARIANA
SILESTER GIORGIAPregatitoare BEMISTODI MARIANA
SILESTER SERENAPregatitoare BEMISTODI MARIANA
CIOBANU FLORINI AIRONCEA CRISTINA
Iftime Stefan AlexandruIII CIOlaru Cristina
NEMTANU VLADIII AIIDANAILA VIRGINIA
BRATU ANDREIIV BIIVLASIE ANA
Ababei Alexandra LetitiaI BIIRONCEA CRISTINA
OLARU SARAIII AIIDANAILA VIRGINIA
CELMARE MARIA-TEODORAII BIITILIMBECI MARIA
LACATUSU ELENAII CIIMUNTEANU SILVIA
Brandabur DariusIII BIINECULCEA CARMEN
Maimescu StefanIII BIINECULCEA CARMEN
COSTANDACHE IOANAPregatitoare AIIBRATU ELENA
PAVALACHE ALEXIA-IOANAPregatitoare AIIBRATU ELENA
POTOC MATTEOPregatitoare AIIBRATU ELENA
STOICA CLAUDIUPregatitoare AIIBRATU ELENA
ARDELEANU DRAGOPregatitoare BIIMISTODI MARIANA
ARDELEANU EDUARDPregatitoare BIIMISTODI MARIANA
Craescu Claudia-MariaPregatitoare BIIMISTODI MARIANA
Irimia Maria-FlorencePregatitoare BIIMISTODI MARIANA
Lacatus Luca-PatrickPregatitoare BIIMISTODI MARIANA
POPA DANIELIII AIIIDANAILA VIRGINIA
GENES IUSTINIANIII AIIIDANAILA VIRGINIA
Costan ElisaIII BIIINECULCEA CARMEN
Desaga MarioIII BIIINECULCEA CARMEN
Jicmon RobertIII BIIINECULCEA CARMEN
FLOREA TOMAIV BIIIVLASIE ANA
Ciucanu Ioana AlexaI BMRONCEA CRISTINA
Prutica Eliana AntoniaI BMRONCEA CRISTINA
Turiceanu Iustina MariaI BMRONCEA CRISTINA
CAZACU ALEXANDRUII BMTILIMBECI MARIA
OLARU MALINA-ANDREEAII BMTILIMBECI MARIA
VASAI DRAGOS-TEOFILII BMTILIMBECI MARIA
ALEXANDRU MARIAIII AMDANAILA VIRGINIA
HONGU MEDEEAIII AMDANAILA VIRGINIA
SILOCHI RARESIII AMDANAILA VIRGINIA
ISACHE MARIAPregatitoare AMBRATU ELENA
LACATUS ANEMONAPregatitoare AMBRATU ELENA
ROTARU RARESPregatitoare AMBRATU ELENA
Dobre Ioana-AndreeaPregatitoare BMMISTODI MARIANA
Gusu Alexandru-ConstantinPregatitoare BMMISTODI MARIANA
Mocanu Petru-SebastianPregatitoare BMMISTODI MARIANA
Vacaru Diana-AlexandraPregatitoare BMMISTODI MARIANA

Inapoi la centrele de concurs