Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Balulescu SaraI AEDUMITRU ANCA
Costache RuxandraI AEDUMITRU ANCA
Dociu MaraI AEDUMITRU ANCA
Enache DariaI AEDUMITRU ANCA
Frunza CostinI AEDUMITRU ANCA
MICU CATINCAI AEDUMITRU ANCA
Oghina EvaI AEDUMITRU ANCA
Parvulescu StefanI AEDUMITRU ANCA
Popescu RaresI AEDUMITRU ANCA
Savin PetraI AEDUMITRU ANCA
Savopol PavelI AEDUMITRU ANCA
Tamas AlexiaI AEDUMITRU ANCA
BERTOLON CRISTINAI BECOTOR LUCIA
BORDESCU MARAI BECOTOR LUCIA
BURDUF MIHAIL DIMITRIEI BECOTOR LUCIA
CHENDI NATALIEI BECOTOR LUCIA
DONA CLARAI BECOTOR LUCIA
DUCA LARAI BECOTOR LUCIA
IONESCU ADELINA MARIAI BECOTOR LUCIA
MARIN ANITAI BECOTOR LUCIA
MIHAI THEODOR STEFANI BECOTOR LUCIA
MIHAILESCU STEFANIAI BECOTOR LUCIA
NICULESCU BOGDANI BECOTOR LUCIA
POPESCU-ILIONIU DIANAI BECOTOR LUCIA
SAULESCU MARIAI BECOTOR LUCIA
SOFONEA ANDREII BECOTOR LUCIA
STEFANESCU FILIPI BECOTOR LUCIA
TABUS ANDREEAI BECOTOR LUCIA
TURCU MIHALISI BECOTOR LUCIA
Barbu MateiI cEStefanica Anca
Calin TudorI cEStefanica Anca
Cercel EvaI cEStefanica Anca
CHIRICESCU ANAI cEStefanica Anca
Dan AlmaI cEStefanica Anca
Enescu MateiI cEStefanica Anca
Ghitulescu NatalieI cEStefanica Anca
Hrisca EvaI cEStefanica Anca
Ionescu OliviaI cEStefanica Anca
MIINEA ROBERTI cEStefanica Anca
Neamu LetitiaI cEStefanica Anca
Olteanu MateiI cEStefanica Anca
Pafitis FilipI cEStefanica Anca
Rosu LarisaI cEStefanica Anca
TUDOR SEBASTIANI cEStefanica Anca
Andronache MateiII BENeacsu Maria Ramona
Cazacu EvaII BENeacsu Maria Ramona
Ciocarlan EmaII BENeacsu Maria Ramona
Codreanu AlexandraII BENeacsu Maria Ramona
Cotorobai IlincaII BENeacsu Maria Ramona
David DanielII BENeacsu Maria Ramona
Mares LucaII BENeacsu Maria Ramona
Mares RaisaII BENeacsu Maria Ramona
Nistor MateiII BENeacsu Maria Ramona
Siman AstridII BENeacsu Maria Ramona
Tihon AnaII BENeacsu Maria Ramona
Unguru RaresII BENeacsu Maria Ramona
Caliman TeodoraII CERamona Lazar
Dragoi SergiuII CERamona Lazar
Musat EdwardII CERamona Lazar
Popescu Alexandru PaulII CERamona Lazar
Radu AlexandruII CERamona Lazar
Anastasof LaurianaIII AEEnciu Eugenia
Balc Iris MaraIII AEEnciu Eugenia
Fentzel Roland FlorinIII AEEnciu Eugenia
Gherlan Ioana CorinaIII AEEnciu Eugenia
Socol Ioan AndreiIII AEEnciu Eugenia
Avram RaisaIII BEGhinea Madalina
Langa AndreiIII BEGhinea Madalina
Matei CAlinIII BEGhinea Madalina
Naftan TheodorIII BEGhinea Madalina
PANCU AndreiIII BEGhinea Madalina
Stefan IrinaIII BEGhinea Madalina
Ursoi EvaIII BEGhinea Madalina
Sabou TudorIII CEBONCA MIHAELA
CIOBANU ALEXANDRUIV BEONCESCU CARMEN
GAVRIZI KATERINAIV BEONCESCU CARMEN
LEPADATU OLIVERIV BEONCESCU CARMEN
MICU ILINCAIV BEONCESCU CARMEN
Ban MariaPregatitoare AEFolteanu Luiza
Barbu SabinaPregatitoare AEFolteanu Luiza
Crisan ClaraPregatitoare AEFolteanu Luiza
Iancu MateiPregatitoare AEFolteanu Luiza
Mitu AmeliaPregatitoare AEFolteanu Luiza
Onofreiciuc EcaterinaPregatitoare AEFolteanu Luiza
Zaharia AlexandraPregatitoare AEFolteanu Luiza
Burtan AlesiaPregatitoare CEFlorentina Vartic
Cernescu EsraPregatitoare CEFlorentina Vartic
Chawi AyshaPregatitoare CEFlorentina Vartic
Craciun NataliaPregatitoare CEFlorentina Vartic
Dumitrescu HoratiuPregatitoare CEFlorentina Vartic
Eftimie EvaPregatitoare CEFlorentina Vartic
Gherasim DariaPregatitoare CEFlorentina Vartic
Ilie AndreiPregatitoare CEFlorentina Vartic
Ilie EduardPregatitoare CEFlorentina Vartic
Marcu MateiPregatitoare CEFlorentina Vartic
Marinescu LaraPregatitoare CEFlorentina Vartic
