Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Eugen Lovinescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Badulescu CarolI B98Mirela Norocea
Bobu RobertaI B98Mirela Norocea
Zamfir LucaI B97Mirela Norocea
Suica DenisaI B85Mirela Norocea
Sandu EduardI B84Mirela Norocea
Joltea BiancaI B82Mirela Norocea
Pitigoi AidaI B77Mirela Norocea
Lene MihneaI B74Mirela Norocea
Stoian DenisaI B70Mirela Norocea
Solcan VladaI B69Mirela Norocea
Costin VasileI B68Mirela Norocea
Enache CorinaI B66Mirela Norocea
Tengher AhsokaI B66Mirela Norocea
Bot RaphalI B65Mirela Norocea
Radu MariaI BParticipantMirela Norocea
Ionita ClaudiuI BParticipantMirela Norocea
Nedelcu GabrielII A96Ramona Voicescu
Dunare DanielaIII A98Calin Marilena
Popescu FlorianIII A94Calin Marilena
Tanase SofiaIII A85Calin Marilena
Slavu Ana NicoleIII A82Calin Marilena
Mihai AndraIII A70Calin Marilena
Stroe AndraIII A67Calin Marilena
Dinulescu Mihnea AlexandruIII AParticipantCalin Marilena
Costache Matei MihaiIII AParticipantCalin Marilena
Stoica AdelaIII AParticipantCalin Marilena
Mihalache AlesiaIII AParticipantCalin Marilena
Cinca Ana-MariaIII AParticipantCalin Marilena
Urecheanu MonicaIII AParticipantCalin Marilena
Dascalu DavidIII B100Iordache Simona
Dumitrescu DanielIII B100Iordache Simona
Popa DragosIII B100Iordache Simona
Dunca IoanaIII B88Iordache Simona
Gustareata DianaIII B85Iordache Simona
Catana David MihaiIII B83Iordache Simona
Istrate VioletaIII B77Iordache Simona
Visoiu AndreiIII B73Iordache Simona
Hristache AnamariaIII B67Iordache Simona
Scarlat BrianaIII B62Iordache Simona
Grigore MariaIII BParticipantIordache Simona
Dona LarisaIII BParticipantIordache Simona
Martinescu DariusIII BParticipantIordache Simona
Stanescu CalinIII BParticipantIordache Simona
Florescu IanisIII BParticipantIordache Simona
Mandoiu OctavianIII BParticipantIordache Simona
Ursu-Siszer ErikaIII BParticipantIordache Simona
Dobrea AnaIII BParticipantIordache Simona
Pirpiliu AlexandruIV A88Burlan Simona
Parvu MariaIV A85Burlan Simona
Dima AndreeaIV A65Burlan Simona
Voicu TudorIV AParticipantBurlan Simona
Craciun GabrielIV AParticipantBurlan Simona
Banas MaraIV AParticipantBurlan Simona
Podiuc SimonaIV AParticipantBurlan Simona
Mocanu CalinIV B100Dragan Dana
Plocon DavidIV B78Dragan Dana
Gate VictorIV B76Dragan Dana
Turcitu MihneaIV B61Dragan Dana
Constantin AnaIV B60Dragan Dana
Dorila LiviuIV BParticipantDragan Dana
Voicu RaduIV BParticipantDragan Dana
Gane RobertIV BParticipantDragan Dana
Chiriac EduardIV BParticipantDragan Dana
Robu DianaPregatitoare A91Paunescu Despina
Tilioi TeodoraPregatitoare A90Paunescu Despina
Asandei DavidPregatitoare A89Paunescu Despina
Dragan TomaPregatitoare A87Paunescu Despina
Varzan TudorPregatitoare A87Paunescu Despina
Kalogirou IoannisPregatitoare A86Paunescu Despina
Ghisoiu Ana-MaariaPregatitoare A81Paunescu Despina
Dunca MariaPregatitoare A80Paunescu Despina
