Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bihor
Localitate:Oradea
Scoala:Liceul Teoretic Onisifor Ghibu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Gavrilas LaviniaI D100Marian Marcela
Iuhos LarisaI D100Marian Marcela
Lincar IasminaI D100Marian Marcela
Palade DumitruI D100Marian Marcela
Tautan NataliaI D100Marian Marcela
Tiriteu RazvanI D100Marian Marcela
Veres CarinaI D100Marian Marcela
Vatasescu NicolasI D90Marian Marcela
Haragus RalucaI D85Marian Marcela
Curta SebastianI D83Marian Marcela
Cimpeanu AndreiI D80Marian Marcela
Costa DianaI D78Marian Marcela
Gavruta DavidI D63Marian Marcela
Viloaica MaiaI D60Marian Marcela
Mocanu MariaI DParticipantMarian Marcela
Toma Andrei IliasI DParticipantMarian Marcela
Mindoiu AlexiaI DParticipantMarian Marcela
Gavrilete AlinII B100Romaneac Iosif
Iancu Ionut II B95Romaneac Iosif
Sonea AntonioII B95Romaneac Iosif
Ignat MihaiII B90Romaneac Iosif
Popa RaulII B90Romaneac Iosif
Nicorici LucaII B85Romaneac Iosif
Tal MariaII B85Romaneac Iosif
Ardelean StefanII B80Romaneac Iosif
Muresan KarinaII B80Romaneac Iosif
Negran MariusII B80Romaneac Iosif
Pop George BogdanII B80Romaneac Iosif
Toda PatrikII B75Romaneac Iosif
Bologan AnaII B70Romaneac Iosif
Filip IarinaII B65Romaneac Iosif
Ghelan AlexandraII B65Romaneac Iosif
Turcus DariaII B65Romaneac Iosif
Huh Nicoara AlexII B60Romaneac Iosif
Chereji VeronicaII BParticipantRomaneac Iosif
Morosan GabrielII BParticipantRomaneac Iosif
Balint SergiuII BParticipantRomaneac Iosif
Ambro IanisII BParticipantRomaneac Iosif
Sonea IanisII BParticipantRomaneac Iosif
Matiu CiprianII BParticipantRomaneac Iosif
Huh Nicoara GeaninaII BParticipantRomaneac Iosif
Palade TeodoraII BParticipantRomaneac Iosif
Igna IasminaII BParticipantRomaneac Iosif
Vesa AndreiII BParticipantRomaneac Iosif
Cociuba NicolasII BParticipantRomaneac Iosif
Neaga DanielII BParticipantRomaneac Iosif
Belenesi AndreiII C100Popa Alina
Domuta GeorgeII C100Popa Alina
Silaghi BogdanII C100Popa Alina
Neag MihaelaII C97Popa Alina
Pelle Carla ElenaII C97Popa Alina
Pupaza CarinaII C93Popa Alina
Saitos EmiliaII C90Popa Alina
Tau Andrei FlorinII C85Popa Alina
Sebes CarinaII C83Popa Alina
Bak TiberiuII C65Popa Alina
Bitis AntoniaII D100Mateas Marioara
Miclos GabrielII D98Mateas Marioara
Pintea PatriciaII D97Mateas Marioara
Forogau TeodoraII D95Mateas Marioara
Puscas CarlaII D95Mateas Marioara
Rezmuves MaiaII D95Mateas Marioara
Busanu AndreeaII D92Mateas Marioara
Busanu CiprianII D92Mateas Marioara
Oprea MaraII D90Mateas Marioara
Codreanu DenisII D85Mateas Marioara
Pascondea CezaraII D82Mateas Marioara
Dandi AndreiII D73Mateas Marioara
Fulop DenisaII D73Mateas Marioara
Cires Diana FlorentinaII E100Vesa Ilie
Munteanu AndorII E95Vesa Ilie
Oprea Dragos IoanII E90Vesa Ilie
Halmagean TeodoraIII D94Duma Alina
Honis BeniaminIII D74Duma Alina
Lincar IustinianIII DParticipantDuma Alina
Firizar MihailIII EParticipantTaut Crina
Ciupa Andrei IV A100Pintean Brandusa
Drugas DamianIV A100Pintean Brandusa
Motataianu PatricIV A100Pintean Brandusa
Nicoara MaraIV A100Pintean Brandusa
Tise Horea OctavianIV A100Pintean Brandusa
Bulzan PatriciaIV A92Pintean Brandusa
Jiarca LarisaIV A82Pintean Brandusa
Gavruta AndreiIV A75Pintean Brandusa
Bak DavidIV C86Pirtea Florica
Negrut OanaIV D100Kocsis Iuliana
Popa CarinaIV D100Kocsis Iuliana
Tuderici CatalinIV D100Kocsis Iuliana
Urs DavidIV D100Kocsis Iuliana
Barna LauraIV D95Kocsis Iuliana
Sarca AndreiIV D85Kocsis Iuliana
Sipos AnemonaIV D80Kocsis Iuliana

Inapoi la centrele de concurs