Mihai AnastasiaPregatitoare CEFlorentina Vartic
Oprescu MironPregatitoare CEFlorentina Vartic
Savu IngridPregatitoare CEFlorentina Vartic
Teica TomaPregatitoare CEFlorentina Vartic
Neacsu Vlad AdrianIII AIEnciu Eugenia
Pintilie Mara IlincaIII AIEnciu Eugenia
Groapa AimeeIII CIBONCA MIHAELA
Hotea LucaIII CIBONCA MIHAELA
Petrescu Mara IoanaIII AIEnciu Eugenia
Petrescu Mara IoanaIII AIEnciu Eugenia
Costachescu PetruIII BIGhinea Madalina
Florescu VladIII BIGhinea Madalina
Minut CatrinelIII BIGhinea Madalina
Niculae DariaIII BIGhinea Madalina
Galiceanu AnaIII CIBONCA MIHAELA
CRINTEA VLADIV BIONCESCU CARMEN
OPREA MARIAIV BIONCESCU CARMEN
Badulescu AlexandraPregatitoare AIFolteanu Luiza
Belingher GabrielI AIIDUMITRU ANCA
Bululete MariaI AIIDUMITRU ANCA
Cristea Rania AdrianaIII AIIEnciu Eugenia
Teleanu Ilinca MariaIII AIIEnciu Eugenia
STANICA ALEXANDRAIV BIIONCESCU CARMEN
ADAMESCU MAIAI BIICOTOR LUCIA
DRAGNEA ADRIANI BIICOTOR LUCIA
GHIORGHE STEFANIA ELIZABETI BIICOTOR LUCIA
GROAPA AMELIEI BIICOTOR LUCIA
LUCA EVELINE GABRIELAI BIICOTOR LUCIA
NITU-CIORNEI LUCAI BIICOTOR LUCIA
Barbulescu StefaniaI cIIStefanica Anca
DRAGAN PATRICKI cIIStefanica Anca
POPESCU LAURAI cIIStefanica Anca
Cristu AndreiII BIINeacsu Maria Ramona
Dumitrescu MariaII BIINeacsu Maria Ramona
Iovanescu LiviaII BIINeacsu Maria Ramona
Manea SophiaII BIINeacsu Maria Ramona
Popescu MirunaII BIINeacsu Maria Ramona
Selischi MirunaII BIINeacsu Maria Ramona
Sidor FilipII BIINeacsu Maria Ramona
Damian MariaII CIIRamona Lazar
Georgescu DavidII CIIRamona Lazar
Hobeanu Stefan AlexandruIII AIIEnciu Eugenia
Horridge Ana MyraIII AIIEnciu Eugenia
Achivoaie AndruIII BIIGhinea Madalina
Dicu TheodorIII BIIGhinea Madalina
Jumbei AnastasiaIII BIIGhinea Madalina
Oprescu MariaIII BIIGhinea Madalina
Sandu IsettaIII BIIGhinea Madalina
Soare OrionIII BIIGhinea Madalina
Cirlova-Tone AndreiIII CIIBONCA MIHAELA
FABIAN ALESIAIV BIIONCESCU CARMEN
David ClaraPregatitoare AIIFolteanu Luiza
Ivan SimonaPregatitoare AIIFolteanu Luiza
Popescu PetraPregatitoare AIIFolteanu Luiza
Viorel AlexandruPregatitoare AIIFolteanu Luiza
Gherasim MaraPregatitoare CIIFlorentina Vartic
Lazarescu StefaniaPregatitoare CIIFlorentina Vartic
Minca HoriaPregatitoare CIIFlorentina Vartic
Minea VladPregatitoare CIIFlorentina Vartic
Nastasescu AlessiaPregatitoare CIIFlorentina Vartic
Stefan TudorPregatitoare CIIFlorentina Vartic
Enache Vasiliu Albert LucaIII AIIIEnciu Eugenia
ENE TUDORIV BIIIONCESCU CARMEN
Apostol StefanPregatitoare AIIIFolteanu Luiza
HARALAMBIE ALEXANDRUIV BIIIONCESCU CARMEN
NITU HORIAIV BIIIONCESCU CARMEN
SANDU ARESIV BIIIONCESCU CARMEN
Radinoiu AnaPregatitoare AIIIFolteanu Luiza
Dumitrascu SebastianI AMDUMITRU ANCA
Mirica TheodorI AMDUMITRU ANCA
Sirbu MihaiI AMDUMITRU ANCA
Ticleanu MateiI AMDUMITRU ANCA
BONTA AYANAI BMCOTOR LUCIA
COJOCARU BEATRICEI BMCOTOR LUCIA
MARCU IOANI BMCOTOR LUCIA
ILIC MARKOI cMStefanica Anca
Marcu PetruII BMNeacsu Maria Ramona
Sandu Mihai AlexandruII BMNeacsu Maria Ramona
Cazanaru EvelinII CMRamona Lazar
Ionescu EvaII CMRamona Lazar
Chitea Arwen AnamariaIII AMEnciu Eugenia
Beaupain ClaraIII BMGhinea Madalina
Crisan EmaIII BMGhinea Madalina
Niculae GregorioIII CMBONCA MIHAELA
Radu MihailIII CMBONCA MIHAELA
PETRICA TRAIANIV BMONCESCU CARMEN
Cornateanu ArianaPregatitoare AMFolteanu Luiza
Drugea DianaPregatitoare AMFolteanu Luiza
Tipsie SaraPregatitoare AMFolteanu Luiza
Tanase SofiaPregatitoare CMFlorentina Vartic

Inapoi la centrele de concurs