Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Eugen Lovinescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Dunca MariaI A95Paunescu Despina
Ghisoiu Ana-MariaI A95Paunescu Despina
Kalogirou IoannisI A90Paunescu Despina
Varzan TudorI A85Paunescu Despina
Genti IonutI A80Paunescu Despina
Antonie IulianaI A70Paunescu Despina
Asandei DavidI A70Paunescu Despina
Ciochina StefanI AParticipantPaunescu Despina
Stan AndreiI AParticipantPaunescu Despina
Antonie SabinaI AParticipantPaunescu Despina
Huzu DariusI AParticipantPaunescu Despina
Patrinoiu BiancaI AParticipantPaunescu Despina
Imbrovschi NataliaI AParticipantPaunescu Despina
Dumitrache DenisI AParticipantPaunescu Despina
Haidamac MirunaI B100Mosteanu Florenta
Manolache RalucaI B100Mosteanu Florenta
Stancu CristinaI B100Mosteanu Florenta
Vintila AndraI B95Mosteanu Florenta
Parlog BiancaI B90Mosteanu Florenta
Dumitru CristianI B85Mosteanu Florenta
Stefan PatrickI B82.5Mosteanu Florenta
Ilie MariaI B80Mosteanu Florenta
Ilie MariaI B80Mosteanu Florenta
Tudose NataliaI B80Mosteanu Florenta
Ursu Cristian I B75Mosteanu Florenta
Nitulescu EmmaI B72.5Mosteanu Florenta
Puscasu TudorI BParticipantMosteanu Florenta
Podar GeorgeI BParticipantMosteanu Florenta
MIHALCEA SOFIAI C100Timpu Cristina
NEACSU DARIUSI C85Timpu Cristina
VIISOREANU VLADI C85Timpu Cristina
ROTARIU ADELAI C70Timpu Cristina
VALCAN REBECCAI C70Timpu Cristina
BURANGA ALONGAI C60Timpu Cristina
CRISTEA THEODORAI C60Timpu Cristina
Badescu EmaI CParticipantTimpu Cristina
MANOLACHE MARIAI CParticipantTimpu Cristina
Fantaneanu RaisaI CParticipantTimpu Cristina
Ivanescu IrinaI CParticipantTimpu Cristina
Cerchez DavidI CParticipantTimpu Cristina
Badulescu CarolII B95Norocea Mirela
Sandu EsuardII B95Norocea Mirela
Suica AndreeaII B95Norocea Mirela
Bobu RobertaII B80Norocea Mirela
Stoian RaisaII B75Norocea Mirela
Andrei SofiaII B70Norocea Mirela
Enache CorinaII B70Norocea Mirela
Stoian DenisaII B70Norocea Mirela
Joltea BiancaII B60Norocea Mirela
Lene MihneaII B60Norocea Mirela
Pitigoi AidaII BParticipantNorocea Mirela
Solcan VladaII BParticipantNorocea Mirela
Nedelcu GabrielIII A95Voicescu Ramona
Slavu AnaIV A100Calin Marilena
Popescu FlorianIV A98Calin Marilena
Dunare DanielaIV A93Calin Marilena
Costache MateiIV A87Calin Marilena
Mihai AndraIV A87Calin Marilena
Stroe AndraIV AParticipantCalin Marilena
Stoica AdelaIV AParticipantCalin Marilena
Dascalu DavidIV B100Iordache Simona
Grigore MariaIV B91Iordache Simona
Dunca IoanaIV B88Iordache Simona
Scarlat BrianaIV B80Iordache Simona
Gustareata DianaIV B79Iordache Simona
Catana DavidIV B72Iordache Simona
Ionica DavidIV B72Iordache Simona
Dona LarisaIV BParticipantIordache Simona
Albu VictorPregatitoare A100Dragan Dana
Avramoiu AndreiPregatitoare A100Dragan Dana
Bobulan OvidiuPregatitoare A100Dragan Dana
Budici AntoniaPregatitoare A100Dragan Dana
Goaga IannisPregatitoare A100Dragan Dana
Irion VladPregatitoare A100Dragan Dana
