Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Mircea Santimbreanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Chinzerschi Victor AndreiI A90Vlad Maria
Becheru Rares AlexandruI A75Vlad Maria
Hociung Andreea MarinaI A72Vlad Maria
Doru Teodora CatalinaI A64Vlad Maria
Dana Marius IonutI A60Vlad Maria
Cernica Andra MelissaI AParticipantVlad Maria
Caracas Maria Georgiana LudovikaI AParticipantVlad Maria
Rusu Denisa MariaI AParticipantVlad Maria
Ilie Maria IzabelaI AParticipantVlad Maria
Buliga Andreea EmiliaI AParticipantVlad Maria
Draghici Stinghie Johannes LuisI B69Calita Niculina
Burcea Erika Maria MadalinaI BParticipantCalita Niculina
Ifrim AuraI BParticipantCalita Niculina
Minca Denisa Alexandra NicoletaI BParticipantCalita Niculina
Alexandru DariusI BParticipantCalita Niculina
Grigore EvaI BParticipantCalita Niculina
Lazar MateiI BParticipantCalita Niculina
Gruia Cristian AlexandruI BParticipantCalita Niculina
Gherghe Stefan CristianI BParticipantCalita Niculina
Pane AdeiaI BParticipantCalita Niculina
Dragomir Patricia Cristiana ElenaI BParticipantCalita Niculina
Ciocau AndreeaI BParticipantCalita Niculina
Trupina VladutI BParticipantCalita Niculina
Balteanu RaresI F68Stancu Magdalena
Dragoi Carla MariaI F68Stancu Magdalena
Tarasinca Robert GabrielI F62Stancu Magdalena
Mihai CristianI FParticipantStancu Magdalena
GHERGHINA MARIA ALEXANDRAII B98Andriescu Gabriela
COCOR MIRUNA ALEXIAII B75Andriescu Gabriela
DUMITRESCU DARIUS ANDREIII B75Andriescu Gabriela
PANTIRU SABRINA MIHAELAII B75Andriescu Gabriela
STANCIU DENISA IOANA MARIAII B75Andriescu Gabriela
COTARTA SEBASTIAN CATALINII B65Andriescu Gabriela
IVASCU ANDREEA MARIAII B65Andriescu Gabriela
TARDEA DAVID GABRIELII B60Andriescu Gabriela
MELCEA EDUARD IONUTII BParticipantAndriescu Gabriela
TOADER VICENTIU ALEXANDRUII BParticipantAndriescu Gabriela
Staicu LucaII BParticipantAndriescu Gabriela
STEFAN MIRIAM LORENAII BParticipantAndriescu Gabriela
STAN ALEXANDRA MARIAII BParticipantAndriescu Gabriela
SIRBU CRISTIAN IONUTII BParticipantAndriescu Gabriela
LUPU ALEXANDRUII C85Neagu Cristina Daniela
PETRE CHRISTIAN VALENTINII C83Neagu Cristina Daniela
ABOU-ORABI KINAN GABRIELII C80Neagu Cristina Daniela
BRATU FILIP GABRIELII C65Neagu Cristina Daniela
SPIREA ALEXANDRU IOANII CParticipantNeagu Cristina Daniela
PASCU ALEXANDRUII CParticipantNeagu Cristina Daniela
COMAN STEFANII CParticipantNeagu Cristina Daniela
TIU DENIS STEFANII D100Dumitru Georgeta
BARBU MARIA RAISAII D90Dumitru Georgeta
MOROIU BOGDAN ALEXANDRUII D90Dumitru Georgeta
POPA FLORIN ALEXANDRUII D85Dumitru Georgeta
IORDAN MARIAN CEZARII D80Dumitru Georgeta
DUMITRU LAVINIAII D78Dumitru Georgeta
MARIN ALEXANDRUII D75Dumitru Georgeta
POPESCU LAVINIA MIHAELAII D75Dumitru Georgeta
Sorial IosifII D75Dumitru Georgeta
STAN BEATRICE GEORGIANAII D75Dumitru Georgeta
PASCU IOANAII D68Dumitru Georgeta
CALIN DAMIAN STEFANII D65Dumitru Georgeta
BACIU GIORGIANA VALERIAII DParticipantDumitru Georgeta
Nastasia StefanII DParticipantDumitru Georgeta
UDRISTE DIANA FLORINAII DParticipantDumitru Georgeta
CIAUSU ALEXIA VALENTINAII DParticipantDumitru Georgeta
UDRISTE IOANA TEODORAII DParticipantDumitru Georgeta
IANCU MARIA NATALIAII DParticipantDumitru Georgeta
POPESCU ANDREIII E100Birleanu Alina
NASTASE RALUCAII E98Birleanu Alina
SCHMID ANDREEAII E85Birleanu Alina
ZAINEA VLADII E75Birleanu Alina
BRICEAG DENISAII E68Birleanu Alina
Pascale IoanaII E68Birleanu Alina
