Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Arriagada Morales EdelinaI AETalnar Adriana
Borza SofiaI AETalnar Adriana
Damian MirunaI AETalnar Adriana
Macarascu FilipI AETalnar Adriana
Nastase TudorI AETalnar Adriana
Nica AndreeaI AETalnar Adriana
Stoica RazvanI AETalnar Adriana
Abraham StefanI BESerban Mihaela
Csisser BrianaI BESerban Mihaela
Ghita RobertI BESerban Mihaela
Ilin DavidI BESerban Mihaela
Jucan DaesiaI BESerban Mihaela
Netcu ArminaI BESerban Mihaela
Ciobanu GabrielI CEPopa Susana
Mocanu GabrielI CEPopa Susana
Popa CristianI CEPopa Susana
Voiculescu CiprianI CEPopa Susana
Alexe DianaII AEJilaveanu Mariana
Badita AdrianII AEJilaveanu Mariana
Momete Laura II AEJilaveanu Mariana
Panait MihneaII AEJilaveanu Mariana
Grigoras IlincaIII AEIliescu Marioara
Ioan TudorIII AEIliescu Marioara
Nita MariusIII AEIliescu Marioara
Rusu StefanIII AEIliescu Marioara
Sandulescu TudorIII AEIliescu Marioara
Sava AndreiIII AEIliescu Marioara
Sufaru DavidIII AEIliescu Marioara
Badea AlexandruIV AENiculescu Simona
Marinescu AlexandruIV AENiculescu Simona
Cemartan NicolaeIV BEJimborean Camelia
Cojocaru GabrielIV BEJimborean Camelia
Marmureanu LauraIV BEJimborean Camelia
Mihai LuciaPregatitoare CELungu Marlena
Virvaroiu AnaPregatitoare CELungu Marlena
Costin TiberiuI BISerban Mihaela
Paunescu CristianI AITalnar Adriana
Mocanu OvidiuI CIPopa Susana
Pavel IoanI CIPopa Susana
Tinca EduardI CIPopa Susana
Mavrodin EmaPregatitoare BIIOproiu Claudia
Gatea SophiaI BIISerban Mihaela
Braulete AlexandruIII AIIIliescu Marioara
Stancu TeodorIII AIIIliescu Marioara
Tudor ArianaIII AIIIliescu Marioara
Damian AlexieI AIITalnar Adriana
Isop ConstantinI AIITalnar Adriana
Stanciu AlexandruI AIITalnar Adriana
Sandu JasmineI BIISerban Mihaela
Bratu DavidII AIIJilaveanu Mariana
Stanescu MihneaII AIIJilaveanu Mariana
Cozac AndreiII BIINegreanu Mirela
Enescu ElisaIV BIIJimborean Camelia
Zamfir MariaIV BIIJimborean Camelia
Velea AlinaPregatitoare BIIOproiu Claudia
Dumitrescu DianaPregatitoare BIIIOproiu Claudia
Miron AlbertPregatitoare BIIIOproiu Claudia
Stefan AndreiPregatitoare BIIIOproiu Claudia
Gindes AndreeaPregatitoare BIIIOproiu Claudia
Miron SoranaPregatitoare BIIIOproiu Claudia
Aproianu EduardPregatitoare BIIIOproiu Claudia
Anghelescu IoanaIV AIIINiculescu Simona
Negoita DenisaIV AIIINiculescu Simona
Tolea IrinaIV AIIINiculescu Simona
Ionescu PetraPregatitoare BIIIOproiu Claudia
Micu AndreeaI AMTalnar Adriana
Nalbaru AntoniaI AMTalnar Adriana
Saviuc IoachimI AMTalnar Adriana
Chicu AndreiI CMPopa Susana
Neculai MarioI CMPopa Susana
Rosu GabrielI CMPopa Susana
Marcu DanielII BMNegreanu Mirela
Stefan NicolasII BMNegreanu Mirela
Bogoi TiberiuIV BMJimborean Camelia
Nitu SebastianPregatitoare CMLungu Marlena
Oancea OvidiuPregatitoare CMLungu Marlena

Inapoi la centrele de concurs