Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 190
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DANCIU AYANNAI BEGHEORGHE ROXANA
ENACHE VICTORI BEGHEORGHE ROXANA
GAIDAMUT IRISI BEGHEORGHE ROXANA
GHERGHESCU EDDYI BEGHEORGHE ROXANA
MANOLACHE ALEXANDRUI BEGHEORGHE ROXANA
SANDU MIHNEAI BEGHEORGHE ROXANA
TARABAN MARIAI BEGHEORGHE ROXANA
BRAILESCU OCTAVIANII BEALDEA LAURA
GHILT MONICAII BEALDEA LAURA
JUMARA TUDORII BEALDEA LAURA
MILA LUCIAII BEALDEA LAURA
MURARIU IOANAII BEALDEA LAURA
PLOP-SAVA ALEXANDRUII BEALDEA LAURA
HAIVAS HORIAII CEZAGARADNIUC CATALINA
IORDACHE ELENAII CEZAGARADNIUC CATALINA
BADEA MARIA RUXANDRAII DEMOISE MONICA
FARKAS ANDREI OLIVERII DEMOISE MONICA
MARINESCU ILINCA ALEXIAII DEMOISE MONICA
PETRE ALBERT AARONII DEMOISE MONICA
Mircea AndreiII GEPaunescu Paraschiva
Neacsu EricII GEPaunescu Paraschiva
Samoila AdelaII GEPaunescu Paraschiva
Sandu AntnioII GEPaunescu Paraschiva
Slotea IanisII GEPaunescu Paraschiva
ANGHEL ANDREEAIII DEStoian Lavinia
ION ELENA DANIELAIII DEStoian Lavinia
SOSA ALEXIAIII DEStoian Lavinia
STIRBU MARIAIII DEStoian Lavinia
TUDOSE ISABELAIII DEStoian Lavinia
Bobe CosminIII EENAICU IOANA
Ciobanu Monica IoanaIV BEVelicu Florica
Dina Robert AndreiIV BEVelicu Florica
Nicolae StefanIV BEVelicu Florica
Petrov AndreiIV BEVelicu Florica
Robu Ingrid AndreeaIV BEVelicu Florica
Tavares Alexandre VictoarIV BEVelicu Florica
Tudor Mihnea StefanIV BEVelicu Florica
Vasilescu BogdanIV BEVelicu Florica
PETRESCU SOPHIAIV CEGutu Florentina
POPESCU CATRINELIV CEGutu Florentina
Predescu RaduIV CEGutu Florentina
Raicu SaraIV CEGutu Florentina
Tanase BiancaIV CEGutu Florentina
Visan CalinIV CEGutu Florentina
DOBROTA DAVIDIV DEEnache Maria
FURTUNA ARIANAIV DEEnache Maria
GRECU ANASTASIAIV DEEnache Maria
MIRCEA STEFANIV DEEnache Maria
MOLDOVAN MAIAIV DEEnache Maria
PIPOS DARIAIV DEEnache Maria
NAE DARIUSII BIALDEA LAURA
Bobe CosminIII EINAICU IOANA
TURCU EDUARD MIHAIII DIMOISE MONICA
CHELU ELENAIV CIGutu Florentina
Pasca MaiaIV CIGutu Florentina
ROSCA ANA SOFIAIV CIGutu Florentina
MiHAILA RARESIV DIEnache Maria
Axante MaraIV BIIVelicu Florica
Tancoc Andrea DianaIV BIIVelicu Florica
FIRU ANA-MARIAII BIIALDEA LAURA
MOISIEV ANISIAII BIIALDEA LAURA
TENE ALEXIAII BIIALDEA LAURA
MIHAILA MAYAII CIIZAGARADNIUC CATALINA
PANEA IULIAII CIIZAGARADNIUC CATALINA
COJOCARU TEODORII DIIMOISE MONICA
Anton DariusGabrielII SIIDanciu Alina Petruta
Bodonea Florea EmanuelII SIIDanciu Alina Petruta
Giuraniuc Andrei DanielII SIIDanciu Alina Petruta
Murgoci Sara MariaII SIIDanciu Alina Petruta
Dragomir Radu AlexandruIV BIIVelicu Florica
Vultur Mario GabrielIV BIIVelicu Florica
DUMITRASCU AMIRA STEFANIAII DIIIMOISE MONICA
NASTASE ALEXANDRA SILVIAII DIIIMOISE MONICA
VATRA RUXANDRA IOANAII DIIIMOISE MONICA
Manea MirunaIV BIIIVelicu Florica
TOBA MAIA IOANAII DIIIMOISE MONICA
RADULESCU ALESSIAIII DIIIStoian Lavinia
Arvinte IrinaIV CIIIGutu Florentina
PETRESCU PETRUI AMTIGANILA VASILICA
RADUTA VLADI AMTIGANILA VASILICA
PELINEL SOFIAI BMGHEORGHE ROXANA
CIOBANU RAULII BMALDEA LAURA
COADA ALEXANDRU NIKOLASII DMMOISE MONICA
STOICESCU RAZVANII DMMOISE MONICA
VLAD ANDREIII DMMOISE MONICA
DARABANEANU ARIANAII EMVOICU FLORINA
PASCA VICTORII EMVOICU FLORINA
VISAN COSMINII EMVOICU FLORINA
Bindar RaduII GMPaunescu Paraschiva
Bancila Nicole AlexiaII SMDanciu Alina Petruta
Gavriluta VladII SMDanciu Alina Petruta
Nicula Vlad Mihai II SMDanciu Alina Petruta
Nadolsky MelaniaIV BMVelicu Florica
Savu AdrianaIV BMVelicu Florica

Inapoi la centrele de concurs