Malureanu AnaPregatitoare A100Dragan Dana
Solcan PetraPregatitoare A100Dragan Dana
Toma RaresPregatitoare A100Dragan Dana
Matei RazvanPregatitoare A97Dragan Dana
Declee EmmaPregatitoare A96Dragan Dana
Andon DenisPregatitoare A95Dragan Dana
Anghel ElizaPregatitoare A95Dragan Dana
Anton IrinaPregatitoare A95Dragan Dana
Cutei TudorPregatitoare A95Dragan Dana
Malanca AntoniaPregatitoare A95Dragan Dana
Raitter DavidPregatitoare A95Dragan Dana
Reisenauer EricPregatitoare A95Dragan Dana
Sandulescu BiancaPregatitoare A94.5Dragan Dana
Szekely AlbertPregatitoare A94.5Dragan Dana
Gherman AntoniaPregatitoare A93Dragan Dana
Dobrescu MariaPregatitoare A92Dragan Dana
Topirceanu LucasPregatitoare A90Dragan Dana
Butnariu RaresPregatitoare B100Burlan Simona
Chivu IuliaPregatitoare B100Burlan Simona
Doroftei AlexiaPregatitoare B100Burlan Simona
Manoliu SofiaPregatitoare B100Burlan Simona
Oprea AlexandruPregatitoare B100Burlan Simona
Parlog StefanPregatitoare B100Burlan Simona
Simache AndreiPregatitoare B100Burlan Simona
Vasile MihaiPregatitoare B100Burlan Simona
Voicu AlessiaPregatitoare B100Burlan Simona
Alexescu IoanPregatitoare B95Burlan Simona
Arabagiu-Alexescu EricPregatitoare B95Burlan Simona
Grigore BiancaPregatitoare B95Burlan Simona
Manea LucaPregatitoare B95Burlan Simona
Vintila RalucaPregatitoare B95Burlan Simona
Voiculescu KarinaPregatitoare B95Burlan Simona
Taranca DavidPregatitoare B92Burlan Simona
Bela MihaiPregatitoare B90Burlan Simona
Manda AmaliaPregatitoare B90Burlan Simona
Balaban LucaPregatitoare B87.5Burlan Simona
Brat MariaPregatitoare B85Burlan Simona
Preda ArmandPregatitoare B84.5Burlan Simona
Stroe AndreiPregatitoare B83Burlan Simona
Ciortea DavidPregatitoare B80Burlan Simona
Podaru LarisaPregatitoare B75Burlan Simona
Bucurescu ErikaPregatitoare B70Burlan Simona
Craciun DavidPregatitoare B69.5Burlan Simona
Aliu AndreiPregatitoare C100Gospodin Sorina
Asan StefanPregatitoare C100Gospodin Sorina
Badea MaiaPregatitoare C100Gospodin Sorina
Budes Winnicki AlessiaPregatitoare C100Gospodin Sorina
Dinescu AdelinaPregatitoare C100Gospodin Sorina
Ene DavidPregatitoare C100Gospodin Sorina
Piciorus TeodoraPregatitoare C100Gospodin Sorina
Stanescu EmaPregatitoare C100Gospodin Sorina
Costache CatalinPregatitoare C95Gospodin Sorina
Costache CosminPregatitoare C95Gospodin Sorina
Dobre AntoniaPregatitoare C95Gospodin Sorina
Ilie VladPregatitoare C95Gospodin Sorina
Ivan YannisPregatitoare C95Gospodin Sorina
Manole Veloiu LauraPregatitoare C95Gospodin Sorina
Prepeleac AndreiPregatitoare C95Gospodin Sorina
Dumitrascu RafaelPregatitoare C90Gospodin Sorina
Matias KarinaPregatitoare C90Gospodin Sorina
Pandelea MihaiPregatitoare C90Gospodin Sorina
Dragne DariaPregatitoare C85Gospodin Sorina
Stamate RazvanPregatitoare C80Gospodin Sorina
Ivan DragosPregatitoare C77Gospodin Sorina
Ivan AlexandruPregatitoare C75Gospodin Sorina
Nicolau ChristinaPregatitoare C70Gospodin Sorina

Inapoi la centrele de concurs