Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 156
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Gheorghe AnaI A97Filip Elena
Popescu MateiI A92Filip Elena
Tone AdelinaI A85Filip Elena
Visan GiuliaI A77Filip Elena
Gheorghe Sara IoanaI B100Canavoiu Ana Maria
Nouri SaraI B100Canavoiu Ana Maria
Oancea LucaI B100Canavoiu Ana Maria
Rotaru AlexandraI B100Canavoiu Ana Maria
Stoican AlexandruI B93Canavoiu Ana Maria
Tirvuloiu IoanaI B91Canavoiu Ana Maria
Balan Ana MariaI B90Canavoiu Ana Maria
Moraru CristiI B87Canavoiu Ana Maria
Dabu AdiI B86Canavoiu Ana Maria
Gageatu AndreiI B86Canavoiu Ana Maria
Stan Andrei DavidI B85Canavoiu Ana Maria
Delcea DavidI B84Canavoiu Ana Maria
Serban TudorI B80Canavoiu Ana Maria
Cristache David CristianI B79Canavoiu Ana Maria
Tibu SofiaI B78Canavoiu Ana Maria
Georgescu MayaI B73Canavoiu Ana Maria
Bar NataliaI B72Canavoiu Ana Maria
Farcas AndreiII A90Mija Elena Luminita
Zimta TeodoraII A90Mija Elena Luminita
Tudose VladII A88Mija Elena Luminita
Manolescu Mara IoanaII A83Mija Elena Luminita
Petrescu vladII A75Mija Elena Luminita
Tutunaru AdelaII A75Mija Elena Luminita
Visan TeodoraII A70Mija Elena Luminita
Mateiu VladII B100Lungu Rodica
Costache AlexandruII B90Lungu Rodica
Patrascu MihaiII B90Lungu Rodica
Ignat BiancaII B89Lungu Rodica
Mihaila RobertII B73Lungu Rodica
Bratu EricII B70Lungu Rodica
Croitoru KarinaII B70Lungu Rodica
Minasian GiuliaII C80Cirstea Cristina
Gherman AlexandruII C78Cirstea Cristina
Oprea Silvia TeodoraII C70Cirstea Cristina
Statescu Trandafirescu GeorgeII D90Carja Mihaela
Hatic LeonardII D75Carja Mihaela
Barbulescu MariaII D71Carja Mihaela
Buica Belciu Matei StefanII D70Carja Mihaela
Neagu IrinaII D70Carja Mihaela
Serafim DianaIII A96Anghelescu Steluta
Vilcu IoanaIII A92Anghelescu Steluta
Babos AnaIII A91Anghelescu Steluta
Marin SerbanIII A91Anghelescu Steluta
Raduta RaresIII A91Anghelescu Steluta
Voicu AntoniaIII A86Anghelescu Steluta
Serban AndreiIII A84Anghelescu Steluta
Curici CatincaIII A75Anghelescu Steluta
Albita MihaelaIII A74Anghelescu Steluta
Marinescu AndreiIII A74Anghelescu Steluta
Bacalu EmaIII A72Anghelescu Steluta
Stanciu EduardIII A72Anghelescu Steluta
Stoica EduardIII B84Busca Doina
Rodino AlexIII B77Busca Doina
Goreac VictorIII D85Tocaci Andreea
Iliescu Cristina Ioana IV A77Costache Daniela
Niculae Bianca IV A72Costache Daniela
Badin TudorIV B95Suman Olga Gabriela
Constantin Irina ClaudiaIV B83Suman Olga Gabriela
Vasilescu Dan AndreiIV B75Suman Olga Gabriela
Popescu Robert AndreeaIV B72Suman Olga Gabriela
Istrate MateiIV C71Geadau Mihaela
Dubar VladPregatitoare C85Ivanus Stanca Stela
Nucsoreanu GeorgianaPregatitoare C85Ivanus Stanca Stela
Popescu IlincaPregatitoare C85Ivanus Stanca Stela
Simpetru TatianaPregatitoare C85Ivanus Stanca Stela
Musat MaraPregatitoare C81Ivanus Stanca Stela
Sasu BiancaPregatitoare C81Ivanus Stanca Stela
Avram AndreiPregatitoare C76Ivanus Stanca Stela
Ionascu MaraPregatitoare C76Ivanus Stanca Stela
Ionescu MarioPregatitoare C76Ivanus Stanca Stela
Gogoescu DavidPregatitoare C75Ivanus Stanca Stela
Stavila RafaelPregatitoare C75Ivanus Stanca Stela
Oprea BiancaPregatitoare C72Ivanus Stanca Stela
Spirea BiancaPregatitoare C72Ivanus Stanca Stela
Stoica CezarPregatitoare C70Ivanus Stanca Stela
Vladuta MateiPregatitoare D90Toma Mariana
Rachitan TeodoraPregatitoare D85Toma Mariana
Popescu LucaPregatitoare D80Toma Mariana
Vamesu VladPregatitoare D80Toma Mariana
Alamita DavidPregatitoare D79Toma Mariana
Lerescu AdrianPregatitoare D77Toma Mariana
Mirea NicolePregatitoare D76Toma Mariana
Rosca AlexiaPregatitoare D76Toma Mariana
Rambela StefaniaPregatitoare D71Toma Mariana

Inapoi la centrele de concurs