Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
MARGARINT NOEMII AENechita Irina
POP SANZIANAI AENechita Irina
SCARLAT RARESI AENechita Irina
BACANU MEDEEAI CEPOPESCU NELA
Costache AndreiI CEPOPESCU NELA
DRAGOMIR ANDREII CEPOPESCU NELA
ICRIVERZI ANDREII CEPOPESCU NELA
MANEA MARIAI CEPOPESCU NELA
Netcu AlexandruI CEPOPESCU NELA
Petrut StefanI CEPOPESCU NELA
Stefan RuxandraI CEPOPESCU NELA
TABACARU REBECCAI CEPOPESCU NELA
CONSTANTINESCU CEZARAII DEILARION NICULINA
COVASA ANDREEAII DEILARION NICULINA
GEORGESCU LUCAII DEILARION NICULINA
ISAC LUCAII DEILARION NICULINA
NEGRE BRIANAII DEILARION NICULINA
VASIEL FABIANII DEILARION NICULINA
Rahman AminurII GEVISAN MIOARA
Ciurea StefanPregatitoare AETuicu Daniela
Georgescu Maria AdnanaPregatitoare AETuicu Daniela
Ianovici BiancaI CIPOPESCU NELA
BEM MARIAI AINechita Irina
Enache LucaI CIPOPESCU NELA
Nitu IleanaI CIIPOPESCU NELA
Gavriloiu-Portase Sofia MariaPregatitoare AIITuicu Daniela
Cristea ElizaI AIIPOPESCU NELA
MANOLESCU IRINAI AIINechita Irina
NICU ANDREII AIINechita Irina
SALLE KARINAI CIIPOPESCU NELA
BADUNA IANISII DIIILARION NICULINA
CUJBA ALBERT ALEXANDRU II DIIILARION NICULINA
GHEORGHE EDUARTII DIIILARION NICULINA
MIRON THEODORII DIIILARION NICULINA
PALII ROBERTII DIIILARION NICULINA
Balta Maria IoanaPregatitoare AIITuicu Daniela
Luceanu DariusPregatitoare AIITuicu Daniela
Nicolae Ioan MateiPregatitoare AIITuicu Daniela
GUCIANU LARISAPregatitoare BIIBataus Cornelia
Dirmon StefanI AIIIPOPESCU NELA
Ticala Matei I CIIIPOPESCU NELA
BOADA VLADI AIIINechita Irina
HAZAPARU EMMAII DIIIILARION NICULINA
DRAGOMIR TUDORI AIIINechita Irina
POPESCU CARLOVA OLGAI CIIIPOPESCU NELA
Galie Petru AndreiPregatitoare AIIITuicu Daniela
Ilinca AnastasiaPregatitoare AIIITuicu Daniela
Panait Vladimir AndreiPregatitoare AIIITuicu Daniela
SOLOMON DAVIDPregatitoare BIIIBataus Cornelia
Agapie iustinI AMPOPESCU NELA
CIOCIANU MIRUNAI AMNechita Irina
Panfil EvaI AMPOPESCU NELA
Costache AlexandraI CMPOPESCU NELA
DRAGNE TEODORI CMPOPESCU NELA
Ghita RoxanaI CMPOPESCU NELA
Ilie AlexiaI CMPOPESCU NELA
Zaharia CristianI CMPOPESCU NELA
LAIU RARESII DMILARION NICULINA
MANCILA MATEIII DMILARION NICULINA
STEFANOPOULOS KONSTANTINOS II DMILARION NICULINA
VLASCEANU CODRINII DMILARION NICULINA
CHEROIU ANDREIII FMMARIN ANDREEA
Petrica Mihnea StefanPregatitoare AMTuicu Daniela
Polatos Andreea ElenaPregatitoare AMTuicu Daniela
Scarlet Andreea GabrielaPregatitoare AMTuicu Daniela
ANGHEL CORINAPregatitoare BMBataus Cornelia
DUMITRU RAUL MIHAIPregatitoare BMBataus Cornelia
IOSUB VLADPregatitoare BMBATAUS CORNELIA

Inapoi la centrele de concurs