BELGHIRU ADELINAII E65Birleanu Alina
CINIERU ANA MARIAII E60Birleanu Alina
MITRAN RALUCAII E60Birleanu Alina
Stancu CarlaII EParticipantBirleanu Alina
NISTOROIU ALEXANDRUII EParticipantBirleanu Alina
PETRICA DELIAII EParticipantBirleanu Alina
TUFEANU ANDRAII EParticipantBirleanu Alina
STEFAN LUCAII EParticipantBirleanu Alina
NICA ANDREIII EParticipantBirleanu Alina
SCHMID BIANCAII EParticipantBirleanu Alina
Arsene LaurentiuII F95Dulgheru Luminita
STANCIU VLAD MIHAIII F95Dulgheru Luminita
DUMITRU LAURA ANDREEAII F93Dulgheru Luminita
RADU RARESII F85Dulgheru Luminita
POPESCU DAVID MARIANII F75Dulgheru Luminita
BIZIC DARIA CRINAII F60Dulgheru Luminita
BOARIU MIRUNA IOANAII F60Dulgheru Luminita
ROMAN MARIAII F60Dulgheru Luminita
TUTU MATEIII FParticipantDulgheru Luminita
Vlad LaraII FParticipantDulgheru Luminita
Ionescu Luca MihaiII FParticipantDulgheru Luminita
GHICA ELIZA GABRIELAII FParticipantDulgheru Luminita
GAVRILA ALEXANDRU MARIANII FParticipantDulgheru Luminita
Voicu RodaII FParticipantDulgheru Luminita
ROTARU ANDREEA MARIAIII C84Manolache Veronica
IORDAN ARIANA IOANAIII C61Manolache Veronica
BEZNILA ELENAIII CParticipantManolache Veronica
BIRLICA ALEXANDRAIII CParticipantManolache Veronica
Draghici Maria CristinaIII CParticipantManolache Veronica
MARIN NICOLE LARISAIII CParticipantManolache Veronica
LUPASCU DANIELIII CParticipantManolache Veronica
OLARIU MATEI ALEXANDRUIII CParticipantManolache Veronica
Rizea Ioana StefaniaIII CParticipantManolache Veronica
BEJAN TEODORA KARINAIII CParticipantManolache Veronica
PATRASCU DARIUS CRISTIANIII CParticipantManolache Veronica
DRAGOMIR VLAD ANDREIIII CParticipantManolache Veronica
GURLEA ANDREI STEFANIII CParticipantManolache Veronica
VERZIU ADINAIII CParticipantManolache Veronica
MOCANU ROBERTO MARIOIII CParticipantManolache Veronica
TAURECI VICTOR IOANIII CParticipantManolache Veronica
BUCALET YANNISIII CParticipantManolache Veronica
BOLINTEANU GABRIEL FLORENTINIII D95Mandea Diana
COCOR ALBERT RAULIII D93Mandea Diana
BARBU DENISA GEORGIANAIII D76Mandea Diana
Grigoruta LarisaIII D67Mandea Diana
CATRINA MIHNEA BOGDAN ALEXANDRUIII D66Mandea Diana
RUSU ARIANA CRISTINAIII D65Mandea Diana
GEONEA ALEXIA GABRIELAIII D63Mandea Diana
Ciuca George AlexandruIII D62Mandea Diana
BARAGOANA DAVID PETRUTIII DParticipantMandea Diana
RADOI ALEXANDRU MARIANIII DParticipantMandea Diana
Hritcu FlorentinaIII DParticipantMandea Diana
CIAUSIU LETITIA GABRIELAIII DParticipantMandea Diana
GHINEA ALESSIA ANDREEAIII DParticipantMandea Diana
LO BELLO MATTIA NICOLASIII DParticipantMandea Diana
VELICA MARIA CRISTINAIII E100Paduraru Victoria
COSTEA ALEXANDRU STEFANIII E98PADURARU VICTORIA
MANEA MIHAI BOGDANIII E72Paduraru Victoria
MATEI STEFANIII E72Paduraru Victoria
GHEORGHE MIHAIIII E67Paduraru Victoria
OPREA MARA CALINAIII E67Paduraru Victoria
IVAN OANAIV B83Butnaru Ana Maria
IORGOAIA ILINCAIV B74Butnaru Ana Maria
OPREA LUCIANAIV BParticipantBludofschi Irina
GINJU ANDREIIV C99Bludofschi Irina
NEDELCU REBECA ALINAIV C99Bludofschi Irina
NEDELCU BIANCA DIANAIV C79Bludofschi Irina
DRAGU PETRU ALEXANDRUIV CParticipantBludofschi Irina
BACIU SARA ADELINAIV CParticipantBludofschi Irina
COMAN ECATERINAIV CParticipantBludofschi Irina
Stancu Stefania AlexandraIV CParticipantBludofschi Irina
BURCUS ROBERT IONUTIV CParticipantBludofschi Irina
TUDOSIE MARIUS ALEXANDRUIV CParticipantBludofschi Irina

Inapoi la centrele de concurs