Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 156
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Rotaru Amalia I B95Modan Lavinia
Caracas AnastasiaI B90Modan Lavinia
Andrei IlincaI B85Modan Lavinia
Miru DavidI B85Modan Lavinia
Zanfirachi IsabellaI B85Modan Lavinia
Ioan IrinaI B80Modan Lavinia
Grasu FlaviaI B75Modan Lavinia
Mititelu AdnanaI B75Modan Lavinia
Dedu IoanaI B70Modan Lavinia
Drindea FilipI E100Aliciuc Anca
Scarlat TomaI E90Aliciuc Anca
Zinca AndreiI E85Aliciuc Anca
Belenes RobertI E78Aliciuc Anca
Prichindel IuliaI E70Aliciuc Anca
Ferezan RobertII A100Filip Elena
Gheorghe AnaII A95Filip Elena
Tone AdelinaII A95Filip Elena
Catarici MihaelaII A85Filip Elena
Parsolea AdelinaII A85Filip Elena
Manea CosminII A80Filip Elena
Visan GiuliaII A80Filip Elena
Popescu MateiII A75Filip Elena
Cristache David CristianII B95Canavoiu Ana Maria
Ursuleasa LucaII B95Canavoiu Ana Maria
Gheorghe Sara IoanaII B90Canavoiu Ana Maria
Lazarescu IustinII B90Canavoiu Ana Maria
Stoican AlexandruII B90Canavoiu Ana Maria
Delcea DavidII B85Canavoiu Ana Maria
Rotaru AlexandraII B85Canavoiu Ana Maria
Stan Andrei DavidII B85Canavoiu Ana Maria
Balan Ana MariaII B80Canavoiu Ana Maria
Dabu AdiII B80Canavoiu Ana Maria
Nouri SaraII B80Canavoiu Ana Maria
Oancea LucaII B80Canavoiu Ana Maria
Terzi CosminII B80Canavoiu Ana Maria
Gheorghe AnaII B75Canavoiu Ana Maria
Bar NataliaII B70Canavoiu Ana Maria
Tibu SofiaII B70Canavoiu Ana Maria
Stanciu SebastianII C90Popa Doina
Banulescu MihneaII C85Popa Doina
Cosma DanII C85Popa Doina
Onu DanielaII C85Popa Doina
Ilinca EricII C80Popa Doina
Busa AlexandruII C70Popa Doina
Catescu Ana MariaII D95Costache Ana
Palovici DavidII D91Costache Ana
Stanciu MihaiII D89Costache Ana
Copae MariaII D87Costache Ana
Rusu AndreeaII D85Costache Ana
Segarceanu RobertII D85Costache Ana
Erhan AnastasiaII D84Costache Ana
Creita AlexandruII D75Costache Ana
Chitila RaisaIII A91Mija Elena Luminita
Lazar AndreeaIII A83Mija Elena Luminita
Bud NicolasIII A78Mija Elena Luminita
Marinescu MariaIII A77Mija Elena Luminita
Mateescu Ana MariaIII A73Mija Elena Luminita
Zimta TeodoraIII A72Mija Elena Luminita
Tudose VladIII A70Mija Elena Luminita
Mateiu VladIII B88Lungu Rodica
Avram Adina IoanaIII B82Lungu Rodica
Costache AlexandruIII B82Lungu Rodica
Preda AlbertIII B78Lungu Rodica
Oprea Silvia TeodoraIII C73Margescu Octavia
Codrici BiancaIII C70Margescu Octavia
Statescu Trandafirescu GeorgeIII D86Carja Mihaela
Boitan MariaIII D85Carja Mihaela
Tatineanu AndreiIII D80Carja Mihaela
Neagu IrinaIII D74Carja Mihaela
Hatic LeonardIII D71Carja Mihaela
Luben DariaIII D70Carja Mihaela
Voicu AntoniaIV A100Anghelescu Steluta
Serafim DianaIV A94Anghelescu Steluta
Cocos FlorentinaIV A92Anghelescu Steluta
Babos AnaIV A89Anghelescu Steluta
Serban AndreiIV A86Anghelescu Steluta
Curici CatincaIV A78Anghelescu Steluta
Macesaru VladIV A78Anghelescu Steluta
Albita MihaelaIV A74Anghelescu Steluta
