Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 190
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Manole IlincaI BEALDEA LAURA
HAIVAS HORIA MIHAII CEZAGARADNIUC CATALINA
BADEA MARIA RUXANDRAI DEMOISE MONICA
MARINESCU ILINCA ALEXIAI DEMOISE MONICA
PETRE ALBERT AARONI DEMOISE MONICA
VLAD ANDREII DEMOISE MONICA
Bodonea Florea EmanuelI SEDanciu Alina Petruta
Murgoci Sara Maria I SEDanciu Alina Petruta
CAPATINA MARIAII DEstoian lavinia
CHIREA ERNESTII DEstoian lavinia
ION DANIELAII DEstoian lavinia
PETREA ALESSIOII DEstoian lavinia
RADUINEA CRISTINAII DEstoian lavinia
SOSA ALEXIAII DEstoian lavinia
VOICU IANNISII DEstoian lavinia
Axante MaraIII BE Velicu Florica
Ciobanu MonicaIII BEVelicu Florica
Nicolae StefanIII BEVelicu Florica
Petrov AndreiIII BEVelicu Florica
Robu IngridIII BEVelicu Florica
Tavares AlexandreIII BEVelicu Florica
Vasilescu BogdanIII BEVelicu Florica
Vultur Mario III BEVelicu Florica
IONESI RUXANDRAIII SEZAGARADNIUC CATALINA
TRANDAFIR BIANCAIII SEZAGARADNIUC CATALINA
Diaconescu stefaniaPregatitoare BEGheorghe Roxana
Enache VictorPregatitoare BEGheorghe Roxana
Gaidamut IrisPregatitoare BEGheorghe Roxana
Gherghescu EddyPregatitoare BEGheorghe Roxana
Taraban MariaPregatitoare BEGheorghe Roxana
DARABANEANU ARIANAI EIVOICU FLORINA
VISAN COSMINI EIVOICU FLORINA
Plop Sava AlexandruI BIALDEA LAURA
Ghilt MonicaI BIIALDEA LAURA
TANASE MARIA IUSTINAI DIIMOISE MONICA
TOBA MAIA IOANAI DIIMOISE MONICA
Danciu AyannaPregatitoare BIIGheorghe Roxana
Adam AnisiaI BIIALDEA LAURA
PANEA IULIA ALEXANDRAI CIIZAGARADNIUC CATALINA
FARKAS ANDREI OLIVERI DIIMOISE MONICA
GRECU LUCA IOANI DIIMOISE MONICA
Nastase CristianIII BIIVelicu Florica
Tancoc AndreeaIII BIIVelicu Florica
Vladoiu Musa AlexandruPregatitoare BIIGheorghe Roxana
Brailescu OctavianI BIIIALDEA LAURA
IORDACHE ALEXIA ELENAI CIIIZAGARADNIUC CATALINA
TURCU EDUARD MIHAII DIIIMOISE MONICA
Mila LuciaI BIIIALDEA LAURA
FUGACIU EDUARDI EIIIVOICU FLORINA
Tiganus MonicaPregatitoare BIIIGheorghe Roxana
PETRESCU PETRUPregatitoare AIIITiganila Vasilica
Alexandescu MihneaPregatitoare BIIIALDEA LAURA
Anghel LucaPregatitoare BIIIGheorghe Roxana
Ionescu AiasPregatitoare BIIIALDEA LAURA
Tarin AndiPregatitoare BIIIGheorghe Roxana
Murariu IoanaI BMALDEA LAURA
Tene AlexiaI BMALDEA LAURA
SPATARU MATEI GABRIELI DMMOISE MONICA
STANICA ADRIANAI EMVOICU FLORINA
Anton DariusI SMDanciu Alina Petruta
Gavriluta Vlad I SMDanciu Alina Petruta
ANGHEL BIANCAII DMstoian lavinia
LARCO FLAVIAII DMstoian lavinia
Manea MirunaIII BMVelicu Florica
Muraru EdwardIII BMVelicu Florica
Savu AdrianaIII BMVelicu Florica
Tudor Mihnea StefanIII BMVelicu Florica
Zaharia MariaIII BMVelicu Florica
Calinoiu AlexandraPregatitoare BMGheorghe Roxana
Costea AidaPregatitoare BMGheorghe Roxana
Dragnea AlexandruPregatitoare BMGheorghe Roxana
Gitan DavidPregatitoare BMGheorghe Roxana
Manolache AlexandruPregatitoare BMGheorghe Roxana
Sandu MihneaPregatitoare BMGheorghe Roxana

Inapoi la centrele de concurs