Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bihor
Localitate:Oradea
Scoala:Liceul Teoretic Onisifor Ghibu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Filip IarinaI B100Romaneac Iosif
Pelle DragosI B100Romaneac Iosif
Gavrilete AlinI B97Romaneac Iosif
Popa RaulI B92Romaneac Iosif
Nicorici Luca I B89Romaneac Iosif
Pop GeorgeI B89Romaneac Iosif
Toda PatrikI B87Romaneac Iosif
Turcus DariaI B87Romaneac Iosif
Ignat ArminI B80Romaneac Iosif
Iancu IonutI B74Romaneac Iosif
Ardelean StefanI B72Romaneac Iosif
Huh - Nicoara AlexandruI B72Romaneac Iosif
Vesa AndreiI B67Romaneac Iosif
Negran MariusI B66Romaneac Iosif
Mihut CristianaI B65Romaneac Iosif
Tal MariaI B61Romaneac Iosif
Matiu CiprianI BParticipantRomaneac Iosif
Chereji VeronicaI BParticipantRomaneac Iosif
Paulas DariusI BParticipantRomaneac Iosif
Ghelan AlexandraI BParticipantRomaneac Iosif
Bologan AnaI BParticipantRomaneac Iosif
Huh - Nicoara GeaninaI BParticipantRomaneac Iosif
Ambro IanisI BParticipantRomaneac Iosif
Bere GhiorgheI BParticipantRomaneac Iosif
Morosan GabrielI BParticipantRomaneac Iosif
Igna IasminaI BParticipantRomaneac Iosif
Cobzas EduardI BParticipantRomaneac Iosif
Muresan CarinaI BParticipantRomaneac Iosif
Neaga Daniel I BParticipantRomaneac Iosif
Belenesi AndreiI C100Popa Alina
Neag MihaelaI C100Popa Alina
Pelle CarlaI C100Popa Alina
Saitos EmiliaI C100Popa Alina
Selegean GeorgeI C100Popa Alina
Dumuta GeorgeI C99Popa Alina
Pupaza CarinaI C90Popa Alina
Tau Andrei FlorinI C88Popa Alina
Dume BogdanI C85Popa Alina
Sebes CarinaI C82Popa Alina
Gherman AlesiaI C81Popa Alina
Iovan RaisaI C78Popa Alina
Bak TiberiuI C73Popa Alina
Tiriteu RaulI CParticipantPopa Alina
Miclos GabrielI D100Mateas Marioara
Oprea MaraI D100Mateas Marioara
Pascondea CezaraI D100Mateas Marioara
Kovacs NataliaI D96Mateas Marioara
Halmagean TeodoraII B97Duma Alina
Honis BeniaminII B63Duma Alina
Nicoara MaraIII A100Pintean Brandusa
Ciupa AndreiIII A98Pintean Brandusa
Tise HoreaIII A98Pintean Brandusa
Drugas DamianIII A92Pintean Brandusa
Negrut OanaIII D99Kocsis Iuliana
Urs DavidIII D97Kocsis Iuliana
Sarca AndreiIII D95Kocsis Iuliana
Zamfirescu MihaiIII D94Kocsis Iuliana
Popa CarinaIII D93Kocsis Iuliana
Tuderici Catalin III D91Kocsis Iuliana
Bodea Rares III D90Kocsis Iuliana
Barna LauraIII D89Kocsis Iuliana
Plesca MaiaIII D77Kocsis Iuliana
Saitos LarisaIII D71Kocsis Iuliana
Popa NadinaIII DParticipantKocsis Iuliana
Popescu AndraIII DParticipantKocsis Iuliana
Ivan AlexiaIV B91Barbonta Lavinia
Jurcut RaulIV B75Barbonta Lavinia
Karancsi AndreiIV B65Barbonta Lavinia
Tiriteu RazvanPregatitoare D100Marian Marcela
Tautan NataliaPregatitoare D96Marian Marcela
Veres CarinaPregatitoare D96Marian Marcela
Toma IliasPregatitoare D91Marian Marcela
Cimpeanu AndreiPregatitoare D87Marian Marcela
Iuhos LarisaPregatitoare D87Marian Marcela
Haragus RalucaPregatitoare D83Marian Marcela
Palade DumitruPregatitoare D83Marian Marcela
Pop AdrianPregatitoare D79Marian Marcela
Kelemen EnikoPregatitoare D78Marian Marcela
Mindoiu AlexiaPregatitoare D77Marian Marcela
Costa DianaPregatitoare D74Marian Marcela
Gavruta DavidPregatitoare D72Marian Marcela
Secan FrancescoPregatitoare D71Marian Marcela
Viloaica MaiaPregatitoare D68Marian Marcela
Curta SebastianPregatitoare D63Marian Marcela
Gavrilas LaviniaPregatitoare DParticipantMarian Marcela
Lal RaissaPregatitoare DParticipantMarian Marcela

Inapoi la centrele de concurs