Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 117
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ALECU ELENAI CEBARBULESCU DANIELA
COZMA ALEXANDRAI CEBARBULESCU DANIELA
GHEORGHE IOANAI CEBARBULESCU DANIELA
NICOLESCU PATRICKI CEBARBULESCU DANIELA
Ghenea AlexandruI DECodrea Mirela
Neacsu AlexandruI DECodrea Mirela
Seceleanu MateiI DECodrea Mirela
Stefan AlexandruI DECodrea Mirela
Bichescu MirceaI HERaducan Daniela Adela
Bucur AdelynaI HERaducan Daniela Adela
Ciochina DariaI HERaducan Daniela Adela
Cojenescu AmaliaI HERaducan Daniela Adela
Huian TudorI HERaducan Daniela Adela
Ionescu DragosI HERaducan Daniela Adela
Ivan IoanI HERaducan Daniela Adela
Musteata DariaI HERaducan Daniela Adela
Toncea MaraI HERaducan Daniela Adela
Chivu Daria MihaelaII AEBadea Dumitra- Adriana
Coman Maria KarinaII AEBadea Dumitra- Adriana
Floricel Sara MariaII AEBadea Dumitra- Adriana
Mihaila Raisa MariaII AEBadea Dumitra- Adriana
Nitu Daria AndreeaII AEBadea Dumitra- Adriana
Puscas Sofia TeodoraII AEBadea Dumitra- Adriana
Aldea PavelII BEBeldea Adriana
Pascal DenisII BEBeldea Adriana
MORARU NICOLETAII DENegoescu Elisabeta
Chivu AlexiaII EEDumitrescu Ecaterina
Hau Petru AndreiII EEDumitrescu Ecaterina
Petcu SofiaII EEDumitrescu Ecaterina
Taru AlexandraII EEDumitrescu Ecaterina
Gheorghiu IlieII GEVilceanu Iuliana
Ana MedeeaIII AEStefanescu Florentina
Dobre EmmaIII AEStefanescu Florentina
Dumitrescu IoanaIII AEStefanescu Florentina
Dumitru DariaIII AEStefanescu Florentina
Florea AnyaIII AEStefanescu Florentina
Luca AndreiIII AEStefanescu Florentina
Mazilu StefaniaIII AEStefanescu Florentina
Neacsu AdrianIII AEStefanescu Florentina
Padurariu AndreiIII AEStefanescu Florentina
Rau CodrinIII AEStefanescu Florentina
Udrea MariaIII AEStefanescu Florentina
GHEORGHE RADUIII BEMARINAS PANSELUTA
IORGU SMARANDAIII BEMARINAS PANSELUTA
LUPU ALEXANDRUIII BEMARINAS PANSELUTA
IACOB ANDREIIII CEMIRESCU CORINA
PETCU IASMINAIII CEMIRESCU CORINA
POLACEK ANASTASIAIII CEMIRESCU CORINA
POPESCU RARESIII CEMIRESCU CORINA
SERBAN ANIAIII CEMIRESCU CORINA
SERBAN ANIAIII CEMIRE
TARNAUCIANU PIERREIII EELINTES RAMONA
TUDOR ANDREIIII EELINTES RAMONA
Butoarca MateiIV BEMunteanu Angela
Stamate IrinaIV BEMunteanu Angela
CHIRITA DANIV DEVLAD RALUCA
IORDACHE ANDREIIV DEVLAD RALUCA
NECEA BOGDANIV DEVLAD RALUCA
MANOLESCU ROBERTIV EEALEXANDRA ACASANDREI
MUNTEANU MIHAIIV EEAlexandra Acasandrei
CIOBANU MARIAPregatitoare AETIBACU FLORENTA
COTIGA STEFANPregatitoare AETIBACU FLORENTA
HUIDU VLADPregatitoare AETIBACU FLORENTA
SOLTUZU ILINCAPregatitoare AETIBACU FLORENTA
TEODORESCU LEVIPregatitoare AETIBACU FLORENTA
