Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Scoala Al. I. Cuza
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
OLTEANU DRAGOSI A100Toader Carmen
TATARU ALEXI A100Toader Carmen
COSTIN ANAI A90Toader Carmen
COTIGA DENISAI A88Toader Carmen
NEICU LUANAI A88Toader Carmen
TANASESCU ADRIANI A88Toader Carmen
COMANITA EVELINAI A85Toader Carmen
MOCANU DENISI A85Toader Carmen
TUTULAN BEATRICEI A85Toader Carmen
COSTACHE AMALIAI A83Toader Carmen
GIURGIU ROBERTI A83Toader Carmen
CALIN ALESSIAI A82Toader Carmen
CIUTA SILVIAI A80Toader Carmen
DODA ANDREII A80Toader Carmen
MATEI GABRIELI A80Toader Carmen
CHIRU ALESSIAI A74Toader Carmen
UDREA STEFANIAI A70Toader Carmen
POPESCU NECTARIEI A63Toader Carmen
JIRLAIANU ERICI A60Toader Carmen
TUTULAN IRISI A60Toader Carmen
FRONE ALEXI AParticipantToader Carmen
SIRBU ADRIANI AParticipantToader Carmen
FRUNZA COSMINI AParticipantToader Carmen
CHIJER LUCA ANDREIII A100Chirpac Marioara
FRONE ANDRADA NICOLAII A100Chirpac Marioara
NECULITA ROBERTII A100Chirpac Marioara
OLTEANU MIHNEAII A100Chirpac Marioara
STROE ANDREI LAURENTIUII A100Chirpac Marioara
BOABES ANDREEA DARIAII A95Chirpac Marioara
MOCANU ANDREEA CAMELIAII A95Chirpac Marioara
AVRAMESCU MIHAI ROBERTOII A90Chirpac Marioara
BADEA ALEXANDRU GIGELII A90Chirpac Marioara
IORGA IUSTINA ALISIAII A90Chirpac Marioara
RASMERITA MARIAII A90Chirpac Marioara
URSE ANDREEA RIANAII A90Chirpac Marioara
ION DENIS CIPRIANII A85Chirpac Marioara
SOLOMON ADRIANII A85Chirpac Marioara
NENCIU ADRIAN STEFANII A70Chirpac Marioara
GURAU MARIANII AParticipantChirpac Marioara
GRAMA MATEIII B100Neagu Florinela-Lucia
ORZAN BIANCAII B100Neagu Florinela-Lucia
VASS SONIAII B100Neagu Florinela-Lucia
ZAINEA CRISTIAN II B100Neagu Florinela-Lucia
COJOCARU DAVIDII B95Neagu Florinela-Lucia
GHEORGHE CLARAII B95Neagu Florinela-Lucia
LAZAR MATEIII B95Neagu Florinela-Lucia
CALU GEORGEII B90Neagu Florinela-Lucia
CLIM COZMINAII B90Neagu Florinela-Lucia
ANTON THEODORAII B85Neagu Florinela-Lucia
BANICA DAVIDII B85Neagu Florinela-Lucia
CIINEANU DRAGOSII B85Neagu Florinela-Lucia
SALCEANU DAVIDII B80Neagu Florinela-Lucia
BURLACU ALEXANDRUII B70Neagu Florinela-Lucia
BURADA CRISTIANII B65Neagu Florinela-Lucia
SAUCA IOANAII B65Neagu Florinela-Lucia
BATCA AMALIA DELIAII D100Broasca Gabriela
CONSTANTIN STEFANII D95Broasca Gabriela
PRUNA MARIA II D95Broasca Gabriela
PUIU RARESII D95Broasca Gabriela
DANAIE ALEXANDRA IRINAII D90Broasca Gabriela
BROASCA RARES ANDREIII D85Broasca Gabriela
BUJOIU BIANCA TEODORAII D85Broasca Gabriela
GIURGEA RAUL CRISTIANII D85Broasca Gabriela
MIHAILOV ALEXANDRUII D85Broasca Gabriela
FRIGIOIU CEZAR VALENTINII D80Broasca Gabriela
POALELUNGI RADU ANDREIII D80Broasca Gabriela
BULAI ANDREEA CRISTINAII D75Broasca Gabriela
STOIAN EDUARD ANDREIII D75Broasca Gabriela
IRIMIA MARIA BIANCAII D72Broasca Gabriela
