Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Odobleja
Nume elevClasaCadru didactic
BALASOIU LUCAI ALAZAROIU CARMEN
BEZNILA MARIAI ALAZAROIU CARMEN
TOPOLOIU ANDREII ALAZAROIU CARMEN
FUSA EDUARD I BDRAGOMIR AURA
RADU VANESSAI BDRAGOMIR AURA
TANASE GEORGIANAI CPADURARU ANCA
BARBU EVA MARIAI DDORU ELENA
ALECU MIRUNAII AJUNCU CERASELLA
BALOSU BRIANNA II AJUNCU CERASELLA
COSTACHE RUXANDRAII AJUNCU CERASELLA
DUMITRU LUCAII AJUNCU CERASELLA
FURTUNA RADUII AJUNCU CERASELLA
MOROSANU ANA MARIAII AJUNCU CERASELLA
RADU MARIAII AJUNCU CERASELLA
SAUCIUC DAVIDII AJUNCU CERASELLA
CIUTACU DANAII BANTONESCU CLAUDIA
SERBAN BIANCAII BANTONESCU CLAUDIA
STANESCU MARIAII BANTONESCU CLAUDIA
DOBRE DAVID STEFANII CVLAD ECATERINA
MOISE IULIA STEFANIAII CVLAD ECATERINA
OLTEANU CATALINII CVLAD ECATERINA
BERCARU STEFANIII AMANDA EUGENIA
CRACIUN NORAIII AMANDA EUGENIA
DUMITRACHE ANA MARIAIII AMANDA EUGENIA
GEAMPALIA VLADIII AMANDA EUGENIA
GRIGORASCU ROBERTIII AMANDA EUGENIA
GRIGORASCU ROBERTIII AMANDA EUGENIA
IONESCU MATEIIII AMANDA EUGENIA
SASU BIANCAIII AMANDA EUGENIA
SPATARU MARIAIII AMANDA EUGENIA
TEICAN IULIAIII AMANDA EUGENIA
VASILE DAVIDIII AMANDA EUGENIA
VELEA IRINAIII AMANDA EUGENIA
VISAN MARIAIII AMANDA EUGENIA
APALAGHICI VICTORIII CSTATE OANA
DOBROTA TUDORIII CSTATE OANA
GASPAR TEAIII CSTATE OANA
ION ROBERTIII CSTATE OANA
SAPCALIU DAVIDIII CSTATE OANA
VLAD DEMIANIII CSTATE OANA
ALEXANDRU ANTONIAIV BMOCANU RALUCA
FASTICA CRISTINAIV BMOCANU RALUCA
DASCALU MARIAIV DCIOBANU CORNELIA
NEAGU CRISTIAN GABRIELIV DCIOBANU CORNELIA
BUICA MATEIPregatitoare AMUSAT OANA
CARAGHEORGHEOPOL ANDREIPregatitoare AMUSAT OANA
DUNA DARIAPregatitoare AMUSAT OANA
MIHAIESCU ANDREIPregatitoare AMUSAT OANA
MUSAT STEFANPregatitoare AMUSAT OANA
NEAGU ELISAPregatitoare AMUSAT OANA
OGARU IRISPregatitoare AMUSAT OANA
OLTEANU MACANEATA SANDRAPregatitoare AMUSAT OANA
PENA LAURAPregatitoare AMUSAT OANA
SARBU SOFIAPregatitoare AMUSAT OANA
TOADER DARIAPregatitoare AMUSAT OANA
TOPA EDUARDPregatitoare AMUSAT OANA
TUCA IRINAPregatitoare AMUSAT OANA
ALEXANDRU FLAVIUS STEFANPregatitoare BGARBOVU NICOLETA
CARNU TUDOR ALEXANDRUPregatitoare BGARBOVU NICOLETA
DRAGOMIR MIRUNA ELENAPregatitoare BGARBOVU NICOLETA
UNGURASU PETRU MIHAIPregatitoare BGARBOVU NICOLETA
VASILACHE SONIA MIHAELAPregatitoare BGARBOVU NICOLETA
BALANESCU DARIAPregatitoare CMANDA EUGENIA
COTARTA DARIUSPregatitoare CMANDA EUGENIA
DADILOVEANU ANAPregatitoare CMANDA EUGENIA
DOBRE IOANAPregatitoare CMANDA EUGENIA
EFIMOV EDUARDPregatitoare CMANDA EUGENIA
GOATA OCTAVIAN Pregatitoare CMANDA EUGENIA
IONESCU ALMAPregatitoare CMANDA EUGENIA
JUGANARU LAURAPregatitoare CMANDA EUGENIA
KOLOZSI ALEXANDRUPregatitoare CMANDA EUGENIA
MASTACAN VLADPregatitoare CMANDA EUGENIA
PARVULET MATEIPregatitoare CMANDA EUGENIA
PAUN ECATERINAPregatitoare CMANDA EUGENIA
PODEA ANDREIPregatitoare CMANDA EUGENIA
POPA IULIAPregatitoare CMANDA EUGENIA
SOP SOFIAPregatitoare CMANDA EUGENIA
CORNEA NICOLEPregatitoare DTUDOR ANA MARIA
CUCU RAPHAELPregatitoare DTUDOR ANA MARIA
DINCA GABRIELAPregatitoare DTUDOR ANA MARIA
FLORESCU ALEXANDRUPregatitoare DTUDOR ANA MARIA
GAVRILA RUXANDRAPregatitoare DTUDOR ANA MARIA
IANCU ELIZAPregatitoare DTUDOR ANA MARIA
MANEA ALEXIE DAVIDPregatitoare DTUDOR ANA MARIA
MANESCU DARIAPregatitoare DTUDOR ANA MARIA
NEDELESCU KARINAPregatitoare DTUDOR ANA MARIA
NICULAIE LUCAPregatitoare DTUDOR ANA MARIA
SARBU ANDREIPregatitoare DTUDOR ANA MARIA
TUDOSE RADUPregatitoare DTUDOR ANA MARIA
ZAVERA ALEXANDRUPregatitoare DTUDOR ANA MARIA

Inapoi la centrele de concurs