Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.51
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BADESCU FILIPII B100ENACHE DANIELA
BARCARU DARIUSII B100ENACHE DANIELA
BESTEALA ROBERTII B100ENACHE DANIELA
BUGNAR ANDREIII B100ENACHE DANIELA
CARAMIDARU CARINAII B100ENACHE DANIELA
CIOCIOANA DAVIDII B100ENACHE DANIELA
CIUPITU SOPHIAII B100ENACHE DANIELA
CONSTANTIN ALEXANDRUII B100ENACHE DANIELA
CONSTANTIN IARINAII B100ENACHE DANIELA
CRISTACHE TUDORII B100ENACHE DANIELA
DUDAU ADRIANII B100ENACHE DANIELA
GHITA SEBASTIANII B100ENACHE DANIELA
ION AMALIAII B100ENACHE DANIELA
MARIN CRISTINAII B100ENACHE DANIELA
MAXIM ELENAII B100ENACHE DANIELA
MINZARESCU NECTARIEII B100ENACHE DANIELA
MITEA DAVIDII B100ENACHE DANIELA
MITU RAISAII B100ENACHE DANIELA
MUSAT ANDREIII B100ENACHE DANIELA
OGNEAN ROBERTII B100ENACHE DANIELA
PACURAR RARESII B100ENACHE DANIELA
PAVEL LARISAII B100ENACHE DANIELA
POPESCU DARIAII B100ENACHE DANIELA
PRETORIAN ELISABETAII B100ENACHE DANIELA
PRETORIAN TAISIAII B100ENACHE DANIELA
STAN DARIAII B100ENACHE DANIELA
STANCU ALEXANDRUII B100ENACHE DANIELA
STOIAN IRINAII B100ENACHE DANIELA
STOICA ANELISII B100ENACHE DANIELA
SURUGIU ANDREIII B100ENACHE DANIELA
ULIAN ALEXANDRAII B100ENACHE DANIELA
SANDOI LUCAII B98ENACHE DANIELA
DARABAN YASMINII B95ENACHE DANIELA
FLOREA ANDREIII B95ENACHE DANIELA
NEDELCU MATIASII B95ENACHE DANIELA
DUMITRU RICARDOII B91ENACHE DANIELA
BUJOREANU SERBAN ALEXANDRUII C100CIOCIOANA VALENTINA
GHINEA SOFIA ALEXANDRAII C100CIOCIOANA VALENTINA
SCHAUB BAUER NATALIA MARIAII C95CIOCIOANA VALENTINA
BRAESCU VLAD ALEXANDRUII C90CIOCIOANA VALENTINA
MIHAI DENISA VALENTINAII C90CIOCIOANA VALENTINA
NEGOITA DAVIDII C90CIOCIOANA VALENTINA
LICA MARA TEODORAII C85CIOCIOANA VALENTINA
MATEI DAVIDII C85CIOCIOANA VALENTINA
TALA AREANA DENISSEII C80CIOCIOANA VALENTINA
TANASE STEFAN DANIELII C80CIOCIOANA VALENTINA
IONESCU DARIA GABRIELAII C75CIOCIOANA VALENTINA
LACATUSU LUCA ANDREIII C75CIOCIOANA VALENTINA
MUSAT RAZVAN DAVIDII C75CIOCIOANA VALENTINA
BUTUROAGA ANAII C70CIOCIOANA VALENTINA
ENUS RADOLIAN ANDREIII C70CIOCIOANA VALENTINA
MARES MAYA ANDREEAII C70CIOCIOANA VALENTINA
BADEA BRIANAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
BRANISTEANU ALEXIAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
BUDOIU IOANAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
DELEANU ANDREIIII C100CONSTANTINESCU RODICA
DRACSINEANU RARESIII C100CONSTANTINESCU RODICA
FLORESCU RARESIII C100CONSTANTINESCU RODICA
GHEORGHIU ANISIAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
HUTULEAC MATEIIII C100CONSTANTINESCU RODICA
ISAC MEDEEAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
POPESCU MAIAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
POPESCU SEBASTIANIII C100CONSTANTINESCU RODICA
REDNIC-ACHIM DARIAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
TANASOIU TEODORIII C100CONSTANTINESCU RODICA
TARANU REBECCAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
TIRZIU MIHAIIII C100CONSTANTINESCU RODICA
ZORCA ELIZAIII C100CONSTANTINESCU RODICA
CHIRNOGEANU ADINAIII C98CONSTANTINESCU RODICA
CIORASCU DIANAIII C98CONSTANTINESCU RODICA
CIUPITU DAVIDIII C98CONSTANTINESCU RODICA
HOLBAN ANASTASIAIII C95CONSTANTINESCU RODICA
JIANU DAVIDIII C94CONSTANTINESCU RODICA
MANZDRANGUNA ADELINAIII C94CONSTANTINESCU RODICA
ENACHE ILIEIII C92CONSTANTINESCU RODICA
MAVRODIN ALEXANDRUIII C91CONSTANTINESCU RODICA
ROSU LUCAIII C91CONSTANTINESCU RODICA
BOCANET ANTONIAIII C88CONSTANTINESCU RODICA
MARINETE TEODORIII C82CONSTANTINESCU RODICA
STANCIU FILIPIII C78CONSTANTINESCU RODICA
IVAN TEODORIII CParticipantCONSTANTINESCU RODICA
NICULESCU TUDORIII CParticipantCONSTANTINESCU RODICA
AGACHE ROBERTPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
BOTEZATU STEFANPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
BRATICEVICI ISABELLEPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
CHIVU PATRICKPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
CIUREL FILIPPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
DRACEA MARIAPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
DUTA RADUPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
FLORESCU MATEIPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
GHEORGHIU IRAIDAPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
ION ALESSIAPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
IORGOVEANU NATALIAPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
MARIAN DANIELPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
OANA TEODORAPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
PANCIU MIRCEAPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
RACOTI PATRICIAPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
RUSU ADRIANPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
STELIAN DAVIDPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
TAT PATRICKPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
TEODORESCU MARIAPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
TIRB MAXIMILIANPregatitoare A100CONSTANTINESCU RODICA
SIMION DARIUSPregatitoare A95CONSTANTINESCU RODICA
BECLEANU HAIDAPregatitoare B100VASILESCU ELENA
CHIHALAU AMALIAPregatitoare B100VASILESCU ELENA

Inapoi la centrele de concurs