Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 117
Nume elevClasaCadru didactic
ALECU ELENAI CBARBULESCU DANIELA
COZMA ALEXANDRAI CBARBULESCU DANIELA
GHEORGHE IOANAI CBARBULESCU DANIELA
NICOLESCU PATRICKI CBARBULESCU DANIELA
Ghenea AlexandruI DCodrea Mirela
Neacsu AlexandruI DCodrea Mirela
Seceleanu MateiI DCodrea Mirela
Stefan AlexandruI DCodrea Mirela
Bichescu MirceaI HRaducan Daniela Adela
Bucur AdelynaI HRaducan Daniela Adela
Ciochina DariaI HRaducan Daniela Adela
Cojenescu AmaliaI HRaducan Daniela Adela
Huian TudorI HRaducan Daniela Adela
Ionescu DragosI HRaducan Daniela Adela
Ivan IoanI HRaducan Daniela Adela
Musteata DariaI HRaducan Daniela Adela
Toncea MaraI HRaducan Daniela Adela
Chivu Daria MihaelaII ABadea Dumitra- Adriana
Coman Maria KarinaII ABadea Dumitra- Adriana
Floricel Sara MariaII ABadea Dumitra- Adriana
Mihaila Raisa MariaII ABadea Dumitra- Adriana
Nitu Daria AndreeaII ABadea Dumitra- Adriana
Puscas Sofia TeodoraII ABadea Dumitra- Adriana
Aldea PavelII BBeldea Adriana
Pascal DenisII BBeldea Adriana
MORARU NICOLETAII DNegoescu Elisabeta
Chivu AlexiaII EDumitrescu Ecaterina
Hau Petru AndreiII EDumitrescu Ecaterina
Petcu SofiaII EDumitrescu Ecaterina
Taru AlexandraII EDumitrescu Ecaterina
Gheorghiu IlieII GVilceanu Iuliana
Ana MedeeaIII AStefanescu Florentina
Dobre EmmaIII AStefanescu Florentina
Dumitrescu IoanaIII AStefanescu Florentina
Dumitru DariaIII AStefanescu Florentina
Florea AnyaIII AStefanescu Florentina
Luca AndreiIII AStefanescu Florentina
Mazilu StefaniaIII AStefanescu Florentina
Neacsu AdrianIII AStefanescu Florentina
Padurariu AndreiIII AStefanescu Florentina
Rau CodrinIII AStefanescu Florentina
Udrea MariaIII AStefanescu Florentina
GHEORGHE RADUIII BMARINAS PANSELUTA
IORGU SMARANDAIII BMARINAS PANSELUTA
LUPU ALEXANDRUIII BMARINAS PANSELUTA
IACOB ANDREIIII CMIRESCU CORINA
PETCU IASMINAIII CMIRESCU CORINA
POLACEK ANASTASIAIII CMIRESCU CORINA
POPESCU RARESIII CMIRESCU CORINA
SERBAN ANIAIII CMIRESCU CORINA
SERBAN ANIAIII CMIRE
TARNAUCIANU PIERREIII ELINTES RAMONA
TUDOR ANDREIIII ELINTES RAMONA
Butoarca MateiIV BMunteanu Angela
Stamate IrinaIV BMunteanu Angela
CHIRITA DANIV DVLAD RALUCA
IORDACHE ANDREIIV DVLAD RALUCA
NECEA BOGDANIV DVLAD RALUCA
MANOLESCU ROBERTIV EALEXANDRA ACASANDREI
MUNTEANU MIHAIIV EAlexandra Acasandrei
CIOBANU MARIAPregatitoare ATIBACU FLORENTA
COTIGA STEFANPregatitoare ATIBACU FLORENTA
HUIDU VLADPregatitoare ATIBACU FLORENTA
SOLTUZU ILINCAPregatitoare ATIBACU FLORENTA
TEODORESCU LEVIPregatitoare ATIBACU FLORENTA
TRANCIOVEANU IRINAPregatitoare ATIBACU FLORENTA
ZAHARIA ALEXANDRUPregatitoare ATIBACU FLORENTA
Gherasim MariaPregatitoare DHuzu Mihaela
Olteanu StefanPregatitoare DHuzu Mihaela
Pirvu FlaviusPregatitoare DHuzu Mihaela
Teaca IzabelaPregatitoare DHuzu Mihaela
Ciobanu Marius AlexandruPregatitoare FIonita Mihaela Violeta
Dragomir Carina EvaPregatitoare FIonita Mihaela Violeta
Dranga Antonia IoanaPregatitoare FIonita Mihaela Violeta
Matei Razvan AndreiPregatitoare FIonita Mihaela Violeta
Murgea Robert AndreiPregatitoare FIonita Mihaela Violeta
Panait Eric AlexandruPregatitoare FIonita Mihaela Violeta
Pane Maria AlexandraPregatitoare FIonita Mihaela Violeta
Radutoiu Robert StefanPregatitoare FIonita Mihaela Violeta
Sindila Ella CristinaPregatitoare FIonita Mihaela Violeta
Udrea Negoescu AlexandruPregatitoare FIonita Mihaela Violeta

Inapoi la centrele de concurs