Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BAICOIANU SARAH MARIAI AENICULESCU SIMONA
BURLACU ALEXANDRUI AENICULESCU SIMONA
DOBOGA MARIAI AENICULESCU SIMONA
FERARU TEODORI AENICULESCU SIMONA
IANCU NICOLEI AENICULESCU SIMONA
MIKE ERICI AENICULESCU SIMONA
DAMIAN MIRUNAII AETALNAR ADRIANA
DUMITRESCU ANASTASIAII AETALNAR ADRIANA
NALBARU ANTONIAII AETALNAR ADRIANA
NICA ANDREEAII AETALNAR ADRIANA
OARZA DARIUSII AETALNAR ADRIANA
PECHI ANAII AETALNAR ADRIANA
Stoica RazvanII AETALNAR ADRIANA
Alexe DianaIII AEJILAVEANU MARIA ANA
Momete Laura III AEJILAVEANU MARIA ANA
Scarlat Rebeca III AEJILAVEANU MARIA ANA
Stanescu MihneaIII AEJILAVEANU MARIA ANA
IOAN TUDORIV AEILIESCU MARIOARA
NITA MARIUSIV AEILIESCU MARIOARA
RUSU STEFANIV AEILIESCU MARIOARA
SANDULESCU TUDORIV AEILIESCU MARIOARA
ANGHELINA ANEMONAPregatitoare BEJIMBOREAN CAMELIA
BUD GIANNAPregatitoare BEJIMBOREAN CAMELIA
COSTIUC CEZARPregatitoare BEJIMBOREAN CAMELIA
COTIGA CALINPregatitoare BEJIMBOREAN CAMELIA
DOBOGA IOANPregatitoare BEJIMBOREAN CAMELIA
IONESCU TUDORPregatitoare BEJIMBOREAN CAMELIA
MOLDOVEANU ADAMPregatitoare BEJIMBOREAN CAMELIA
MORARU ANAPregatitoare BEJIMBOREAN CAMELIA
PLESA ANTONIAPregatitoare BEJIMBOREAN CAMELIA
RADOIU CRISTINAPregatitoare BEJIMBOREAN CAMELIA
TOMA ANDREIPregatitoare BEJIMBOREAN CAMELIA
VASILESCU ALEXANDRAPregatitoare BEJIMBOREAN CAMELIA
VASILESCU DANIPregatitoare BEJIMBOREAN CAMELIA
Segarceanu AlexandraIII BINEGREANU MIRELA
BRAULETE ALEXANDRUIV AIILIESCU MARIOARA
GRIGORAS ILINCA IV AIILIESCU MARIOARA
NEACSU REBECCAPregatitoare BIJIMBOREAN CAMELIA
RADU ILINCAPregatitoare BIJIMBOREAN CAMELIA
CUMPANASU ALEXANDRUI AIINICULESCU SIMONA
NEGUT LARISA MARIAI AIINICULESCU SIMONA
MANEA ALEXANDRAII AIITALNAR ADRIANA
NASTASE TUDORII AIITALNAR ADRIANA
Petre ErikII AIITALNAR ADRIANA
ABRAHAM STEFANII BIISERBAN MIHAELA
NETCU ARMINAII BIISERBAN MIHAELA
Clate CiprianIII BIINEGREANU MIRELA
Cozac AndreiIII BIINEGREANU MIRELA
Marcu DanielIII BIINEGREANU MIRELA
NETCU DAVIDPregatitoare BIIJIMBOREAN CAMELIA
OPRIS ALEXPregatitoare BIIJIMBOREAN CAMELIA
RADUCANU IRINAPregatitoare BIIJIMBOREAN CAMELIA
GRADINARU PATRICK-EDUARDI AIIINICULESCU SIMONA
Popa DariusIII BIIINEGREANU MIRELA
NECULAI ALEXANDRUPregatitoare BIIIJIMBOREAN CAMELIA
FILIMON TEODORAI AMNICULESCU SIMONA
BERCHIMIS TUDORI BMOPROIU CLAUDIA
BUD ELENAI BMOPROIU CLAUDIA
IONESCU PETRAI BMOPROIU CLAUDIA
MAVRODIN EMAI BMOPROIU CLAUDIA
MIHALACHE LUCAI BMOPROIU CLAUDIA
MIRON ALBERTI BMOPROIU CLAUDIA
MIRON SORANAI BMOPROIU CLAUDIA
RADU CARLAI BMOPROIU CLAUDIA
MOTORGA MELANIAII AMTALNAR ADRIANA
COSTIN TIBERIUII BMSERBAN MIHAELA
PADURARU ALEXANDRUII BMSERBAN MIHAELA
Istrate LucianIII BMNEGREANU MIRELA
Manolache Anamaria III BMNEGREANU MIRELA
Stefan NicolasIII BMNEGREANU MIRELA
MOFIDI ARYIANAPregatitoare BMJIMBOREAN CAMELIA
PICIOREA DARIAPregatitoare BMJIMBOREAN CAMELIA

Inapoi la centrele de concurs