Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Avram Iancu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DAIAN TUDOR MARIUSI BEGHEORGHE NARCITA
FEFCEAC MATEII EEVARLAM ROXANA
BODE TUDORII AEToader Roxana
GAE MIHAI CALINII BEZANOAGA NICOLETA
MANOLIU MARIA CRISTINAII DECOSTACHE AMALIA
BADEA ROBERTIV AEPreda Iulia
SPATARELU DANIELIV AEPreda Iulia
VOICU MIHAIIV AEPreda Iulia
GHEORGHIU VLADIV BEGROZAVU MONICA
CAZAN MAIAPregatitoare AEVOICU ELENA
CAZAN MAYAPregatitoare AEVOICU ELENA
CODREANU NADIAPregatitoare AEVOICU ELENA
CRACIUNESCU MATEIPregatitoare AEVOICU ELENA
DINA MIHAIPregatitoare AEVOICU ELENA
GIURCANU BOGDANPregatitoare AEVOICU ELENA
MATEI ANA MARIAPregatitoare AEVOICU ELENA
MILESCU DARIAPregatitoare AEVOICU ELENA
PANTAZI IOANAPregatitoare AEVOICU ELENA
SIRBU JULIAPregatitoare AEVOICU ELENA
SOTIR ALESSIAPregatitoare AEVOICU ELENA
UDRESCU EMAPregatitoare AEVOICU ELENA
VASILESCU DAVIDPregatitoare AEVOICU ELENA
BADEA REBECA MARIAPregatitoare BESTIRBU ANCA
GHEORGHE BOGDAN GABRIELPregatitoare BESTIRBU ANCA
MITRANA REBECA ANTONIAPregatitoare BESTIRBU ANCA
SERBAN TUDOR ANDREIPregatitoare BESTIRBU ANCA
SOARE DAVID MIHAIPregatitoare BESTIRBU ANCA
VOICU MARIA KARINAPregatitoare BESTIRBU ANCA
CHITU BOGDAN MATEIPregatitoare CEANTONICA ECATERINA
COTEA PATRIKPregatitoare CEANTONICA ECATERINA
CRETEANU ADELAPregatitoare CEANTONICA ECATERINA
DOBRESCU MIHNEAPregatitoare CEANTONICA ECATERINA
ISTRATE EMAPregatitoare CEANTONICA ECATERINA
MECU BIANCAPregatitoare CEANTONICA ECATERINA
POPA DAVID ANDREIPregatitoare CEANTONICA ECATERINA
POPESCU TIMOTEIPregatitoare CEANTONICA ECATERINA
SATMARI ELENAPregatitoare CEANTONICA ECATERINA
SAVA ALEXIAPregatitoare CEANTONICA ECATERINA
SENDREA SARA GABRIELAPregatitoare CEANTONICA ECATERINA
STOICA MIRUNAPregatitoare CEANTONICA ECATERINA
TROACA MADALINAPregatitoare CEANTONICA ECATERINA
VELICU DARIUS COSTINPregatitoare CEANTONICA ECATERINA
DAVIDESCU STEFAN CRISTIANPregatitoare DESTOICA RALUCA MAGDA
ROMANU RAFFAEL MARIOPregatitoare DESTOICA RALUCA MAGDA
TINCA DARIUS IOANPregatitoare DESTOICA RALUCA MAGDA
IONESCU LORENAII AIToader Roxana
RADUICA EVA IOANAII AIToader Roxana
CONSTANTINESCU TEODORA NATALIAII BIZANOAGA NICOLETA
RADAN COSMIN TIBERIUII BIZANOAGA NICOLETA
DINU ANTONIA MARIAII CITALASMAN DIANA
ION DENISA MARIAII CITALASMAN DIANA
PACIU ANA BEATRICEII AIIToader Roxana
TANASE RADU SILVIANII AIIToader Roxana
MOVILEANU MARIA ALEXANDRAII CIITALASMAN DIANA
