Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala nr 197
Nume elevClasaCadru didactic
Ungureanu TudorI ATutila Mihaela
EDU CEZARI Bpetre elena
VASILESCU CATALINAI Bpetre elena
GROSEANU MARA ILINCAI CRizea Monica
BADESCU ARIANA SOFIAI EIAVORSCHI ELENA
CEAUSU TUDOR MATEII EIAVORSCHI ELENA
DIACONU MATEI STEFANI EIAVORSCHI ELENA
HADAREAN ANDREII EIAVORSCHI ELENA
HONCIUC LUCIAN ANDREII EIAVORSCHI ELENA
BADEA ALEXANDRU CRISTIANII ACARBUNARU ANUTA
BECHERU COSTIN ADRIANII ACARBUNARU ANUTA
BORCILA STEFANII ACARBUNARU ANUTA
BOTEZATU ANDRA MARIAII ACARBUNARU ANUTA
BRATULESCU SOPHIA MARIAII ACARBUNARU ANUTA
GORDICIUC MAIA ALEXANDRAII ACARBUNARU ANUTA
ICHIM ANA ILEANAII ACARBUNARU ANUTA
MOREANU MATEEA MARIAII ACARBUNARU ANUTA
NITA VLADII ACARBUNARU ANUTA
PATRU DARIA MARIAII ACARBUNARU ANUTA
POPA GEORGEII ACARBUNARU ANUTA
RIZEA IOANAII ACARBUNARU ANUTA
STAN DAVID ALEXANDRUII ACARBUNARU ANUTA
STANESCU DAVID GABRIELII ACARBUNARU ANUTA
VALOSCHI-NENCESCU YANIS TEODORII ACARBUNARU ANUTA
Cojocaru Aura-MariaII DBranzaruFloarea
Serbu MariaII DBranzaruFloarea
Buta KarinaII EEne Catalina Gabriela
Cioc ElizaII EEne Catalina Gabriela
Cutatoi AndreeaII EEne Catalina Gabriela
Dima AlexandruII EEne Catalina Gabriela
Radu SebastianII EEne Catalina Gabriela
Raducanu MateiII EEne Catalina Gabriela
Stamin OanaII EEne Catalina Gabriela
Tigau AndreiII EEne Catalina Gabriela
DOBREANU SOFIA MARIAII FDOBRE ANGELA
GHEORGHE VLAD MIHAIII FDOBRE ANGELA
GHIONEA MATEI MIHAIII FDOBRE ANGELA
IACOB ANDREIII FDOBRE ANGELA
RAZICHEANU RAZVAN IOANII FDOBRE ANGELA
Nicula Maia Ioana StefaniaIII ASturza Luminita
Stanciu SoniaIII ASturza Luminita
Bujoreanu InesIII BApostol Nicoleta
Carbunaru Sara DenisaIII BApostol Nicoleta
Hubati MariaIII BApostol Nicoleta
Jurca BiancaIII BApostol Nicoleta
Nove EricIII BApostol Nicoleta
Olaru Erica III BApostol Nicoleta
Petrisor IoanaIII BApostol Nicoleta
Petrisor Maria III BApostol Nicoleta
Roman AdelinaIII BApostol Nicoleta
Vandalac DamianIII BApostol Nicoleta
ENESCU STEFAN BOGDANIII CMITARU MARINA
TUCA ANDA IOANAIII CMITARU MARINA
BERCEA MARIAIII DIORDACHE ELIZA
JELESCU ALESIAIII DIORDACHE ELIZA
MAZILU ALEXANDRUIII DIORDACHE ELIZA
TOMA IUSTINIII DIORDACHE ELIZA
PATACHI SIMINAIII ELIESS WERNER
Patrulescu BiancaIII ELIESS WERNER
GHINEA DARIAIV ANEDA LAVINIA SIMONA
SORESCU DIANAIV ANEDA LAVINIA SIMONA
CEAUSU IRINAIV BTURCANU CARMEN
COJOCARU DAN ANDREIIV BTURCANU CARMEN
MIHAI ANAIV BTURCANU CARMEN
BIGA ERICIV CSIMION MARIA
IONESCU ANDREIIV CSIMION MARIA
POPA ANDREI LIVIUIV CSIMION MARIA
PREDA GEORGE MATEIIV CSIMION MARIA
TUTA RAZVANIV CSIMION MARIA
DARIE SOFIAIV DGRIVA ELENA
TIGAU ALEXANDRUIV DGRIVA ELENA
Vasu VictorIV EStoichici Simona
Bacaianu Matei PetruPregatitoare AStanculea Georgeta
Bercu Tudor IoanPregatitoare AStanculea Georgeta
Croitoru Natalia MariaPregatitoare AStanculea Georgeta
Doroftei Lara MariaPregatitoare AStanculea Georgeta
Enea MihneaPregatitoare AStanculea Georgeta
