Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR. 142
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
MUNTEANU RADU I BENITA ANGELICA
DINUICA ANAI CECONSTANTIN ROXANA
CRISTEA SERGIUII AEJOITA ADRIANA
SUMANARIU IRINAIII CENITU ANDRA
MICU SARAIV AEMIHALCEA CORINA
MORARU NICOLEIV CERIZEA VIORELIA
BRATU BIANCAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
BURCEA ELISAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
CIOBANU-MARES CRISTIANAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
CIOCARLAN MATEIPregatitoare AEMARTIN MARIANA
DITA TIMEEAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
DOGARU ANDREEAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
ENE DAVIDPregatitoare AEMARTIN MARIANA
IOANA RARESPregatitoare AEMARTIN MARIANA
ION ANA MARIAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
IORDACHE DIANAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
MARIN TEODORAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
MICU GEORGIAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
NEGRILA RADUPregatitoare AEMARTIN MARIANA
OGRINJA IANISPregatitoare AEMARTIN MARIANA
OTOBICU STEFANPregatitoare AEMARTIN MARIANA
PLES NICOLEPregatitoare AEMARTIN MARIANA
RETEVOIU IOANAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
RUDEANU DARIUSPregatitoare AEMARTIN MARIANA
SESCU MORCOV DRAGOSPregatitoare AEMARTIN MARIANA
SMARANDA RADU Pregatitoare AEMARTIN MARIANA
STANCULESCU DAVIDPregatitoare AEMARTIN MARIANA
STARK EMAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
TIRON DELIAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
TITA DAVIDPregatitoare AEMARTIN MARIANA
TRANDAFIR CLARAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
TROANCA MARIAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
URSU TOMAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
VIERIU ANA MARIAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
VLADAREANU DAVIDPregatitoare AEMARTIN MARIANA
ZAMFIR ALESSIAPregatitoare AEMARTIN MARIANA
ANGHEL DAVIDPregatitoare BEFLOREA ELENA
BERGHILA STEFANPregatitoare BEFLOREA ELENA
BUSA SOFIAPregatitoare BEFLOREA ELENA
CIOBIRCA STEFANIAPregatitoare BEFLOREA ELENA
COCHINTE VICTORPregatitoare BEFLOREA ELENA
COSTACHE MIHAIPregatitoare BEFLOREA ELENA
COTOROBAI VLADIMIRPregatitoare BEFLOREA ELENA
DINCA ALEXANDRUPregatitoare BEFLOREA ELENA
HIRLESTEANU EVELINAPregatitoare BEFLOREA ELENA
MARDARI SIMONAPregatitoare BEFLOREA ELENA
MORARU SABINAPregatitoare BEFLOREA ELENA
NEAGU VICTORPregatitoare BEFLOREA ELENA
OPREA MIRIAMPregatitoare BEFLOREA ELENA
PASCU GLOABA ALBERTPregatitoare BEFLOREA ELENA
PIPA FRANCESCAPregatitoare BEFLOREA ELENA
RADOI ALESSIAPregatitoare BEFLOREA ELENA
RADU MARIAPregatitoare BEFLOREA ELENA
RUSU DARIAPregatitoare BEFLOREA ELENA
SANDU GABRIELPregatitoare BEFLOREA ELENA
SCORTAR ALEXANDRUPregatitoare BEFLOREA ELENA
SERBAN NATALIAPregatitoare BEFLOREA ELENA
TRICA TEODORAPregatitoare BEFLOREA ELENA
STEFAN KARINAPregatitoare AIIMARTIN MARIANA
DOBRE CARLA Pregatitoare BIIFLOREA ELENA
BRAN VLADIII AIISTROICA DANIELA
DINCA STEFANIAIII CIINITU ANDRA
NEAGU NICOLETAI BIINITA ANGELICA
DINU ANA-MARIAII AIIJOITA ADRIANA
LISCAN AMALIAII AIIJOITA ADRIANA
CIUCIOI ADRIANAII CIINEAGU LUIZA
PISCULUNGEANU STEFAN II CIINEAGU LUIZA
CONSTANTIN DAVIDIII AIISTROICA DANIELA
GRAMA ANDREIIII AIISTROICA DANIELA
PRIOTEASA-CONSTANTINESCU IOANAIII AIISTROICA DANIELA
STANCULESCU IULIA III AIISTROICA DANIELA
STROIE MARIAIII AIISTROICA DANIELA
TOMA IUSTINIV AIIMIHALCEA CORINA
PETRE SOFIANPregatitoare BIIFLOREA ELENA
ROPOTEANU ANDREIPregatitoare AIIIMARTIN MARIANA
CONSTANTIN DENISPregatitoare BIIIFLOREA ELENA
TINCU MIHAII CMCONSTANTIN ROXANA
DIMOIU RARESI DMTOMA SPERANTA
DRAGOMIR DENISAI DMTOMA SPERANTA
DEACONESCU MARAII AMJOITA ADRIANA
GRADINARU MARIA II AMJOITA ADRIANA
STARK SARAII AMJOITA ADRIANA
STOICAN ILINCAII AMJOITA ADRIANA
NEDELCU DANIELII CMNEAGU LUIZA
TOMESCU ANA-MARIAII DMPETRI-CARAGEA GEORGIANA
LICSANDRU IRENEIII AMSTROICA DANIELA
AVRAM DRAGOSPregatitoare AMMARTIN MARIANA

Inapoi la centrele de concurs