Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Martisor
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
LUTA ANDREI-DORINI AEFOTACHE ELENA
MILEA STEFANI AEFOTACHE ELENA
Roman StefanII AEBalan Claudia
Cojocaru AndraII BEIosifescu Liana
MARIN MAYAIII AEJOITOIU MARIANA
MORARESCU DARIAIII AEJOITOIU MARIANA
MUSCALU BIANCAIII AEJOITOIU MARIANA
PAVLOVSCHI ALEXANDRIII AEJOITOIU MARIANA
SARBU RARESIII AEJOITOIU MARIANA
SINGH TARUNIIII AEJOITOIU MARIANA
SIPOS MATEIIII AEJOITOIU MARIANA
STANCESCU LARAIII AEJOITOIU MARIANA
IACOB MIHNEA ALEXANDRUIV BEStoica Mariana
NUTA STEFAN ALEXANDRUIV BEStoica Mariana
CIODARICA DAVIDPregatitoare AEBarbu Daniela
COLAC CATALINAPregatitoare AEBarbu Daniela
POPA AUGUSTINPregatitoare AEBarbu Daniela
SIMIONESCU LARISAPregatitoare AEBarbu Daniela
SPIRIDON LUCAPregatitoare AEBarbu Daniela
TACHE STEFANPregatitoare AEBarbu Daniela
TRUICA MATEIPregatitoare AEBarbu Daniela
BOJAN ILINCAPregatitoare BEIvan Cornelia
CINCIULESCU MARIAPregatitoare BEIvan Cornelia
CODREANU TIMEEAPregatitoare BEIvan Cornelia
MUREA OCTAVIANPregatitoare BEIvan Cornelia
Oprea MariaII BIIosifescu Liana
CROITORU MARIA SOFIAI AIFOTACHE ELENA
PAUNOIU PAVELI AIFOTACHE ELENA
NICA DARIUSIII AIJOITOIU MARIANA
MAGUREANU ANDREIIV BIStoica Mariana
NICOLA RADU ANDREIIV BIStoica Mariana
CIOCANESCU LUCAI AIIFOTACHE ELENA
NITU DANIELIII AIIJOITOIU MARIANA
GAVAT DELIA IV AIIGheorghiu Valentina
SAVU DARIUSIV AIIGheorghiu Valentina
SERBAN ANTONIO IV AIIGheorghiu Valentina
PASOL ROXANAPregatitoare BIIIvan Cornelia
Dinu MariaII BIIIosifescu Liana
Stegaru DanaII BIIIosifescu Liana
Tanislav MadalinaII BIIIosifescu Liana
ALEXANDRU SABINAIII AIIJOITOIU MARIANA
COMANEAN MARCOIII AIIJOITOIU MARIANA
ANGHEL DANIELAIV AIIGheorghiu Valentina
IVAN BIANCA MARIAIV BIIStoica Mariana
PREDA MIHAI ALEXANDRUIV BIIStoica Mariana
ALEXE RARESPregatitoare AIIBarbu Daniela
ANTONESCU TANERPregatitoare AIIBarbu Daniela
BALAN RADUPregatitoare AIIBarbu Daniela
BERCU MARIAPregatitoare AIIBarbu Daniela
BURADA MIRUNAPregatitoare AIIBarbu Daniela
CONSTANTINESCU TUDORPregatitoare AIIBarbu Daniela
DINU MAIAPregatitoare AIIBarbu Daniela
IONITA RARESPregatitoare AIIBarbu Daniela
POPA VICTORPregatitoare AIIBarbu Daniela
ROSCA OCTAVIAPregatitoare AIIBarbu Daniela
APARASCHIVEI GABRIELAPregatitoare BIIIvan Cornelia
GROSU LAURENTIUPregatitoare BIIIvan Cornelia
VLASE CEZARPregatitoare BIIIvan Cornelia
NICULAE IOANA-MARIAI AIIIFOTACHE ELENA
Chirca NicolaeII BIIIIosifescu Liana
Alexandru CristinaII BIIIIosifescu Liana
Draghici SaraII BIIIIosifescu Liana
Puscas StefaniaII BIIIIosifescu Liana
PATRASCU BIANCAIV AIIIGheorghiu Valentina
DICU TUDOR MIHAIIV BIIIStoica Mariana
VALUREANU TUDOR-IANCUI AIIIFOTACHE ELENA
Cimpoca BiancaII AMBalan Claudia
Natu VladII AMBalan Claudia
Velicu AmeliII BMIosifescu Liana
FLOREA REBECAIII AMJOITOIU MARIANA
BALASA ALEXANDRAIII BMSTEFANICA CARMEN
JILETCOVICI IOANAIII BMSTEFANICA CARMEN
TEODORESCU DAVIDIII BMSTEFANICA CARMEN
TRIFAN DAVIDIII BMSTEFANICA CARMEN
FRANCU DAVIDIV AMGheorghiu Valentina
NITA RIANNA MARIAIV BMStoica Mariana
ANGHEL LUCAPregatitoare AMBarbu Daniela
CUCU ANAPregatitoare AMBarbu Daniela
DUMITRU LAVINIAPregatitoare AMBarbu Daniela
SEILEANU DENISAPregatitoare AMBarbu Daniela
SOARE RARESPregatitoare AMBarbu Daniela
BORDEI-MAN RARESPregatitoare BMIvan Cornelia
CHIRA ANDREIPregatitoare BMIvan Cornelia
JILETCOVICI MIHAIPregatitoare BMIvan Cornelia
JINDICEANU DRAGOSPregatitoare BMIvan Cornelia

Inapoi la centrele de concurs