VLASCEANU ALBERT IONUTII EIICAPUZZI MIRELA
BALASAN ADINAIV BIIGROZAVU MONICA
CONDURARU MIRUNAIV BIIGROZAVU MONICA
FIRAN ELENA ROXANAI BIIGHEORGHE NARCITA
MAFTEI ANDREI DARIUSI BIIGHEORGHE NARCITA
GHEORGHE YANNIS MIHAII CIIRENTEA CARMEN
LUTA MARIA LETITIAI CIIRENTEA CARMEN
NAE ANA TEODORAII AIIToader Roxana
PETRE IRINA MARIAII AIIToader Roxana
STOINEA ANASTASIA IULIAII AIIToader Roxana
CONSTANTIN AURA MARIAII BIIZANOAGA NICOLETA
DELIANIS SASHA ANDREIII BIIZANOAGA NICOLETA
OSTAFIE ANDREEA ALESSIAII BIIZANOAGA NICOLETA
POPESCU DIANA CRISTINAII BIIZANOAGA NICOLETA
BACIU MATEIII CIITALASMAN DIANA
FINAREANU SARA MARIAII CIITALASMAN DIANA
STOICA MARIAII CIITALASMAN DIANA
STIRBU ALEXANDRU MATEI GABRIELII DIICOSTACHE AMALIA
DOBRE MIHAIII EIICAPUZZI MIRELA
DURBAC RADUPregatitoare AIIVOICU ELENA
MURARU BIANCAPregatitoare AIIVOICU ELENA
RADUCAN MATEIPregatitoare AIIVOICU ELENA
STOICA LUCAPregatitoare AIIVOICU ELENA
PETRE RAISA MARIAPregatitoare BIISTIRBU ANCA
STROE ERICA MARIAPregatitoare BIISTIRBU ANCA
FOLOGEA DIANAPregatitoare CIIANTONICA ECATERINA
HULEI SARA TEODORAPregatitoare DIISTOICA RALUCA MAGDA
MOISE ANDREI CONSTANTINII AIIIToader Roxana
MUNTEANU BIANCA THEODORAIII BIIIOBARSE MIHAELA
POPESCU ALEXIA IOANAIII BIIIOBARSE MIHAELA
RADU ANDREI GABRIELPregatitoare CIIIANTONICA ECATERINA
IONEL DARIA ELENAII CIIITALASMAN DIANA
BOZGA ALEXANDRU MIHAII CMRENTEA CARMEN
CICU SONIA MARIAI CMRENTEA CARMEN
CIOCODEI LAURA IOANAI CMRENTEA CARMEN
GOGAN MAIAI CMRENTEA CARMEN
GHERGHE BIANCA MIRUNAII AMToader Roxana
PISICA DANA GABRIELAII AMToader Roxana
TANCOC IONUT MATEIII AMToader Roxana
GOGAN CLAUDIU VALENTINII BMZANOAGA NICOLETA
POPESCU ANDREIII CMTALASMAN DIANA
POTIRNICHE ANAMARIAII CMTALASMAN DIANA
DUDAS MARIAII EMCAPUZZI MIRELA
DUMITRU DARIUSII EMCAPUZZI MIRELA
COMAN ANDREIIII AMDRAGU PATRICIA
COSTEA ANA LETITIAIII CMZEGHERU LIVIA
STANCIU ALESIA GABRIELAIII CMZEGHERU LIVIA
COJOCARU ALEXANDRU DAVIDIII DMLITIANU SILVIA
IONITA IULIANIII EMPENA RODICA
JELESCU RALUCAIII EMPENA RODICA
COTRUTA MARA ANASTASIAIV AMPreda Iulia
DINU ALEXIAPregatitoare AMVOICU ELENA
POPESCU AYANPregatitoare AMVOICU ELENA
DRAGANESCU ANDREI DANIELPregatitoare BMSTIRBU ANCA
DRAGULIN MATEI IULIANPregatitoare BMSTIRBU ANCA
ENE CLARA MARIAPregatitoare BMSTIRBU ANCA
STEFAN ANDREI ALEXANDRUPregatitoare CMANTONICA ECATERINA
CRETU REBECA IOANAPregatitoare DMSTOICA RALUCA MAGDA

Inapoi la centrele de concurs