Gosu Armand AlexandruPregatitoare AStanculea Georgeta
Ionescu Darius IonutPregatitoare AStanculea Georgeta
Ionescu Teodora IoanaPregatitoare AStanculea Georgeta
Marinescu Matei StefanPregatitoare AStanculea Georgeta
Mihalachioiu David AndreiPregatitoare AStanculea Georgeta
Negoescu LucaPregatitoare AStanculea Georgeta
Nica Bogdan AndreiPregatitoare AStanculea Georgeta
Nita Victor AndreiPregatitoare AStanculea Georgeta
Palalau Cezar PetruPregatitoare AStanculea Georgeta
Petria IoanaPregatitoare AStanculea Georgeta
Ramboaca Alisia MariaPregatitoare AStanculea Georgeta
Salvarovschi Andrei AlexandruPregatitoare AStanculea Georgeta
Stanev Eduard AndreiPregatitoare AStanculea Georgeta
Stoica-Visan NicolasPregatitoare AStanculea Georgeta
Teodorescu Filip IoanPregatitoare AStanculea Georgeta
Tudor Andrei HoriaPregatitoare AStanculea Georgeta
Tudor Erik AlexandruPregatitoare AStanculea Georgeta
CIULACU ALMA IOANAPregatitoare BBITOIU GABRIELA MARCELA
CONSTANTINESCU TUDOR IOANPregatitoare BBITOIU GABRIELA MARCELA
FLANDRA SARAPregatitoare BBITOIU GABRIELA MARCELA
ILIOAEA ANA MARIAPregatitoare BBITOIU GABRIELA MARCELA
ZAHARIA CLARA ANDREEAPregatitoare BBITOIU GABRIELA MARCELA
ADRIAN CATALIN STEFANPregatitoare CElena Cojocia
AMARANDI ALEXANDRUPregatitoare CElena Cojocia
BUCUR ANA MARIAPregatitoare CElena Cojocia
DONICI LUCA GABRIELPregatitoare CElena Cojocia
Georgescu PetruPregatitoare CElena Cojocia
GHEORGHE ARISTA MARIAPregatitoare CElena Cojocia
IVAN MARIA IOANAPregatitoare CElena Cojocia
MOGOIU ROBERT GABRIELPregatitoare CElena Cojocia
NICULAE ALEXA MARIEPregatitoare CElena Cojocia
OVIDENIE RARES ANDREIPregatitoare CElena Cojocia
PREDA TUDOR ALEXANDRUPregatitoare CElena Cojocia
ROSU STEFAN ALEXANDRUPregatitoare CElena Cojocia
TUDOR EDUARD ANDREIPregatitoare CElena Cojocia
VACARUS RADU STEFANPregatitoare CElena Cojocia
ZAHARIA NATALIAPregatitoare CElena Cojocia
Barbulescu Alexandra GabrielaPregatitoare DBarbu Lidia
Catalin Maria AlexiaPregatitoare DBarbu Lidia
Ciocirlan MariaPregatitoare DBarbu Lidia
Ciocirlan MariaPregatitoare DBarbu Lidia
Dinu Anne Marie KristinePregatitoare DBarbu Lidia
Dragomir Amelia ElenaPregatitoare DBarbu Lidia
Linca Alexia AdelinaPregatitoare DBarbu Lidia
Minaev Tudor StefanPregatitoare DBarbu Lidia
Popa Mihail Octavian ViorelPregatitoare DBarbu Lidia
Spanu Matei AntonPregatitoare DBarbu Lidia
Stan Rares AlexandruPregatitoare DBarbu Lidia
Danila IngridPregatitoare EEnache Violeta
Dragulescu ArianaPregatitoare EEnache Violeta
Grec AlexandruPregatitoare EEnache Violeta
Hupoiu ValentinPregatitoare EEnache Violeta
Irimescu IngridPregatitoare EEnache Violeta
Pirvu SabrinaPregatitoare EEnache Violeta
Simion RaduPregatitoare EEnache Violeta
Stancu LucaPregatitoare EEnache Violeta
Teodorescu MirunaPregatitoare EEnache Violeta
Secri MiraPregatitoare FMot Oana Matilda
Zarna AndreiPregatitoare FMot Oana Matilda

Inapoi la centrele de concurs