Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 88
Nume elevClasaCadru didactic
BANESCU SEBASTIANI BILINCA EUGENIA
VISAN ANDREII BILINCA EUGENIA
ALBU DIANAI CLAZARESCU GILDA
CICALA VLADI DNASTASIU ALINA
DUMITRU MIHAII EILUC GHERGHINA
SUSMA ANTONIAI EILUC GHERGHINA
MACHITA BOGDANII ANITA ELENA
NAN ANDREEAII ANITA ELENA
NAN NORAII ANITA ELENA
STANCU ALEXANDRUII ANITA ELENA
STOIAN RARESII ANITA ELENA
VLAD SARAII ANITA ELENA
ALI TUDORII BFURDUI SILVIA
ARON IANISII BFURDUI SILVIA
BORDEI EVELINAII BFURDUI SILVIA
CALMAN ANDREIII BFURDUI SILVIA
CIUREA VLADII BFURDUI SILVIA
CRACIUN RARESII BFURDUI SILVIA
DESPA CRISTIANII BFURDUI SILVIA
DOBRE CARLAII BFURDUI SILVIA
GEORGESCU RARESII BFURDUI SILVIA
GRIGORE STEFANIAII BFURDUI SILVIA
MATEESCU LELIAII BFURDUI SILVIA
MOISE RAISAII BFURDUI SILVIA
MORTEANU DIANAII BFURDUI SILVIA
MUSCALU MARIAII BFURDUI SILVIA
PETCU GEORGEII BFURDUI SILVIA
PETCU GEORGEII BFURDUI SILVIA
PIELEANU LUCAII BFURDUI SILVIA
PISTOL AMALIAII BFURDUI SILVIA
ROSCA IRISII BFURDUI SILVIA
STUPARU DAVIDII BFURDUI SILVIA
VLASE VLADII BFURDUI SILVIA
VRABIE DARIAII BFURDUI SILVIA
BALAS NATALIAII CISPAS MIOARA
CHIRITESCU IANISII CISPAS MIOARA
DOBRE MIHNEAII CISPAS MIOARA
DUMITRU LUCAII CISPAS MIOARA
GAMAN ERIKAII CISPAS MIOARA
GRIGORIE ALEXIAII CISPAS MIOARA
HOLBAN CALINII CISPAS MIOARA
IONESCU LAURAII CISPAS MIOARA
IVESCU DENISII CISPAS MIOARA
LIPIANU MARIAII CISPAS MIOARA
LUTA ALESIAII CISPAS MIOARA
MARCOCI BRIANAII CISPAS MIOARA
MENAGI YASEMINII CISPAS MIOARA
PODEANU DARIAII CISPAS MIOARA
RADUCANU VIKTORII CISPAS MIOARA
STOIAN DARIUSII CISPAS MIOARA
SURSILOV ANAII CISPAS MIOARA
TURCEA NECTARIEII CISPAS MIOARA
CORBAN RARESII DBRICEAG LILIANA
DAVID EDUARDII DBRICEAG LILIANA
MILITARU STEFANII EUNGUREANU MARIOARA
ACHIM MIHAIIII ARADU ELENA
BANCELU CATALINIII ARADU ELENA
COMAN PATRIKIII ARADU ELENA
MITEL BIANCAIII ARADU ELENA
MUNIR ADRIANIII ARADU ELENA
NETCU VANESSAIII ARADU ELENA
VICOLEANU NATASHAIII ARADU ELENA
BELDIE SASHAPregatitoare ADEACONU IULIANA
DIMOIU ARIANNAPregatitoare ADEACONU IULIANA
MARINICA STEFANPregatitoare ADEACONU IULIANA

Inapoi la centrele de concurs