Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:C. N. Mihai Eminescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
DOBRE KARINA-STEFANIAI C100CIOBANU MARIANA RAMONA
PURDILA IOANAI C98CIOBANU MARIANA RAMONA
CADINESCU VLADI C96CIOBANU MARIANA RAMONA
POPESCU RADUI C95CIOBANU MARIANA RAMONA
Arghir LucaII A100Carmen Dumitrache
Cumpata TudorII A100Carmen Dumitrache
Ionescu MayaII A100Carmen Dumitrache
Marinescu HoratiuII A100Carmen Dumitrache
Mihalache AdelinaII A100Carmen Dumitrache
Popa AyleenII A100Carmen Dumitrache
Popescu RalucaII A100Carmen Dumitrache
Ureche MihaiII A100Carmen Dumitrache
Vasila Ana MariaII A100Carmen Dumitrache
Badea AnastasiaII A95Carmen Dumitrache
Boer AnaII A95Carmen Dumitrache
Bologa MihaiII A95Carmen Dumitrache
Daia MateiII A95Carmen Dumitrache
Codreanu MariaII A90Carmen Dumitrache
Popescu BrianaII A90Carmen Dumitrache
Vidu AlexandruII A90Carmen Dumitrache
Miu DragosII A85Carmen Dumitrache
Burcea RuxandraII A80Carmen Dumitrache
CUCU BOGDAN MARIANII B100FILIP IONELA-CRISTINA
MAVRICHI FILIPII B100FILIP IONELA-CRISTINA
POPESCU SEBASTIANII B100FILIP IONELA-CRISTINA
SERSEA IRIS NECTARIEII B98FILIP IONELA-CRISTINA
SERBU MARIA SOPHIAII B95FILIP IONELA-CRISTINA
STANCULESCU PATRICK MIHAIII B95FILIP IONELA-CRISTINA
ANASTASIU-ZISULESCU MARIA ALEXANDRAII B91FILIP IONELA-CRISTINA
IONESCU RARES CRISTIANII B90FILIP IONELA-CRISTINA
SOBOLU BEATRICE MARIAII B90FILIP IONELA-CRISTINA
BONCIOG ANA MARIAII B75FILIP IONELA-CRISTINA
Bojica StefanIII A100Rodica Rizea
Deva VladIII A100Rodica Rizea
Nica AndreiIII A100Rodica Rizea
Bogdan DianaIII A98Rodica Rizea
Catrina DavidIII A96Rodica Rizea
Lazar AndreiIII A96Rodica Rizea
Petre DavidIII A94Rodica Rizea
Rotaru LucaIII A94Rodica Rizea
Dogaru FrancescaIII A93Rodica Rizea
Pascu PatriciaIII A86Rodica Rizea
Ciulacu AdaIII A77Rodica Rizea
Ludosanu LucaIV A100Despina Daoud
Iordache MaraIV A98Despina Daoud
Yilmaz Melda ZehraIV A98Despina Daoud
Pena PatriciaIV A96Despina Daoud
Rada TudorIV A95Despina Daoud
Munteanu AndreiIV B91Florentina Chifu
Popa AlisaIV B91Florentina Chifu
Danila EduardIV B90Florentina Chifu
Grecescu Ana MariaIV B90Florentina Chifu
Ureche NataliaIV B90Florentina Chifu
Cojanu TudorIV B80Florentina Chifu
Tanase AlexandruIV B75Florentina Chifu
Magdalena SmarandaIV B70Florentina Chifu
Balareanu EmiliaPregatitoare A100Cristina Popa
Enescu MyallegraPregatitoare A100Cristina Popa
Pasaitan RaduPregatitoare A100Cristina Popa
Raducanu NycolasPregatitoare A100Cristina Popa
Stan RaresPregatitoare A100Cristina Popa
Groza DoinitaPregatitoare A95Cristina Popa
Manea IarinaPregatitoare A95Cristina Popa
Nica MateiPregatitoare A95Cristina Popa
Rosioru AlexandruPregatitoare A95Cristina Popa
Chirilescu DariusPregatitoare A90Cristina Popa
Flaugiu MaysaPregatitoare A90Cristina Popa
Ion GabrielPregatitoare A90Cristina Popa
Musat PatrikPregatitoare A90Cristina Popa
Orzata EvaPregatitoare A90Cristina Popa
Postole AndreiPregatitoare A90Cristina Popa
Stoica AlbertPregatitoare A90Cristina Popa
Tanase SergiuPregatitoare A90Cristina Popa
Nicolaescu StefanPregatitoare A85Cristina Popa
Niculae ErikaPregatitoare A85Cristina Popa
Stoica MariusPregatitoare A85Cristina Popa
Trinca AndreiPregatitoare A85Cristina Popa

Inapoi la centrele de concurs