Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR.51
Nume elevClasaCadru didactic
BADESCU FILIPII BENACHE DANIELA
BARCARU DARIUSII BENACHE DANIELA
BESTEALA ROBERTII BENACHE DANIELA
BUGNAR ANDREIII BENACHE DANIELA
CARAMIDARU CARINAII BENACHE DANIELA
CIOCIOANA DAVIDII BENACHE DANIELA
CIUPITU SOPHIAII BENACHE DANIELA
CONSTANTIN ALEXANDRUII BENACHE DANIELA
CONSTANTIN IARINAII BENACHE DANIELA
CRISTACHE TUDORII BENACHE DANIELA
DUDAU ADRIANII BENACHE DANIELA
GHITA SEBASTIANII BENACHE DANIELA
ION AMALIAII BENACHE DANIELA
MARIN CRISTINAII BENACHE DANIELA
MAXIM ELENAII BENACHE DANIELA
MINZARESCU NECTARIEII BENACHE DANIELA
MITEA DAVIDII BENACHE DANIELA
MITU RAISAII BENACHE DANIELA
MUSAT ANDREIII BENACHE DANIELA
OGNEAN ROBERTII BENACHE DANIELA
PACURAR RARESII BENACHE DANIELA
PAVEL LARISAII BENACHE DANIELA
POPESCU DARIAII BENACHE DANIELA
PRETORIAN ELISABETAII BENACHE DANIELA
PRETORIAN TAISIAII BENACHE DANIELA
STAN DARIAII BENACHE DANIELA
STANCU ALEXANDRUII BENACHE DANIELA
STOIAN IRINAII BENACHE DANIELA
STOICA ANELISII BENACHE DANIELA
SURUGIU ANDREIII BENACHE DANIELA
ULIAN ALEXANDRAII BENACHE DANIELA
BUJOREANU SERBAN ALEXANDRUII CCIOCIOANA VALENTINA
GHINEA SOFIA ALEXANDRAII CCIOCIOANA VALENTINA
BADEA BRIANAIII CCONSTANTINESCU RODICA
BRANISTEANU ALEXIAIII CCONSTANTINESCU RODICA
BUDOIU IOANAIII CCONSTANTINESCU RODICA
DELEANU ANDREIIII CCONSTANTINESCU RODICA
DRACSINEANU RARESIII CCONSTANTINESCU RODICA
FLORESCU RARESIII CCONSTANTINESCU RODICA
GHEORGHIU ANISIAIII CCONSTANTINESCU RODICA
HUTULEAC MATEIIII CCONSTANTINESCU RODICA
ISAC MEDEEAIII CCONSTANTINESCU RODICA
POPESCU MAIAIII CCONSTANTINESCU RODICA
POPESCU SEBASTIANIII CCONSTANTINESCU RODICA
REDNIC-ACHIM DARIAIII CCONSTANTINESCU RODICA
TANASOIU TEODORIII CCONSTANTINESCU RODICA
TARANU REBECCAIII CCONSTANTINESCU RODICA
TIRZIU MIHAIIII CCONSTANTINESCU RODICA
ZORCA ELIZAIII CCONSTANTINESCU RODICA
AGACHE ROBERTPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
BOTEZATU STEFANPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
BRATICEVICI ISABELLEPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
CHIVU PATRICKPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
CIUREL FILIPPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
DRACEA MARIAPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
DUTA RADUPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
FLORESCU MATEIPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
GHEORGHIU IRAIDAPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
ION ALESSIAPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
IORGOVEANU NATALIAPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
MARIAN DANIELPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
OANA TEODORAPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
PANCIU MIRCEAPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
RACOTI PATRICIAPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
RUSU ADRIANPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
STELIAN DAVIDPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
TAT PATRICKPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
TEODORESCU MARIAPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
TIRB MAXIMILIANPregatitoare ACONSTANTINESCU RODICA
BECLEANU HAIDAPregatitoare BVASILESCU ELENA
CHIHALAU AMALIAPregatitoare BVASILESCU ELENA

Inapoi la centrele de concurs