Stan AndreiPregatitoare A80Paunescu Despina
Ghenti IonutPregatitoare A76Paunescu Despina
Antonie IulianaPregatitoare A75Paunescu Despina
Soare AlexandruPregatitoare A75Paunescu Despina
Patrinoiu BiancaPregatitoare A70Paunescu Despina
Antonie SabinaPregatitoare A64Paunescu Despina
Pascu SaraPregatitoare A62Paunescu Despina
Nae EdmondPregatitoare AParticipantPaunescu Despina
Manolache RalucaPregatitoare B100Mosteanu Florenta
Stancu CristinaPregatitoare B100Mosteanu Florenta
Tudor TeodoraPregatitoare B100Mosteanu Florenta
Ursu Cristian AlexandruPregatitoare B100Mosteanu Florenta
Apetre AlexandraPregatitoare B96Mosteanu Florenta
Vintila AndraPregatitoare B95Mosteanu Florenta
Chirita NicolasPregatitoare B92Mosteanu Florenta
Haidamac MirunaPregatitoare B92Mosteanu Florenta
Parlog BiancaPregatitoare B92Mosteanu Florenta
Nistor DanielPregatitoare B91Mosteanu Florenta
Zaharia DariusPregatitoare B91Mosteanu Florenta
Negru Calin MihaiPregatitoare B88Mosteanu Florenta
Panait AnaPregatitoare B88Mosteanu Florenta
Ion Daris MarinaPregatitoare B87Mosteanu Florenta
Nitulescu EmmaPregatitoare B86Mosteanu Florenta
Puscasu TudorPregatitoare B86Mosteanu Florenta
Birau IrisPregatitoare B85Mosteanu Florenta
Podar GeorgePregatitoare B83Mosteanu Florenta
Stefan Patrik AndreiPregatitoare B83Mosteanu Florenta
Nisip RaresPregatitoare B82Mosteanu Florenta
Munteanu ErikaPregatitoare B81Mosteanu Florenta
Ionita Alexandru GeorgePregatitoare B80Mosteanu Florenta
Teodorescu ThomasPregatitoare B80Mosteanu Florenta
Dunare LauraPregatitoare B78Mosteanu Florenta
Oana SebastianPregatitoare B77Mosteanu Florenta
Radutiu DavidPregatitoare B74Mosteanu Florenta
Dumitru CristianPregatitoare B73Mosteanu Florenta
Ilie Maria AlexandraPregatitoare B71Mosteanu Florenta
Vultureanu IuliaPregatitoare B68Mosteanu Florenta
Rotariu AdelaPregatitoare C86Cristina Tampu
Pene DimitriePregatitoare C83Cristina Tampu
Badila AlexandraPregatitoare C82Cristina Tampu
Nutescu IanisPregatitoare C82Cristina Tampu
Valcan RebeccaPregatitoare C82Cristina Tampu
Draghici AlexandraPregatitoare C81Cristina Tampu
Mihalcea SofiaPregatitoare C81Cristina Tampu
Fantaneanu RaisaPregatitoare C77Cristina Tampu
Neacsu DariusPregatitoare C74Cristina Tampu
Vasiu AndraPregatitoare C73Cristina Tampu
Bobina MarianPregatitoare C69Cristina Tampu
Matei MarianPregatitoare C69Cristina Tampu
Robescu CatiaPregatitoare C65Cristina Tampu
Buranga AlongaPregatitoare C64Cristina Tampu
Viisoreanu VladPregatitoare C64Cristina Tampu
Cristea TheodoraPregatitoare C61Cristina Tampu
Arsenie MihaiPregatitoare CParticipantCristina Tampu
Manolache MariaPregatitoare CParticipantCristina Tampu
Vatafu AntonioPregatitoare CParticipantCristina Tampu
Badescu EmaPregatitoare CParticipantCristina Tampu
Lang DavidPregatitoare CParticipantCristina Tampu
Ivanescu IrinaPregatitoare CParticipantCristina Tampu
Rattinger BiancaPregatitoare CParticipantCristina Tampu

Inapoi la centrele de concurs