KIRSHNER TIANA GEORGIANAII D70Broasca Gabriela
COSTIN MARIANII D60Broasca Gabriela
GIURGEA ROBERT FLORENTINII D60Broasca Gabriela
CRAITA ANDREEA NATALIAII DParticipantBroasca Gabriela
CRISTESCU GABRIEL CRISTIANII DParticipantBroasca Gabriela
VIZIREANU DIANAIII A89Banica Mihaela
GASCU IRINAIII A88Banica Mihaela
POPESCU STEFANIII A77Banica Mihaela
DREDETAN SONIAIII A76Banica Mihaela
MIU MARIAN ADRIANIII A76Banica Mihaela
SOBARU COMAN ANA-ELENAIII A75Banica Mihaela
LEOACA ANDREEAIII A68Banica Mihaela
CRISTESCU MARIANA MIHAELA STEFANIAIII A65Banica Mihaela
BUNEA ALEXANDRAIII A64Banica Mihaela
MIHAI GEORGIANIII A64Banica Mihaela
PONDILA IONEL SEBASTIANIII A62Banica Mihaela
DIACONU DRAGOSIII AParticipantBanica Mihaela
PURICE ANDREIIII AParticipantBanica Mihaela
BALABAN ANDREIIII AParticipantBanica Mihaela
ANTOHI ALEXIII AParticipantBanica Mihaela
CUPLIU VALENTINIII AParticipantBanica Mihaela
ANDRONIE CEZARIII B100Blanaru Dorina
HARABAGIU ROBERTIII B89Blanaru Dorina
MARCHIDANU OCTAVIANIII B88Blanaru Dorina
CATANA ANA-MARIAIII B87Blanaru Dorina
DUDAU MARIA BIANCAIII B83Blanaru Dorina
PUIA RAULIII B80Blanaru Dorina
TUDOSE ALEXANDRA ELIANAIII B76Blanaru Dorina
ROSIORU ELENAIII B72Blanaru Dorina
SERBAN SARA MARIAIII B68Blanaru Dorina
BORCUTEAN ANDREIIII B66Blanaru Dorina
DOBROMIR DENISIII B66Blanaru Dorina
DRAGU LUKAS FLAVIUIII B65Blanaru Dorina
NEAGU TEODORIII B64Blanaru Dorina
RADU EDUARDIII B62Blanaru Dorina
SERBAN CALINIII BParticipantBlanaru Dorina
VLAD ROBERT VALENTINIII BParticipantBlanaru Dorina
COMAN DENIS GABRIELIII D96Ostache Carmen
TOPORAU MARIA ALEXANDRAIII D96Ostache Carmen
STEFAN MARIA GEORGIANAIII D95Ostache Carmen
CIUREA COSMIN ANDREIIII D94Ostache Carmen
RADULESCU TEODORA SIMINAIII D92Ostache Carmen
CIOROIU CEZAR THEODORIII D89Ostache Carmen
VASILACHE GIORGIANA-MARIAIII D89Ostache Carmen
ISTUDOR DARIA GABRIELAIII D88Ostache Carmen
BUDUR MARIA DARIAIII D86Ostache Carmen
MIHAI INGRID GIZELAIII D85Ostache Carmen
TILITA MARA GABRIELAIII D83Ostache Carmen
GUTIUM RADUIII D73Ostache Carmen
OMER ELIF ARZUIII D73Ostache Carmen
CAPBUN VICTOR IULIANIII D68Ostache Carmen
CIUDIN RARES MIHAIIII D68Ostache Carmen
CHIRIGIU MIHAI CRISTIANIII D67Ostache Carmen
GHINEA EMIL GABRIELIII D66Ostache Carmen
STEFAN RICHARD CATALIN DIMITRIEIII D62Ostache Carmen
VISAN STEFAN VIORELIII D62Ostache Carmen
IOSIF DENISA VALENTINAIII D61Ostache Carmen
IOAN MARIA CEZARA III D60Ostache Carmen
TRIFAUTANU TAISIAIII DParticipantOstache Carmen
PETRESCU MIHAIIII DParticipantOstache Carmen
BURCEA DENISA IOANAIII DParticipantOstache Carmen
OANCEA ANDREEAIII DParticipantOstache Carmen
CAMNASIO ANDREEA MORENAIII DParticipantOstache Carmen
CHIOSEA ALEXANDRU GEORGELIII DParticipantOstache Carmen
BANICA ROBERTIV A100Cireasa Mirela
CHERECHES PAUL TUDORIV A100Cireasa Mirela
