Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.51
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BADESCU FILIP-BOGDANI B100ENACHE DANIELA
BARCARU VLAD- DARIUSI B100ENACHE DANIELA
BESTEALA ROBERT-STEFANI B100ENACHE DANIELA
CIOCIOANA DAVID-ANDREII B100ENACHE DANIELA
CIUPITU SOPHIA-MARIAI B100ENACHE DANIELA
CONSTANTIN IARINA-IOANAI B100ENACHE DANIELA
DARABAN YASMIN-ELENAI B100ENACHE DANIELA
DUDAU ADRIAN- CRISTIANI B100ENACHE DANIELA
DUMITRU RICARDOI B100ENACHE DANIELA
FLOREA ANDREI-CRISTIANI B100ENACHE DANIELA
GHITA SEBASTIAN-IOANI B100ENACHE DANIELA
ION AMALIA-GEORGIANAI B100ENACHE DANIELA
MANOLE ANTONIO-ROBERTI B100ENACHE DANIELA
MARIN CRISTINA-MARIAI B100ENACHE DANIELA
MAXIM ELENAI B100ENACHE DANIELA
MINZARESCU IORDAN NECTARIEI B100ENACHE DANIELA
MITEA DAVID-GABRIELI B100ENACHE DANIELA
MUSAT ANDREI-CRISTIANI B100ENACHE DANIELA
NEDELCU GEORGE LUCA MATIASI B100ENACHE DANIELA
PACURAR RARES-ANDREII B100ENACHE DANIELA
PAVEL LARISA MARIAI B100ENACHE DANIELA
POPESCU DARIA-IOANAI B100ENACHE DANIELA
PRETORIAN ELISABETAI B100ENACHE DANIELA
PRETORIAN TAISIAI B100ENACHE DANIELA
SANDOI ANDREI-LUCAI B100ENACHE DANIELA
STAN DARIA-ELENAI B100ENACHE DANIELA
STANCU ALEXANDRU-IONUTI B100ENACHE DANIELA
STOIAN IRINA-IOANAI B100ENACHE DANIELA
STOICA ANELIS-GEORGIANAI B100ENACHE DANIELA
SURUGIU ANDREI-LUCAI B100ENACHE DANIELA
ULIAN MAYA-ALEXANDRAI B100ENACHE DANIELA
BADEA BRIANAII C100CONSTANTINESCU RODICA
BRANISTEANU ALEXIAII C100CONSTANTINESCU RODICA
BUDOIU IOANAII C100CONSTANTINESCU RODICA
CHIRNOGEANU ADINAII C100CONSTANTINESCU RODICA
CIORASCU DIANAII C100CONSTANTINESCU RODICA
CIUPITU DAVIDII C100CONSTANTINESCU RODICA
DELEANU ANDREIII C100CONSTANTINESCU RODICA
ENACHE ILIEII C100CONSTANTINESCU RODICA
GHEORGHIU ANISIAII C100CONSTANTINESCU RODICA
HOLBAN ANASTASIAII C100CONSTANTINESCU RODICA
IORDACHE STEFANII C100CONSTANTINESCU RODICA
ISAC MEDEEAII C100CONSTANTINESCU RODICA
MANZDRANGUNA ADELINAII C100CONSTANTINESCU RODICA
MAVRODIN ALEXANDRUII C100CONSTANTINESCU RODICA
POPESCU MAIAII C100CONSTANTINESCU RODICA
POPESCU SEBASTIANII C100CONSTANTINESCU RODICA
REDNIC-ACHIM DARIA -MARIAII C100CONSTANTINESCU RODICA
ROSU LUCAII C100CONSTANTINESCU RODICA
STANCIU FILIPII C100CONSTANTINESCU RODICA
TANASOIU TEODORII C100CONSTANTINESCU RODICA
TARANU REBECCAII C100CONSTANTINESCU RODICA
TIRZIU MIHAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
ZORCA ELIZAII C100CONSTANTINESCU RODICA
BOCANET ANTONIAII C95CONSTANTINESCU RODICA
DRACSINEANU RARESII C95CONSTANTINESCU RODICA
IVAN TEODORII C95CONSTANTINESCU RODICA
NICULESCU TUDORII C95CONSTANTINESCU RODICA
FLORESCU RARESII C90CONSTANTINESCU RODICA
HUTULEAC MATEIII C90CONSTANTINESCU RODICA
MARINETE TEODORII C90CONSTANTINESCU RODICA
POPESCU MARAII C85CONSTANTINESCU RODICA
GHERGHINESCU TUDORII C70CONSTANTINESCU RODICA
DUMITRESCU MARIAIII A100VASILESCU ELENA
TOADER FRANCESCAIII A100VASILESCU ELENA
GHITA DAVIDIII A95VASILESCU ELENA
STAFIE MARIOIII A95VASILESCU ELENA
OLTEANU ANDREEA III A94VASILESCU ELENA
FELEA PATRUTIII A90VASILESCU ELENA
GHEORGHE RADUIII A90VASILESCU ELENA
TUDOR CRISTIANIII A90VASILESCU ELENA

Inapoi la centrele de concurs