Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala gimnaziala nr 164
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Bahnaru David IoanI A100Birtu Anca
Opris GloriaI A100Birtu Anca
Popa AdinaI A100Birtu Anca
Stoian NicolaeI A100Birtu Anca
Vintilescu PavelI A100Birtu Anca
Constantin AlessiaI A95Birtu Anca
Radulescu DianaI A95Birtu Anca
Dinca AdaraI A90Birtu Anca
Rizea Ana ValentinaI A90Birtu Anca
Mica ElenaI A80Birtu Anca
Tincea-Marinescu AndradaI A80Birtu Anca
Tistu LucaI A75Birtu Anca
Androne Tania StefaniaI A60Birtu Anca
Donisan DavidI B100Serban Adriana
Frumosu IoanaI B100Serban Adriana
Enculescu Toma AlessiaI B95Serban Adriana
Stofor MedeeaI B95Serban Adriana
Cimpoeru AndreeaI B90Serban Adriana
Garlea AndreiI B90Serban Adriana
Perieanu MaraI B90Serban Adriana
Cimpoeru RaduI B85Serban Adriana
Ulici SabinaI B85Serban Adriana
Milita DariaI B80Serban Adriana
Nisulescu DenisI B80Serban Adriana
Haragas LucasI B75Serban Adriana
Pascu StefanI B75Serban Adriana
Stroe StefaniaI B75Serban Adriana
Druga MariaI B70Serban Adriana
Savu MateiI B70Serban Adriana
Bratescu FlaviaI B65Serban Adriana
Tanase Marin Anne Marie I B62.5Serban Adriana
Frumosu Ioan AlexandruII A100Niculae Doina
Gherghelas SophiaII A100Niculae Doina
Nastasa Andreea TeodoraII A100Niculae Doina
Mot IngridII A95Niculae Doina
Dumitru Ana MariaII A90Niculae Doina
Ivan Daria MariaII A90Niculae Doina
Brosteanu TeodorII A85Niculae Doina
Nedelcu KarlaII A85Niculae Doina
Vlascu SofiaII A85Niculae Doina
Discalicau MariusII A80Niculae Doina
Miroescu CristianII A80Niculae Doina
Savu Ioana AlexandraII A80Niculae Doina
Tanase IzabelaII A80Niculae Doina
Guvir AnastasiaII A60Niculae Doina
Teican StefanII AParticipantNiculae Doina
Pana TudorII AParticipantNiculae Doina
Dinu BiancaII B100Vlad Mihaela
Beldie DavidII B95Vlad Mihaela
Chirobocea EduardII B95Vlad Mihaela
Dumitrache DavidII B95Vlad Mihaela
Fintescu MaraII B95Vlad Mihaela
Gostian TaniaII B95Vlad Mihaela
Licsandru DavidII B90Vlad Mihaela
Durbaca AdelinaII B85Vlad Mihaela
Latosu SofiaII B85Vlad Mihaela
Suditu AlexandraII B85Vlad Mihaela
Moldoveanu AndreiII B75Vlad Mihaela
Safta IsabellaII B75Vlad Mihaela
Stanescu BiancaII B70Vlad Mihaela
Marin AntranigII C100Nitu Dorinel
Mirica LeonardII C95Nitu Dorinel
Marinescu AndreiII C85Nitu Dorinel
Bulgariu CristianII C80Nitu Dorinel
Burda Ana GabrielaII C80Nitu Dorinel
Burda Catalina MihaelaII C80Nitu Dorinel
Ploesteanu MariaII C70Nitu Dorinel
Vatamaniuc IvanII C65Nitu Dorinel
Olea Matei ValentinII C60Nitu Dorinel
Eremia DenisaII CParticipantNitu Dorinel
Balutescu VladII CParticipantNitu Dorinel
Florian CristinaII CParticipantNitu Dorinel
Mihordea Stefan GabrielII CParticipantNitu Dorinel
Constantin LucaII CParticipantNitu Dorinel
Creanga MirunaII CParticipantNitu Dorinel
Tache LarisaII CParticipantNitu Dorinel
Dobre MirunaII CParticipantNitu Dorinel
Popa Luca CristianII CParticipantNitu Dorinel
Mocanu AndreiII CParticipantNitu Dorinel
Guta SebastianII CParticipantNitu Dorinel
Constantin NataliaIII A100Anoaica Magdalena
Fortuna RaduIII A100Anoaica Magdalena
Yousofian DariaIII A100Anoaica Magdalena
Zissu IoanaIII A96Anoaica Magdalena
Meclea TeodorIII A90Anoaica Magdalena
Cocuzel DavidIII A83.5Anoaica Magdalena
Daian AlexandruIII A82Anoaica Magdalena
Marioara StefaniaIII A82Anoaica Magdalena
Vasilescu AlexandruIII A81Anoaica Magdalena
Erceanu EduardIII A80Anoaica Magdalena
Dumitru AlessiaIII AParticipantAnoaica Magdalena
Darla BiancaIII AParticipantAnoaica Magdalena
Constantinescu VladimirIII B95Pirvu Claudia
Niculescu AndreiIII B90Pirvu Claudia
Nita MihneaIII B86Pirvu Claudia
Gustareata Madalina ElenaIII B77Pirvu Claudia