CIOCARLAN MIHAI BOGDANIV A100Cireasa Mirela
CONSTANTIN DAVIDIV A100Cireasa Mirela
CRISTEA ANDREEA MADALINAIV A100Cireasa Mirela
DANIILESCU STEFANIV A100Cireasa Mirela
DRAGAN MATEIIV A100Cireasa Mirela
DURA MARIA ADRIANAIV A100Cireasa Mirela
MOCANU RALUCA VASILIAIV A100Cireasa Mirela
MUNTEANU RARES-STEFANIV A100Cireasa Mirela
NENCIU ANDREEA CRISTIANAIV A100Cireasa Mirela
OPREA RARES MIHAIIV A100Cireasa Mirela
PASCU MIHAI DANIELIV A100Cireasa Mirela
VACU-BECLEANU ALEXIAIV A100Cireasa Mirela
ANCUTA IULIA MARYLENIV A98Cireasa Mirela
ANGHELESCU BIANCAIV A98Cireasa Mirela
BALABAN DANIELAIV A98Cireasa Mirela
IACOB CRISTIAN ANDREIIV A98Cireasa Mirela
PERIANU CRISTIANA MARIAIV A98Cireasa Mirela
PLESEA LUCA MIHAIIV A98Cireasa Mirela
LEPADATU MARIA-BIANCAIV A97Cireasa Mirela
BATRANEANU DRAGOSIV A95Cireasa Mirela
CONSTANTIN ANDRA MARIAIV A95Cireasa Mirela
POPARTAC AMALIA MARINAIV A94Cireasa Mirela
TIRIPA CRISTINA TEODORAIV A93Cireasa Mirela
BALAN MARIA CLAUDIAIV A90Cireasa Mirela
NEGREA DIANA IOANAIV A88Cireasa Mirela
TOADER RARESIV A88Cireasa Mirela
TATU DAVIDIV A81Cireasa Mirela
CAPLEA MARIA AMALIAIV A80Cireasa Mirela
DAN TUDORIV A72Cireasa Mirela
MOGA STEFAN GEORGEIV B100Trifan Emilia
ROIBU ANDREIIV B100Trifan Emilia
LIGA IOANAIV B93Trifan Emilia
DECU ANDREI DAVIDIV B90Trifan Emilia
STRATON STEFANIV B88Trifan Emilia
SECIU MARA RUXANDRAIV B87Trifan Emilia
LIGA IULIA IV B85Trifan Emilia
TIGARIDIS IRISIV B85Trifan Emilia
GHEOEGHE MIRUNA IV B80Trifan Emilia
MICSUNESCU ARES MARIOIV B78Trifan Emilia
CIOACA ILINCAIV B77Trifan Emilia
CAMPIAN IRIMIE CODRINIV B74Trifan Emilia
POPOACA MIHNEAIV B71Trifan Emilia
ANTON THEODORIV B69Trifan Emilia
BALAN ALEXANDRAIV B69Trifan Emilia
COROS MARIAIV B61Trifan Emilia
FLOREA ALEXANDRU ANDREIIV BParticipantTrifan Emilia
MALAIA ANDREIIV BParticipantTrifan Emilia
BUGHEANU ALEXIAIV BParticipantTrifan Emilia
ENACHE BIANCAIV BParticipantTrifan Emilia
TUDORASCU BOGDANIV BParticipantTrifan Emilia
GHIOJDOIU FELICIAIV BParticipantTrifan Emilia
ERCUS MIRUNAPregatitoare C100Oancea Florica
IACOB MARIAPregatitoare C100Oancea Florica
ISVORANU ELISABETAPregatitoare C100Oancea Florica
RADULESCU MARIAPregatitoare C100Oancea Florica
STANICA ADELINAPregatitoare C100Oancea Florica
TUGUI ELENA Pregatitoare C100Oancea Florica
VASILIU ROXANAPregatitoare C100Oancea Florica
ZOVOT MARA SOFIA Pregatitoare C100Oancea Florica
COJOCARU IOANA Pregatitoare C99Oancea Florica
OLTEANU INGRIDPregatitoare C99Oancea Florica
BANICA RALUCAPregatitoare C95Oancea Florica
CIOBANU ANA MARIAPregatitoare C95Oancea Florica
STOIAN ANDREEAPregatitoare C95Oancea Florica
TAURU CRISTINAPregatitoare C95Oancea Florica
ICHIM IOANAPregatitoare C93Oancea Florica
NEAGU ERIC ANDREIPregatitoare C90Oancea Florica
PREKAZI DENISPregatitoare C90Oancea Florica

Inapoi la centrele de concurs