Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 117
Nume elevClasaCadru didactic
Argherie Sara MaxineI ABadea Dumitra Adriana
Bosneag Ayana MariaI ABadea Dumitra Adriana
Chivu Daria MihaelaI ABadea Dumitra Adriana
Coman Maria KarinaI ABadea Dumitra Adriana
Esanu Toma StefanI ABadea Dumitra Adriana
Gartone David StefanI ABadea Dumitra Adriana
Grigoras Dan AlexandruI ABadea Dumitra Adriana
Nitu Daria AndreeaI ABadea Dumitra Adriana
Simion Andreea CristinaI ABadea Dumitra Adriana
Tudor Ana EmanuelaI ABadea Dumitra Adriana
Chivu Alexia ElenaI EDumitrescu Ecaterina
Ana MedeeaII AStefanescu Florentina
Badea PatrickII AStefanescu Florentina
Cazangiu ErikaII AStefanescu Florentina
Ciobanu DeliaII AStefanescu Florentina
Coman AndreiII AStefanescu Florentina
Curelariu KatincaII AStefanescu Florentina
Dumitrescu IoanaII AStefanescu Florentina
Dumitru DariaII AStefanescu Florentina
Florea AnyaII AStefanescu Florentina
Iosif SebastianII AStefanescu Florentina
Malciu DenisaII AStefanescu Florentina
Mazilu StefaniaII AStefanescu Florentina
Mocanu DavidII AStefanescu Florentina
Neacsu AdrianII AStefanescu Florentina
Nicolaescu AndreiII AStefanescu Florentina
Nitulescu IngridII AStefanescu Florentina
Ologeac MayaII AStefanescu Florentina
Padurariu AndreiII AStefanescu Florentina
Prioteasa IoanaII AStefanescu Florentina
Rau CodrinII AStefanescu Florentina
Udrea MariaII AStefanescu Florentina
EPURE LAURAII CMIRESCU CORINA
IACOB ANDREIII CMIRESCU CORINA
JIPA ALEXANDRAII CMIRESCU CORINA
MORARU-BOGDAN OCTAVIANII CMIRESCU CORINA
NANCU GABRIELAII CMIRESCU CORINA
NEACSU NECTARIAII CMIRESCU CORINA
PETCU IASMINAII CMIRESCU CORINA
POLACEK ANASTASIAII CMIRESCU CORINA
STANCU DANIELII CMIRESCU CORINA
STOICAN DAVIDII CMIRESCU CORINA
TEMPEA TUDORII CMIRESCU CORINA
Grigore EcaterinaIII DVlad Raluca
Iordache Andrei III DVlad Raluca
Pascu AndreiIII DVlad Raluca
Radu BogdanIII DVlad Raluca
Radulescu MateiIII DVlad Raluca
Aron ConstantinIV AIonita Mihaela
Macadon Maria TeodoraIV AIonita Mihaela
Patan Ioana VictoriaIV AIonita Mihaela
Dumitrescu MihaiIV BAlexandrescu Niculina
Georgescu AlexandruIV BAlexandrescu Niculina
Ilie DariaIV BAlexandrescu Niculina
Moraru TeodoraIV BAlexandrescu Niculina
Nicola CristianaIV BAlexandrescu Niculina
Predescu TeodorIV BAlexandrescu Niculina
Miculescu AlexandruIV DAna Dugaia
Popescu SilviuIV DAna Dugaia
FLOREA STEFANIV ETIBACU FLORENTA
Coman DianaPregatitoare CBarbulescu Daniela
Cozma AlexandraPregatitoare CBarbulescu Daniela
Nicolescu PatrickPregatitoare CBarbulescu Daniela
Ghenea AlexandruPregatitoare DCodrea Mirela
Gherghe MaraPregatitoare DCodrea Mirela
Ghiurca EduardPregatitoare DCodrea Mirela
Maftei BogdanPregatitoare DCodrea Mirela
Mariut EduardPregatitoare DCodrea Mirela
Mocanita InaPregatitoare DCodrea Mirela
Raduca RaresPregatitoare DCodrea Mirela
Seceleanu MateiPregatitoare DCodrea Mirela
Tudori VictorPregatitoare DCodrea Mirela
Bichescu MirceaPregatitoare HRaducan Daniela
Bucur AdelynaPregatitoare HRaducan Daniela
Ciciereanu LucaPregatitoare HRaducan Daniela
Ciochina DariaPregatitoare HRaducan Daniela
Cojenescu AmaliaPregatitoare HRaducan Daniela
Condoroteanu AndreeaPregatitoare HRaducan Daniela
Costiug TudorPregatitoare HRaducan Daniela
Dorut AlexandruPregatitoare HRaducan Daniela
Huian TudorPregatitoare HRaducan Daniela
Ionescu DragosPregatitoare HRaducan Daniela
Ivan IoanPregatitoare HRaducan Daniela
Mihai AndreiPregatitoare HRaducan Daniela
Musteata DariaPregatitoare HRaducan Daniela
Nenciu ClaudiaPregatitoare HRaducan Daniela
Olteanu AlexandruPregatitoare HRaducan Daniela
Olteanu VladPregatitoare HRaducan Daniela
Teodorescu VladPregatitoare HRaducan Daniela
Trifan CristianPregatitoare HRaducan Daniela

Inapoi la centrele de concurs