Andrei RobertIII B76.5Pirvu Claudia
Petrescu Catalin AndreiIII B72Pirvu Claudia
Gherghelas AnastasiaIII B67.5Pirvu Claudia
Petrescu DariaIII BParticipantPirvu Claudia
Ghergus VladutIII BParticipantPirvu Claudia
Nadolu AlexandruIII BParticipantPirvu Claudia
Irimia TeodoraIV A100Ghita Bianca
Cimpoeru CatincaIV A98Ghita Bianca
Manolache TudorIV A98Ghita Bianca
Nicolau IoanaIV A95Ghita Bianca
Cotarcea AlexandraIV A83Ghita Bianca
Panait BiancaIV A83Ghita Bianca
Simion RaisaIV A79Ghita Bianca
Nastasa IoanaIV A77Ghita Bianca
Boita DavidIV A73Ghita Bianca
Podoprigora AnaIV A69Ghita Bianca
Mureseanu RobertaIV AParticipantGhita Bianca
Gheorghe SofiaIV AParticipantGhita Bianca
Ionescu David AlfredIV B82Manea Iuliana
Antonescu AIV B76Manea Iuliana
Piticas RaduIV B75Manea Iuliana
Chirobocea CarinaIV B72Manea Iuliana
LucaIV B65Manea Iuliana
PieleanuIV B63Manea Iuliana
VasileIV BParticipantManea Iuliana
Constantinescu FlaviuPregatitoare A100Marozan Catalina
Dumitrescu MarianPregatitoare A100Marozan Catalina
Enache EduardPregatitoare A100Marozan Catalina
Orita VladPregatitoare A100Marozan Catalina
Haidu RaresPregatitoare A95Marozan Catalina
Popina Andrei StefanPregatitoare A95Marozan Catalina
Teica VladPregatitoare A95Marozan Catalina
Grecu AlexandraPregatitoare A92Marozan Catalina
Ungureanu RebecaPregatitoare A92Marozan Catalina
Nisipeanu AlexandraPregatitoare A90Marozan Catalina
Vasilescu ValentinPregatitoare A90Marozan Catalina
Birsan EduardPregatitoare A87Marozan Catalina
Marin Ana MariaPregatitoare A85Marozan Catalina
Craciun LarisaPregatitoare A71Marozan Catalina
Dorobantu SoniaPregatitoare A67Marozan Catalina
Onut EduardPregatitoare A66Marozan Catalina
Ionescu DavidPregatitoare A64.5Marozan Catalina
Tanasa MarianPregatitoare A61.5Marozan Catalina
Rosca MariaPregatitoare AParticipantMarozan Catalina
Ionita BogdanPregatitoare AParticipantMarozan Catalina
Tirdea AlexandruPregatitoare AParticipantMarozan Catalina
Delemi RamezPregatitoare AParticipantMarozan Catalina
Ichert DavidPregatitoare AParticipantMarozan Catalina
Jakab LoredanaPregatitoare B95Nuca Marilena
Birzan AnaPregatitoare B90Nuca Marilena
Georgescu MariaPregatitoare B90Nuca Marilena
Scheferis AlexandruPregatitoare B90Nuca Marilena
Brosteanu NataliaPregatitoare B87.5Nuca Marilena
Dicu EvaPregatitoare B82.5Nuca Marilena
Dima LucasPregatitoare B80Nuca Marilena
Christou TheodorosPregatitoare B77.5Nuca Marilena
Marin CristinaPregatitoare B75Nuca Marilena
Al Ghanim DariaPregatitoare B64.5Nuca Marilena
Iordache SebastianPregatitoare BParticipantNuca Marilena
Mureseanu FlorinPregatitoare BParticipantNuca Marilena
Abaluta AlessiaPregatitoare C100Toma Ionela
Boita AlexandruPregatitoare C100Toma Ionela
Ciociltan PetruPregatitoare C100Toma Ionela
Cotarcea KarinaPregatitoare C100Toma Ionela
Gherghilescu MariaPregatitoare C100Toma Ionela
Gorgu AnaPregatitoare C100Toma Ionela
Licsor EvaPregatitoare C100Toma Ionela
Mihai Maria RaisaPregatitoare C100Toma Ionela
Patru DavidPregatitoare C100Toma Ionela
Toader TeodoraPregatitoare C100Toma Ionela
Furtuna MedeeaPregatitoare C97Toma Ionela
Busuioc DariaPregatitoare C95Toma Ionela
Irimia CosminPregatitoare C95Toma Ionela
Matei KarinaPregatitoare C95Toma Ionela
Butoi MatiasPregatitoare C92.5Toma Ionela
Cebotari DavidPregatitoare C90Toma Ionela
Gherlan EduardPregatitoare C90Toma Ionela
Nicolae TeodoraPregatitoare C87Toma Ionela
Schroder DenisPregatitoare C85Toma Ionela
Gidea EricaPregatitoare C80Toma Ionela
Grecu Iamandi MayaPregatitoare C80Toma Ionela
Oprea VirginiaPregatitoare C67.5Toma Ionela
Eremia MateiPregatitoare C60Toma Ionela
Dima DanielPregatitoare CParticipantToma Ionela

Inapoi la centrele de concurs