TRANCIOVEANU IRINAPregatitoare AETIBACU FLORENTA
ZAHARIA ALEXANDRUPregatitoare AETIBACU FLORENTA
Gherasim MariaPregatitoare DEHuzu Mihaela
Olteanu StefanPregatitoare DEHuzu Mihaela
Pirvu FlaviusPregatitoare DEHuzu Mihaela
Teaca IzabelaPregatitoare DEHuzu Mihaela
Ciobanu Marius AlexandruPregatitoare FEIonita Mihaela Violeta
Dragomir Carina EvaPregatitoare FEIonita Mihaela Violeta
Dranga Antonia IoanaPregatitoare FEIonita Mihaela Violeta
Matei Razvan AndreiPregatitoare FEIonita Mihaela Violeta
Murgea Robert AndreiPregatitoare FEIonita Mihaela Violeta
Panait Eric AlexandruPregatitoare FEIonita Mihaela Violeta
Pane Maria AlexandraPregatitoare FEIonita Mihaela Violeta
Radutoiu Robert StefanPregatitoare FEIonita Mihaela Violeta
Sindila Ella CristinaPregatitoare FEIonita Mihaela Violeta
Udrea Negoescu AlexandruPregatitoare FEIonita Mihaela Violeta
Ciobanu DeliaIII AIStefanescu Florentina
TEMPEA TUDORIII CIMIRESCU CORINA
TEMPEA TUDORIII CIMIRESCU CORINA
Nicolae BiancaIV BIMunteanu Angela
Mildner Evelyne Anne MariePregatitoare FIIIonita Mihaela Violeta
Tanase LucaPregatitoare FIIIonita Mihaela Violeta
NICULESCU TUDORI CIIBARBULESCU DANIELA
Bebu StefanI DIICodrea Mirela
Gherghe DianaI DIICodrea Mirela
Gherghe MaraI DIICodrea Mirela
Magureanu LucaI DIICodrea Mirela
Mihai AlexandraI DIICodrea Mirela
Neagu RalucaI DIICodrea Mirela
Tudori VictorI DIICodrea Mirela
Simion Andreea CristinaII AIIBadea Dumitra- Adriana
Boiangiu DragosII BIIBeldea Adriana
Dumitriu SebastianII BIIBeldea Adriana
Radut SaraII BIIBeldea Adriana
ALDEA EVA MARIAII DIINegoescu Elisabeta
ANDRONACHE MARIAII DIINegoescu Elisabeta
ANTONIAC MIHAIII DIINegoescu Elisabeta
DALE MARA GABRIELAII DIINegoescu Elisabeta
DIACONU CRISTIANII DIINegoescu Elisabeta
DORDEA ALEXANDRAII DIINegoescu Elisabeta
IONITA BRIANAII DIINegoescu Elisabeta
IORDACHE MATEIII DIINegoescu Elisabeta
LAMBRU STEFANII DIINegoescu Elisabeta
LAZAR MARA ERIKAII DIINegoescu Elisabeta
LUCANU ERINII DIINegoescu Elisabeta
MACOVEI TEODORAII DIINegoescu Elisabeta
MARTIAN MARIAII DIINegoescu Elisabeta
MITRAN ALEXIAII DIINegoescu Elisabeta
NICA REBECCAII DIINegoescu Elisabeta
ONCIOIU BEATRICEII DIINegoescu Elisabeta
PISICA ROBERTII DIINegoescu Elisabeta
RUSU EMAII DIINegoescu Elisabeta
STAMBECA ADRIANAII DIINegoescu Elisabeta
TATARU COSMINII DIINegoescu Elisabeta
Moldoveanu AlexandruII EIIDumitrescu Ecaterina
LUNGU MAIAIII BIIMARINAS PANSELUTA
STANCU RARESIII BIIMARINAS PANSELUTA
MORARU OCTAVIANIII CIIMIRESCU CORINA
DINU DARIA MARIAIII EIILINTES RAMONA
TRASNITU ANA MARIAIII EIILINTES RAMONA
ANDREICA ANASTASIAPregatitoare AIITIBACU FLORENTA
