Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD
Nume elevClasaCadru didactic
POPA CRISTIANI BMACARIE ELENA
MANOLESCU SEBASTIANI DTECSAN CRISTIANA
ALEXE MIHAII ERATIU PARASCHIVA
CIOCAN CEZARI ERATIU PARASCHIVA
ILIESCU PETRUI ERATIU PARASCHIVA
SAMSON EDUARDI ERATIU PARASCHIVA
ALEXANDRU DENISI FOBADA CORINA
IACATA KARINAII CPATRASCU LUIZA
BILNICU ALEXANDRAII EBUZILA MIRELA
CHIRCU IOANAII EBUZILA MIRELA
MOCANITA ALEXANDRAII EBUZILA MIRELA
VELCEA MARIAII EBUZILA MIRELA
STUCAN DARIAIII BCIOCOIU RAMONA
IOAN ANDREIIII CSTEFANITA ANA
GROZA TUDORIII DSTEFAN DITA
BENGESCU DIANAIII ESTANCIU DANA
IONICA TUDORIII ESTANCIU DANA
POENARIU SELENAIII ESTANCIU DANA
ANDRONESCU NICOLAE LUCAIV AGUTA MIHAELA
DUSCEAC DARIAIV AGUTA MIHAELA
VELCEA MATEIIV AGUTA MIHAELA
DARIE IOANAIV BTUDORACHE CAMELIA
CRETU ALEXIAIV CLAPOVITA ANA
MIHAI RADUIV CLAPOVITA ANA
MORLOVA CATRINELIV CLAPOVITA ANA
ANCA MARIAPregatitoare ABURGA CLAUDIA
BUCULEI DAVIDPregatitoare ABURGA CLAUDIA
CAZANOI TEODORPregatitoare ABURGA CLAUDIA
FEIDLER DRAGOSPregatitoare ABURGA CLAUDIA
ILIUTA JIANU JAQUELINEPregatitoare ABURGA CLAUDIA
PASCU STEFANIAPregatitoare ABURGA CLAUDIA
SANDU SORINPregatitoare ABURGA CLAUDIA
STANCIU NATALIAPregatitoare ABURGA CLAUDIA
TUICA DARIUSPregatitoare ABURGA CLAUDIA
CORBU AMALIAPregatitoare BDELEANU PAULINA
DAIANU MIRUNAPregatitoare BDELEANU PAULINA
GRIGORE DAVIDPregatitoare BDELEANU PAULINA
MIHAI TEODORAPregatitoare BDELEANU PAULINA
OTETEA MARIAPregatitoare BDELEANU PAULINA
STEFAN MARIAPregatitoare BDELEANU PAULINA
ALESSIA ARONPregatitoare CANTON CEZAR
ALEXANDRU KARLA Pregatitoare CANTON CEZAR
BRATANOF ALEXANDRUPregatitoare CANTON CEZAR
CAVAL ERICPregatitoare CANTON CEZAR
CHELCAN BIANCAPregatitoare CANTON CEZAR
DUMITRESCU ANDRAPregatitoare CANTON CEZAR
HARABAGIU ANDREIPregatitoare CANTON CEZAR
RIZEA KEVINPregatitoare CANTON CEZAR
ROBERT IORDACHEPregatitoare CANTON CEZAR
TOMA FLORENTINAPregatitoare CANTON CEZAR
TUDOR ENACHEPregatitoare CANTON CEZAR
VASILE IRINAPregatitoare CANTON CEZAR

Inapoi la centrele de concurs