Marin SerbanIV A73Anghelescu Steluta
Bacalu EmaIV A70Anghelescu Steluta
Goreac VictorIV D98Oprea Florenta
Cristea Paul EmanuelPregatitoare B100Geadau Mihaela
Istrate MariaPregatitoare B100Geadau Mihaela
David Anisia MariaPregatitoare B95Geadau Mihaela
Papa Sorin GeorgePregatitoare B95Geadau Mihaela
Parvan Alesia MariaPregatitoare B95Geadau Mihaela
Vieru Carina GabrielaPregatitoare B95Geadau Mihaela
Sandila DavidPregatitoare B93Geadau Mihaela
Laffineur TeodorPregatitoare B90Geadau Mihaela
Papa OctavianPregatitoare B90Geadau Mihaela
Radu Luca DavidPregatitoare B90Geadau Mihaela
Siclitaru Luana MariaPregatitoare B90Geadau Mihaela
Manea GabrielPregatitoare B87Geadau Mihaela
Cirstoiu DavidPregatitoare B85Geadau Mihaela
Pirvu AlinPregatitoare B80Geadau Mihaela
Popovici Maria MedeeaPregatitoare B80Geadau Mihaela
Rebiga Andrei DanielPregatitoare B80Geadau Mihaela
Ilies Daria AndreeaPregatitoare B78Geadau Mihaela
Papa OtiliaPregatitoare B75Geadau Mihaela
Cicic Daria Pregatitoare B73Geadau Mihaela
Barsu LyriaPregatitoare B70Geadau Mihaela
Bereanda Maria DariaPregatitoare B70Geadau Mihaela
Dobrescu DariusPregatitoare B70Geadau Mihaela
Ivan AngeloPregatitoare B70Geadau Mihaela
Gheorghe AndreiPregatitoare C100Costache Daniela
Golea RaresPregatitoare C100Costache Daniela
Stoica DavidPregatitoare C100Costache Daniela
Surdu BiancaPregatitoare C100Costache Daniela
Zaharia AnastasiaPregatitoare C100Costache Daniela
Serban RaisaPregatitoare C99Costache Daniela
Stegaru MelissaPregatitoare C98Costache Daniela
Bradeanu VladPregatitoare C95Costache Daniela
Vochin IoanaPregatitoare C95Costache Daniela
Fugarelu AmaliaPregatitoare C92Costache Daniela
Carneciu RaduPregatitoare C91Costache Daniela
Rotaru PaulPregatitoare C88Costache Daniela
Anutoiu Luca Pregatitoare C87Costache Daniela
Milea MateiPregatitoare C80Costache Daniela
Bocai ElizaPregatitoare C79Costache Daniela
Dumitrescu EmmaPregatitoare C79Costache Daniela
Constantin DavidPregatitoare D100Moise Tonya
Duna MariaPregatitoare D100Moise Tonya
Ion AyanPregatitoare D100Moise Tonya
Cruceru TeodoraPregatitoare D95Moise Tonya
Enescu VictorPregatitoare D95Moise Tonya
Stan FrancescaPregatitoare D95Moise Tonya
Teodorescu MiriamPregatitoare D95Moise Tonya
Elena AlessiaPregatitoare D94Moise Tonya
Palamariuc MariaPregatitoare D94Moise Tonya
Petrescu Rahela Pregatitoare D94Moise Tonya
Dumitrescu NataliaPregatitoare D90Moise Tonya
Ionici CarlaPregatitoare D90Moise Tonya
Mladin EricPregatitoare D90Moise Tonya
Popescu AndreiPregatitoare D90Moise Tonya
Dumitru David Pregatitoare D89Moise Tonya
Condea MariaPregatitoare D84Moise Tonya
Minea Raluca Pregatitoare D84Moise Tonya
Lupescu FilipPregatitoare D83Moise Tonya
Aldea CristianPregatitoare D80Moise Tonya
Dorobantu Ana MariaPregatitoare D80Moise Tonya
Costache AnisiaPregatitoare D73Moise Tonya
Stoica OvidiuPregatitoare D73Moise Tonya
Ion Bianca Pregatitoare DParticipantMoise Tonya

Inapoi la centrele de concurs