CUCU MIRUNAPregatitoare AIITIBACU FLORENTA
MARCHIDANU VLADPregatitoare AIITIBACU FLORENTA
PETRESCU ALEXANDRAPregatitoare AIITIBACU FLORENTA
Bancuta TudorPregatitoare DIIHuzu Mihaela
Gavan Rares AndreiPregatitoare DIIHuzu Mihaela
Popa MariaPregatitoare DIIHuzu Mihaela
Ilici SashaPregatitoare FIIIonita Mihaela Violeta
Vizireanu Stefania ElenaPregatitoare FIIIonita Mihaela Violeta
Doroftei EdwardPregatitoare GIIPuscas Maria Magdalena
ILIE MARIAIII BIIIMARINAS PANSELUTA
STANCIU SONIAIII BIIIMARINAS PANSELUTA
JIANU SOFIAIII BIIIMARINAS PANSELUTA
MICLEA RARES AEXANDRUIII EIIILINTES RAMONA
Axinte VladIV BIIIMunteanu Angela
Azulai MaiaIV BIIIMunteanu Angela
Pisaltu VladimirPregatitoare DIIIHuzu Mihaela
DRAGUSIN RAISAIII BIIIMARINAS PANSELUTA
ENE ALEXANDRUIII BIIIMARINAS PANSELUTA
SECARA VICTORIII BIIIMARINAS PANSELUTA
Antonov AnaPregatitoare FIIIIonita Mihaela Violeta
CARCAN DIANAIII BIIIMARINAS PANSELUTA
RADU DRAGOSIII GIIIIONASCU FLORICA
Bolnavu AndreiIV BIIIMunteanu Angela
BARTIC ANDREII CMBARBULESCU DANIELA
CIRSTEA ANISIAI CMBARBULESCU DANIELA
CRUCE ALEXIAI CMBARBULESCU DANIELA
DANAILA RAZVANI CMBARBULESCU DANIELA
ILIUTA ALEXANDRAI CMBARBULESCU DANIELA
MACRIS NATALIAI CMBARBULESCU DANIELA
MARIN BIANCAI CMBARBULESCU DANIELA
MARINESCU GABRIELI CMBARBULESCU DANIELA
NICOLESCU AMALIAI CMBARBULESCU DANIELA
Banateanu TudorI DMCodrea Mirela
Mariut EduardI DMCodrea Mirela
Mocanita InaI DMCodrea Mirela
Doroftei EdwardI GMPuscas Maria Magdalena
Gheorghe OctavianI GMPuscas Maria Magdalena
Ion MirunaI GMPuscas Maria Magdalena
Ionita RemusI GMPuscas Maria Magdalena
Mandrea Muraru MarcI GMPuscas Maria Magdalena
Popescu LuanaI GMPuscas Maria Magdalena
Radulescu AndreiI GMPuscas Maria Magdalena
Stanciu AntonioI GMPuscas Magda
Stoica StefanI GMPuscas Maria Magdalena
Ciciereanu LucaI HMRaducan Daniela Adela
Mihai AndreiI HMRaducan Daniela Adela
Olteanu AlexandruI HMRaducan Daniela Adela
Teodorescu VladI HMRaducan Daniela Adela
Argherie Sara MaxineII AMBadea Dumitra- Adriana
Bosneag Ayana MariaII AMBadea Dumitra- Adriana
Radulescu Bianca MariaII AMBadea Dumitra- Adriana
Tudor Ana EmanuelaII AMBadea Dumitra- Adriana
Cantuniari AlbertII BMBeldea Adriana
Petrescu PaulII BMBeldea Adriana
Preda AndreeaII BMBeldea Adriana
Stoian DenisII BMBeldea Adriana
POPESCU MATEIII DMNegoescu Elisabeta
RUSET RADUIII BMMARINAS PANSELUTA
NEACSU NECTARIAIII CMMIRESCU CORINA
NEACSU NECTARIAIII CMMIRESCU CORINA
GELETU MIRUNAIII EMLINTES RAMONA
PRUNA DIANAIII EMLINTES RAMONA
Lupica AmaliaPregatitoare DMHuzu Mihaela
Munteanu AlisPregatitoare DMHuzu Mihaela

Inapoi la centrele de concurs