Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Beclean
Scoala:Scoala Gimnaziala Grigore Silasi
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Blaga AbielI AELazarMargareta
Blaga DariaI AELazarMargareta
Carlig IrinaI AELazarMargareta
Chis DenisI AELazarMargareta
Ilis DianaI AELazarMargareta
Rusan DaniI AELazarMargareta
Sfechis BogdanI AELazarMargareta
Bucsa DianaI BERician Livia
Cherhat MihaiI BERician Livia
Mateiu SaraI BERician Livia
Miresan SebastianI BERician Livia
Risco LauraI BERician Livia
Zaborila AlisaI BERician Livia
Cicedea DavidI CECristea Ileana
Malinas GabrielI CECristea Ileana
Papiu NicolaI CECristea Ileana
Diugan DavidII CEPop Delia
Hrisman BogdanII CEPop Delia
Singeorzan David DanielII CEPop Delia
Costin Simijdean VladIII BESeserman Veturia
Blaga RutIV AEMoldovan Raveca
Buia DariusIV AEMoldovan Raveca
Farcas CristianIV AEMoldovan Raveca
Gherghiu DaianaIV AEMoldovan Raveca
Lazar CristinaIV AEMoldovan Raveca
Lucacean IuliaIV AEMoldovan Raveca
Moldovan IuliaIV AEMoldovan Raveca
Muresan PaulaIV AEMoldovan Raveca
Sotropa LuisaIV AEMoldovan Raveca
Toderel DavidIV AEMoldovan Raveca
Bozga PriscillaIV BEBlaga Margareta
Cicedea MariaIV BEBlaga Margareta
Galuti MiriamIV BEBlaga Margareta
Malutan DenisIV BEBlaga Margareta
Manciu SarahIV BEBlaga Margareta
Purcea AmeliaIV BEBlaga Margareta
Antoniu SebastianPregatitoare AERus Mirela
Carlig StefanPregatitoare AERus Mirela
Leah LucasPregatitoare AERus Mirela
Luca RaulPregatitoare AERus Mirela
Lasc AlexandruPregatitoare BEGancean Eniko
Bob AlessiaPregatitoare BEGancean Eniko
Conradi AdrianPregatitoare BEGancean Eniko
Diugan DamarisPregatitoare BEGancean Eniko
Moisan SebastianPregatitoare BEGancean Eniko
Singeorzan LucaPregatitoare BEGancean Eniko
Varga LucaPregatitoare BEGancean Eniko
Varga SaraPregatitoare BEGancean Eniko
Viman DariaPregatitoare BEGancean Eniko
Bejan SebastianPregatitoare CESimon Eva
Bogdan SebastianPregatitoare CESimon Eva
Cjocnean CatalinPregatitoare CESimon Eva
Leaha RoxanaPregatitoare CESimon Eva
Lucaciu HoratiuPregatitoare CESimon Eva
Pinti Scurtu BeatricePregatitoare CESimon Eva
Pop TudorPregatitoare CESimon Eva
Rus GeorgianaPregatitoare CESimon Eva
Varga ClaudiuPregatitoare CESimon Eva
Veres AlesiaPregatitoare CESimon Eva
Luca AlinI BIRician Livia
Pop MariaI BIRician Livia
Bodiu MirceaI CICristea Ileana
Bolas AdrianaI AILazarMargareta
Pop LeontinI AILazarMargareta
Ambrus CristianI CICristea Ileana
Florea AlexI CICristea Ileana
Maierean MadalinaI CICristea Ileana
Morar EmanuelI CICristea Ileana
Podea CarlaI CICristea Ileana
Prodan AndreeaI CICristea Ileana
Morar FabianIII BIISeserman Veturia
Luca DenisIV AIIMoldovan Raveca
Molnar DariaIV AIIMoldovan Raveca
Malinas AlinIV BIIBlaga Margareta
Sfechis BogdanIV BIIBlaga Margareta
Balasz IuliaI AIILazarMargareta
Matyas EmanuelI AIILazarMargareta
Pop IonutI AIILazarMargareta
Cocian CarlaI CIICristea Ileana
Lazar MirunaI CIICristea Ileana
Mic EmmaI CIICristea Ileana
Termure DenisI CIICristea Ileana
Denes Miruna AntoniaII CIIPop Delia
Malinas TudorPregatitoare AIIRus Mirela
Nicoara TudorPregatitoare AIIRus Mirela
Rusu LaviniaPregatitoare AIIRus Mirela
Suia AndreiPregatitoare AIIRus Mirela
Turi EmmaPregatitoare AIIRus Mirela
Muresan AndreeaPregatitoare BIIGancean Eniko
Somesan RobertPregatitoare BIIGancean Eniko
Zagrean DavidPregatitoare BIIGancean Eniko
Lorint BogdanIV AIIIMoldovan Raveca
Balan TimoteiIV BIIIBlaga Margareta
Lazar BogdanIV BIIIBlaga Margareta
Tarmure DariusIII CIIIKerekes Maria
Coroianu MonicaIV AIIIMoldovan Raveca
Maffei FrancescoIV AIIIMoldovan Raveca
Reman KrisztianPregatitoare AIIIRus Mirela
Reman MiriamPregatitoare CIIISimon Eva
Marek MayaI BMRician Livia
Moga AndradaI BMRician Livia
Enyedi IonutI CMCristea Ileana
Muresan DenisI CMCristea Ileana
Rusu KarlaI CMCristea Ileana
Ilisiu Sara MariaII CMPop Delia
Parascan Emilian IonutII CMPop Delia
Bindea LuizaIII BMSeserman Veturia
Coupe AndreeaIII BMSeserman Veturia
Dragoi DavidIII BMSeserman Veturia
Manciu MelisaIII BMSeserman Veturia
Vidican CristianIII BMSeserman Veturia
Vidican PatrickIII BMSeserman Veturia
Sasarman AdrianIV AMMoldovan Raveca
Toma SebastianIV AMMoldovan Raveca
Bulgar AlisiaIV BMBlaga Margareta
Somesan DianaIV BMBlaga Margareta
Berintan VictorPregatitoare AMRus Mirela
Chifa GiuliaPregatitoare AMRus Mirela
Ciurea CrinaPregatitoare AMRus Mirela
Deak EduardPregatitoare AMRus Mirela
Muresan CatalinPregatitoare AMRus Mirela
Roman AndreiPregatitoare AMRus Mirela
Serban VladPregatitoare AMRus Mirela
Baban AndreeaPregatitoare BMGancean Eniko
Czira AntoniaPregatitoare BMGancean Eniko
Scurtu AronPregatitoare CMSimon Eva

Inapoi la centrele de concurs