Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Mircea Santimbreanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Hociung Andreea MarinaII A100Vlad Maria
Rusu Denisa MariaII A90Vlad Maria
Pascu Iuliana AlexandraII A85Vlad Maria
Raboj MariaII A83Vlad Maria
Chinzerschi Victor AndreiII A80Vlad Maria
Dumitrache Rebecca GabrielaII A75Vlad Maria
Cernica Andra MelissaII A70Vlad Maria
Ilie Izabela MariaII A70Vlad Maria
Doru CatalinaII A65Vlad Maria
DRAGHICI STINGHIE JOHANNES LUISII B95Calita Niculina
NEGOITA DARIUS ALEXANDRUII B85Calita Niculina
PAL-PARAU MATEI CRISTIANII B60Calita Niculina
IFRIM AURA TEODORAII BParticipantCalita Niculina
Mihai CristianII F95Stancu Magdalena
Tarasinca Robert GabrielII F95Stancu Magdalena
Dragoi Carla MariaII F90Stancu Magdalena
Balteanu Rares AndreiII F80Stancu Magdalena
DINU ALEXANDRUIII A68NEAGU ILEANA
MELCEA EDUARDIII B75Andriescu Gabriela
MELCEA EDUARDIII B75Andriescu Gabriela
GHERGHINA MARIA ALEXANDRAIII B73Andriescu Gabriela
MATEI IOANA MARIAIII B71Andriescu Gabriela
COCOR MIRUNA ALEXIAIII B66Andriescu Gabriela
DUMITRASCU DENISAIII B65Andriescu Gabriela
PANTIRU SABRINA MIHAELAIII B62Andriescu Gabriela
STANCIU DENISA IOANA MARIAIII B62Andriescu Gabriela
STAICU LUCA GABRIELIII BParticipantAndriescu Gabriela
COTIRTA SEBASTIAN CATALINIII BParticipantAndriescu Gabriela
TOADER VICENTIUIII BParticipantAndriescu Gabriela
Bratu Filip GabrielIII C86Neagu Cristina Daniela
Bratu Filip GabrielIII C86Neagu Cristina Daniela
Lupu AlexandruIII C78Neagu Cristina Daniela
Lupu AlexandruIII C78Neagu Cristina Daniela
Petre Christian ValentinIII C78Neagu Cristina Daniela
Petre Christian ValentinIII C78Neagu Cristina Daniela
Abou-Orabi Kinan GabrielIII C62Neagu Cristina Daniela
Abou-Orabi Kinan GabrielIII C62Neagu Cristina Daniela
Pascu AlexandruIII CParticipantNeagu Cristina Daniela
Pascu AlexandruIII CParticipantNeagu Cristina Daniela
Datcu BeatriceIII CParticipantNeagu Cristina Daniela
Datcu BeatriceIII CParticipantNeagu Cristina Daniela
Iordan Marian CezarIII D95Dumitru Georgeta
Manea Alexandru StefanIII D93Dumitru Georgeta
Popescu Lavinia MihaelaIII D90Dumitru Georgeta
Popa Florin AlexandruIII D87Dumitru Georgeta
Popa Florin AlexandruIII D87Dumitru Georgeta
Tiu Denis StefanIII D85Dumitru Georgeta
Marin AlexandruIII D80Dumitru Georgeta
Nastasia StefanIII D63Dumitru Georgeta
Baciu Giorgiana ValeriaIII D62Dumitru Georgeta
Duroiu David AndreiIII DParticipantDumitru Georgeta
Calin Damian StefanIII DParticipantDumitru Georgeta
Moroiu Alexandru BogdanIII DParticipantDumitru Georgeta
Dumitru Lavinia AndreeaIII DParticipantDumitru Georgeta
Barbu Maria RaisaIII DParticipantDumitru Georgeta
Tirtau Maria BiancaIII E93Birleanu Alina
Popescu AndreiIII E86Birleanu Alina
Nica AndreiIII E83Birleanu Alina
Schmid AndreeaIII E82Birleanu Alina
Briceag DenisaIII E75Birleanu Alina
Schmid BiancaIII E71Birleanu Alina
Belghiru AdelinaIII E66Birleanu Alina
STEFAN LUCAIII EParticipantBirleanu Alina
MITRAN RALUCAIII EParticipantBirleanu Alina
Petrica DeliaIII EParticipantBirleanu Alina
Pascale IoanaIII EParticipantBirleanu Alina
Pascale IoanaIII EParticipantBirleanu Alina
POPESCU DAVID MARIANIII F98Dulgheru Luminita
BOARIU MIRUNA IOANAIII F91Dulgheru Luminita
RADU RARESIII F86Dulgheru Luminita
TUTU MIHAIIII F85Dulgheru Luminita
Arsene LaurentiuIII F79Dulgheru Luminita
STANCIU VLAD MIHAIIII F78Dulgheru Luminita
DUMITRU LAURA ANDREEAIII FParticipantDumitru Georgeta
IONESCU LUCAIII FParticipantDulgheru Luminita
Radoi AlexandruIV D95Mandea Diana
Radoi AlexandruIV D95Mandea Diana
Radoi AlexandruIV D95Mandea Diana
Barbu DenisaIV D78Mandea Diana
Catrina BogdanIV D76Mandea Diana
Cocor AlbertIV D70Mandea Diana
Bolinteanu GabrielIV D69Mandea Diana
Ciuca GeorgeIV D63Mandea Diana
Sapunaru IulianIV D62Mandea Diana
Geonea AlexiaIV DParticipantMandea Diana
Rusu ArianaIV DParticipantMandea Diana
Lo Bello MattiaIV DParticipantMandea Diana
Cirstinoiu DennisIV DParticipantMandea Diana
GHINEA ALESSIAIV DParticipantMandea Diana
Gheorghe MihaiIV E100Paduraru Victoria
Velica Maria CristinaIV E100Paduraru Victoria
Costea Alexandru StefanIV E85Paduraru Victoria
Cruceru Alexandra MariaIV E82Paduraru Victoria
Cruceru Andreea BiancaIV E77Paduraru Victoria
Matei StefanIV E77Paduraru Victoria
Pecheanu Radu MateiIV E71Paduraru Victoria
Oprea Mara CalinaIV E66Paduraru Victoria
Parlogea Eduard-FlorianIV E60Paduraru Victoria
Constantin Ariana IoanaIV EParticipantPaduraru Victoria

Inapoi la centrele de concurs