Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 169
Nume elevClasaCadru didactic
Botea PatrickI ACoroi Manuela
Catrinoiu AnissiaI ACoroi Manuela
DIMA RADUI ACoroi Manuela
OPREA MATEII ACoroi Manuela
Paraschiv HoriaI ACoroi Manuela
Pavel DavidI ACoroi Manuela
BUZDUGAN LUCAI BNEDELCU MARILENA
GLIGA ANAI BNEDELCU MARILENA
TEODOR DARIAI BNEDELCU MARILENA
BADEA BRIANAI CARAMBASA MARILENA
CUTURESCU ERICI CARAMBASA MARILENA
LETIA-IOAN ALEXANDRAI CARAMBASA MARILENA
VAILEANU MARIAI CARAMBASA MARILENA
CONSTANTIN MAIA-ANDREEAI DCIUREA MARIA
CRISTEA STEFANI DCIUREA MARIA
DOBRE IRINAI DCIUREA MARIA
ENE IONUTI DCIUREA MARIA
GOGA DENISAI DCIUREA MARIA
LEPADATU ANA-MARIAI DCIUREA MARIA
LUPU RARESI DCIUREA MARIA
MANEA DARIAI DCIUREA MARIA
MARINESCU TEODORI DCIUREA MARIA
NEGOITA DAVIDI DCIUREA MARIA
PISTOL ANDREII DCIUREA MARIA
PURCARU CRISTIAN I DCIUREA MARIA
RACAREANU-CERNEA IOANAI DCIUREA MARIA
SPINU LAURAI DCIUREA MARIA
STEFAN OANAI DCIUREA MARIA
URSACHE SOFIAI DCIUREA MARIA
BONCAN STEFANII APOPESCU CRISTINA
ENACHE IOANAII APOPESCU CRISTINA
LUPULUI IULIAII APOPESCU CRISTINA
MALCOCI DARIAII APOPESCU CRISTINA
OANCEA ALEXII APOPESCU CRISTINA
ORASANU ANAII APOPESCU CRISTINA
PRISECARU TUDORII APOPESCU CRISTINA
GHEORGHE MARIAII BCODREA SIMONA
IONITA IOANAII BCODREA SIMONA
MARINESCU MARIOII BCODREA SIMONA
PETRILA IOANAII CDUMITRU ALINA
RADU ANDREASII CDUMITRU ALINA
SECUI MARIAII CDUMITRU ALINA
TOMA VICENTIUII CDUMITRU ALINA
CIRCO MIHNEAIII AILIE MIRELA
COMANESCU SABINAIII CBAICAN MARIANA
DUMITRACHE CARINAIII CBAICAN MARIANA
GANE STEFANIII CBAICAN MARIANA
NEGRUT MATEIIII CBAICAN MARIANA
CEREZARU CRISTINAIV BMURESAN GABRIELA
CONSTANTIN THEODORAIV BMURESAN GABRIELA
DAN MATEIIV BMURESAN GABRIELA
GROSU VLADIV BMURESAN GABRIELA
ENACHE STEFANIV CVOINEA MARIA
IONESCU MINA ALEXANDRUPregatitoare ILIE MIRELA
ION DELIAPregatitoare ACIMPOESU MANUELA
MARICA IRISPregatitoare ACIMPOESU MANUELA
OPREA ARIANAPregatitoare ACIMPOESU MANUELA
ALBEI IRISPregatitoare BIFTENE ANDREEA
COJOCARU IOANAPregatitoare BIFTENE ANDREEA
DANCI GRETAPregatitoare BIFTENE ANDREEA
GUSATU LUCAPregatitoare BIFTENE ANDREEA
GYENGE FRANCISCPregatitoare BIFTENE ANDREEA
HORCHIDAN ANDREEAPregatitoare BIFTENE ANDREEA
MIHALACHE ALEXANDRAPregatitoare BIFTENE ANDREEA
PATULEA MIHNEAPregatitoare BIFTENE ANDREEA
VASILESCU SEBASTIANPregatitoare BIFTENE ANDREEA
ZAMFIR DARIUSPregatitoare BIFTENE ANDREEA
BADEA CEZARPregatitoare CCOSTEA IOANA
DAVID MIHAELAPregatitoare CCOSTEA IOANA
PAVEL ALEXANDRA MARIAPregatitoare CCOSTEA IOANA
Banica Raisa Maria Pregatitoare DARMANGIC VERONICA
Banu Natalia GabrielaPregatitoare DARMANGIC VERONICA
Briceag Anamaria Pregatitoare DARMANGIC VERONICA
Enescu Stefan MarinPregatitoare DARMANGIC VERONICA
Ghinea Maria Antonia Pregatitoare DARMANGIC VERONICA
Isreb Ianis Amir AndreiPregatitoare DARMANGIC VERONICA
Leonte Maria Mihaela Teodora Pregatitoare DARMANGIC VERONICA
Mihaescu Iosif Pregatitoare DARMANGIC VERONICA
Nichifor MaiaPregatitoare DARMANGIC VERONICA
Palmaciu Cosmin Mihai Pregatitoare DARMANGIC VERONICA
Troie Andrei Liviu Pregatitoare DARMANGIC VERONICA
Turcu Giulia Ioana Pregatitoare DARMANGIC VERONICA

Inapoi la centrele de concurs