Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Scoala Al. I. Cuza
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
EFTENE MARIAI CESTOICHITOIU EUGENIA
ERTUGRUL DENISI CESTOICHITOIU EUGENIA
MOCANU BEBE MIHAII CESTOICHITOIU EUGENIA
PAVALEANU SARA MARIAI CESTOICHITOIU EUGENIA
BATCA AMALIAI DEBROASCA GABRIELA
KIRSCHNER TIANA-GEORGIANAI DEBROASCA GABRIELA
POALELUNGI RADUI DEBROASCA GABRIELA
PRUNA MARIAI DEBROASCA GABRIELA
DRAGU LUKASII BEBLANARU DORINA-AUGUSTINA
VLAD TUDORII BEBLANARU DORINA-AUGUSTINA
CIOROIU CEZARII DEUNGUREANU FLORICA
SCORTARU IANAII DEUNGUREANU FLORICA
ANCUTA IULIAIII AECIREASA MIRELA
BALABAN DANIELAIII AECIREASA MIRELA
BALAN MARIAIII AECIREASA MIRELA
BANICA ROBERTIII AECIREASA MIRELA
CIOCARLAN MIHAIIII AECIREASA MIRELA
CONSTANTIN DAVIDIII AECIREASA MIRELA
DURA MARIAIII AECIREASA MIRELA
IACOB CRISTIAN-ANDREIIII AECIREASA MIRELA
MUNTEANU RARES STEFANIII AECIREASA MIRELA
OPREA RARES-MIHAIIII AECIREASA MIRELA
PASCU MIHAI DANIELIII AECIREASA MIRELA
PERIANU CRISTINA MARIAIII AECIREASA MIRELA
POPARTAC AMALIAIII AECIREASA MIRELA
VACU BECLEANU ALEXIAIII AECIREASA MIRELA
DECU ANDREI DAVIDIII BETRIFAN EMILIA
LIGA IOANAIII BETRIFAN EMILIA
SECIU MARA RUXANDRAIII BETRIFAN EMILIA
CIUTA SILVIAPregatitoare AETOADER CARMEN
JIRLAIANU ERICPregatitoare AETOADER CARMEN
MAZAREANU REMUSPregatitoare AETOADER CARMEN
NEICU LUANAPregatitoare AETOADER CARMEN
TANASESCU ADRIANPregatitoare AETOADER CARMEN
TUTULAN BEATRICEPregatitoare AETOADER CARMEN
UDREA STEFANIAPregatitoare AETOADER CARMEN
IONEL DARIUSPregatitoare DEVLADESCU CAMELIA MADALINA
SIGHINAS ANDRAPregatitoare DEVLADESCU CAMELIA MADALINA
GIURGEA RAULI DIBROASCA GABRIELA
CHIRU ALESSIAPregatitoare AITOADER CARMEN
STEFAN ALESSIAPregatitoare AITOADER CARMEN
TUTULAN IRISPregatitoare AITOADER CARMEN
GONZALES YASMINEPregatitoare DIVLADESCU CAMELIA MADALINA
TOMULESCU DAVIDII BIBLANARU DORINA-AUGUSTINA
ANGHELESCU BIANCAIII AICIREASA MIRELA
ANTON THEODORIII BITRIFAN EMILIA
COTIGA DENISAPregatitoare AITOADER CARMEN
CIOACA ILINCAIII BIITRIFAN EMILIA
MITREA ANA-MARIAIV AIICARLAN STANUTA
TIRIPA CRISTINAIII AIICIREASA MIRELA
CAMPIAN IRIMIEIII BIITRIFAN EMILIA
LIGA IULIAIII BIITRIFAN EMILIA
MOGA STEFAN GEORGEIII BIITRIFAN EMILIA
ROIBU ANDREIIII BIITRIFAN EMILIA
TIGARIDIS IRISIII BIITRIFAN EMILIA
COSTACHE AMALIAPregatitoare AIITOADER CARMEN
OLTEANU DRAGOSPregatitoare AIITOADER CARMEN
ZAINEA CRISTIANI BIINEAGU FLORINELA LUCIA
SMITH SOFIA-MARIA LEEI CIISTOICHITOIU EUGENIA
ROSIORU ELENAII BIIBLANARU DORINA-AUGUSTINA
CIUREA COSMINII DIIUNGUREANU FLORICA
COSTIN ANA MARIAPregatitoare AIITOADER CARMEN
MATEI GABRIELPregatitoare AIITOADER CARMEN
RADULESCU SIMINAII DIIIUNGUREANU FLORICA
CONSTANTIN ANDRAIII AIIICIREASA MIRELA
DANIILESCU STEFANIII AIIICIREASA MIRELA
TATU DAVIDIII AIIICIREASA MIRELA
MOCANU DENISPregatitoare AIIITOADER CARMEN
BUNEA ALBERTI CIIISTOICHITOIU EUGENIA
DANAIE ALEXANDRA IRINAI DIIIBROASCA GABRIELA
PUIU RARESI DIIIBROASCA GABRIELA
BORDEI DARIAIV CIIIOANCEA FLORICA
MIHAILOV GABRIELI DIIIBROASCA GABRIELA
PAVEN RARESIV AIIICARLAN STANUTA
GRAMA MATEII BMNEAGU FLORINELA LUCIA
BROASCA RARES ANDREII DMBROASCA GABRIELA
HARABAGIU ANDREIII BMBLANARU DORINA-AUGUSTINA
RIMNICEANU DELIAII BMBLANARU DORINA-AUGUSTINA
TOPORAU MARIAII DMUNGUREANU FLORICA
TULILA MARIAII DMUNGUREANU FLORICA
NEGREA DIANAIII AMCIREASA MIRELA
BALAN ALEXANDRAIII BMTRIFAN EMILIA
GIURGIU MARIAIV CMOANCEA FLORICA
GRECU ANDREEAIV CMOANCEA FLORICA
HREHORET ANDREEAIV CMOANCEA FLORICA
DIMACHE MARIUSPregatitoare AMTOADER CARMEN
GIURGIU ROBERTPregatitoare AMTOADER CARMEN

Inapoi la centrele de concurs