Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Eugen Lovinescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Haidamac MirunaI BEMosteanu Florenta
Manolache RalucaI BEMosteanu Florenta
Stancu CristinaI BEMosteanu Florenta
MIHALCEA SOFIAI CETimpu Cristina
Slavu AnaIV AECalin Marilena
Dascalu DavidIV BEIordache Simona
Albu VictorPregatitoare AEDragan Dana
Avramoiu AndreiPregatitoare AEDragan Dana
Bobulan OvidiuPregatitoare AEDragan Dana
Budici AntoniaPregatitoare AEDragan Dana
Goaga IannisPregatitoare AEDragan Dana
Irion VladPregatitoare AEDragan Dana
Malureanu AnaPregatitoare AEDragan Dana
Solcan PetraPregatitoare AEDragan Dana
Toma RaresPregatitoare AEDragan Dana
Butnariu RaresPregatitoare BEBurlan Simona
Chivu IuliaPregatitoare BEBurlan Simona
Doroftei AlexiaPregatitoare BEBurlan Simona
Manoliu SofiaPregatitoare BEBurlan Simona
Oprea AlexandruPregatitoare BEBurlan Simona
Parlog StefanPregatitoare BEBurlan Simona
Simache AndreiPregatitoare BEBurlan Simona
Vasile MihaiPregatitoare BEBurlan Simona
Voicu AlessiaPregatitoare BEBurlan Simona
Aliu AndreiPregatitoare CEGospodin Sorina
Asan StefanPregatitoare CEGospodin Sorina
Badea MaiaPregatitoare CEGospodin Sorina
Budes Winnicki AlessiaPregatitoare CEGospodin Sorina
Dinescu AdelinaPregatitoare CEGospodin Sorina
Ene DavidPregatitoare CEGospodin Sorina
Piciorus TeodoraPregatitoare CEGospodin Sorina
Stanescu EmaPregatitoare CEGospodin Sorina
Popescu FlorianIV AICalin Marilena
Matei RazvanPregatitoare AIIDragan Dana
Declee EmmaPregatitoare AIIDragan Dana
Dunca MariaI AIIPaunescu Despina
Ghisoiu Ana-MariaI AIIPaunescu Despina
Vintila AndraI BIIMosteanu Florenta
Badulescu CarolII BIINorocea Mirela
Sandu EsuardII BIINorocea Mirela
Suica AndreeaII BIINorocea Mirela
Nedelcu GabrielIII AIIVoicescu Ramona
Andon DenisPregatitoare AIIDragan Dana
Anghel ElizaPregatitoare AIIDragan Dana
Anton IrinaPregatitoare AIIDragan Dana
Cutei TudorPregatitoare AIIDragan Dana
Malanca AntoniaPregatitoare AIIDragan Dana
Raitter DavidPregatitoare AIIDragan Dana
Reisenauer EricPregatitoare AIIDragan Dana
Alexescu IoanPregatitoare BIIBurlan Simona
Arabagiu-Alexescu EricPregatitoare BIIBurlan Simona
Grigore BiancaPregatitoare BIIBurlan Simona
Manea LucaPregatitoare BIIBurlan Simona
Vintila RalucaPregatitoare BIIBurlan Simona
Voiculescu KarinaPregatitoare BIIBurlan Simona
Costache CatalinPregatitoare CIIGospodin Sorina
Costache CosminPregatitoare CIIGospodin Sorina
Dobre AntoniaPregatitoare CIIGospodin Sorina
Ilie VladPregatitoare CIIGospodin Sorina
Ivan YannisPregatitoare CIIGospodin Sorina
Manole Veloiu LauraPregatitoare CIIGospodin Sorina
Prepeleac AndreiPregatitoare CIIGospodin Sorina
Dunare DanielaIV AIIICalin Marilena
Gherman AntoniaPregatitoare AIIIDragan Dana
Dobrescu MariaPregatitoare AIIIDragan Dana
Taranca DavidPregatitoare BIIIBurlan Simona
Grigore MariaIV BIIIIordache Simona
Kalogirou IoannisI AMPaunescu Despina
Parlog BiancaI BMMosteanu Florenta
Topirceanu LucasPregatitoare AMDragan Dana
Bela MihaiPregatitoare BMBurlan Simona
Manda AmaliaPregatitoare BMBurlan Simona
Dumitrascu RafaelPregatitoare CMGospodin Sorina
Matias KarinaPregatitoare CMGospodin Sorina
Pandelea MihaiPregatitoare CMGospodin Sorina

Inapoi la centrele de concurs