Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Calugaru Elena DariaI AETuicu Daniela
Ciurea StefanI AETuicu Daniela
Galie Petru AndreiI AETuicu Daniela
Georgescu Maria AdnanaI AETuicu Daniela
Margarint Kevin AndreiI AETuicu Daniela
Zamfirescu VladI AETuicu Daniela
ANGHEL CORINAI BEBATAUS CORNELIA
DOROBAT TUDORI BEBATAUS CORNELIA
GAVRILA IONUTI BEBATAUS CORNELIA
HAIDOIU IOANAI BEBATAUS CORNELIA
SOLOMON DAVIDI BEBATAUS CORNELIA
APOSTOL ANISIA ANDREEAI CEDUMITRESCU LUCIA
Cecareanu EricI DEMitroi Cristiana-Ruxandra
Ciuca DariaI DEMitroi Cristiana-Ruxandra
Mihai AndreiI DEMitroi Cristiana-Ruxandra
Popescu MateiI DEMitroi Cristiana-Ruxandra
Rizea MariaI DEMitroi Cristiana-Ruxandra
Tronaru IsabellaI DEMitroi Cristiana-Ruxandra
Ursulet NinaI DEMitroi Cristiana-Ruxandra
Pavel DavidI FEStoica Georgiana
Postolache SofiaI FEStoica Georgiana
Bem MariaII AENechita Irina
Hosu StefanII AENechita Irina
Lie OanaII AENechita Irina
Margarint NoemiII AENechita Irina
Martinescu GabrielaII AENechita Irina
Patrascu AlesiaII AENechita Irina
Scarlat RaresII AENechita Irina
Belu AntoniaII BEBican Marilena
Bacanu MedeeaII CEPopescu Nela
Costache AndreiII CEPopescu Nela
Dragne TeodorII CEPopescu Nela
Nitu ILeanaII CEPopescu Nela
Popescu Carlova OlgaII CEPopescu Nela
Stefan Ruxandra II CEPopescu Nela
Tabacaru RebeccaII CEPopescu Nela
Ticala MateiII CEPopescu Nela
Bica Hioara Iulia AndreeaII DEPascu Cristiana
Dumitras Luca AugustinII DEPascu Cristiana
ARTIN NICOLEIII DEILARION NICULINA
ATANASIU YANNISIII DEILARION NICULINA
COVASA ANDREEAIII DEILARION NICULINA
IORGULESCU ANAIII DEILARION NICULINA
BERA CAROLLINE III EELUPASCU AIDA
GIROVEANU DIANAIII EELUPASCU AIDA
IVASCU STEFANIAIII EELUPASCU AIDA
ZARIF SARAIII EELUPASCU AIDA
CALCIU DAVID III GEVISAN MIOARA
RAHMAN AMINUR III GEVISAN MIOARA
Florea DeeaIV EEGabriela Manole
Tiuca SerbanIV EEGabriela Manole
GHEORGHE EDUARDIII DIILARION NICULINA
GHEORGHE EDUARDIII DIILARION NICULINA
Calin Adrian StefanI AITuicu Daniela
Gurgui Eva MariaI AITuicu Daniela
COCU TTUDORIII EILUPASCU AIDA
Petrica AndreiIII CIIGeorgescu Adriana
CONSTANTINESCU CEZARA III DIIILARION NICULINA
CUJBA ALBERTIII DIIILARION NICULINA
GEORGESCU LUCAIII DIIILARION NICULINA
VASILE FABIANIII DIIILARION NICULINA
APOSTOL RAZVANIII DIIILARION NICULINA
NEGRE BRIANAIII DIIILARION NICULINA
STOINEA BIANCAIII DIIILARION NICULINA
Panait Vladimir AndreiI AIITuicu Daniela
Topuzaru Roxana StefaniaI AIITuicu Daniela
Iorga ErickaI DIIMitroi Cristiana-Ruxandra
Bucur BiancaII BIIBican Marilena
Icriverzi AndreiII CIIPopescu Nela
Ranga AndreiII DIIPascu Cristiana
Petre AdelinaIII CIIGeorgescu Adriana
APATEAN IUSTINIII DIIILARION NICULINA
PREDAN STEFANIII GIIVISAN MIOARA
Fetic DariaIV EIIGabriela Manole
Costeanu DariaIII CIIIGeorgescu Adriana
Ivanus MihaiIII CIIIGeorgescu Adriana
MANCILA MATEIIII DIIIILARION NICULINA
SADIIC ERVINIII DIIIILARION NICULINA
STEPHANOUPOLOS KONSTANTINOSIII DIIIILARION NICULINA
BODA ANA MARIAIII EIIILUPASCU AIDA
Polatos Andreea ElenaI AIIITuicu Daniela
MONCEANU ERICIII EIIILUPASCU AIDA
PREDESCU MIHNEA III EIIILUPASCU AIDA
TOMA MATYAIII EIIILUPASCU AIDA
Cristea MihaiIII CIIIGeorgescu Adriana
Ungureanu AdelaIII CIIIGeorgescu Adriana
DINU ALINAIII EIIILUPASCU AIDA
Tanase TudorIII CIIIGeorgescu Adriana
Gavriloiu-Portase Sofia MariaI AIIITuicu Daniela
LAIU RARESIII DIIIILARION NICULINA
PETRESCU MILENAIII DIIIILARION NICULINA
MARIN ANDREEA III EIIILUPASCU AIDA
POPA EDUARDIII EIIILUPASCU AIDA
Barbulescu Luca TraianI AMTuicu Daniela
Botin Alesia ConstantinaI AMTuicu Daniela
BELGHIRU DARIAI BMBATAUS CORNELIA
GUCIANU ANNAI BMBATAUS CORNELIA
MUTULESCU TUDORI BMBATAUS CORNELIA
Boldea CorinaI DMMitroi Cristiana-Ruxandra
Pepino DeliaI DMMitroi Cristiana-Ruxandra
Enache TeodoraI FMStoica Georgiana
Luceanu Darius FlorianI FMStoica Georgiana
Carp-Petrache YassminaII AMNechita Irina
Grigorescu AndreiII AMNechita Irina
Hancianu DeliaII AMNechita Irina
Zmaranda MihaiII AMNechita Irina
Bucur IuliaII BMBican Marilena
Ciolcan TeodoraII BMBican Marilena
Ghioanca TeofilII BMBican Marilena
Ion BiancaII BMBican Marilena
Dragomir AndreiII CMPopescu Nela
Anghel IlincaII DMPascu Cristiana
Istrate RobertII DMPascu Cristiana
Stancea EmiliaII DMPascu Cristiana
GHEORGHE GABRIELIII DMILARION NICULINA
IONASCU SABINAIII EMLUPASCU AIDA
CLOSCA ALEXANDRA III GMVISAN MIOARA

Inapoi la centrele de concurs