Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ghetu EricI AEZaharia Coziana
Petrila RaresI AEZaharia Coziana
Tan AlaraI AEZaharia Coziana
Cercel IanisII AEBucinschi Mihaela
Gheorghiu SashaII AEBucinschi Mihaela
Merticaru CristianII AEBucinschi Mihaela
Petrici RaduII AEBucinschi Mihaela
Jiman DoroteeaII BEConstantin Daniela
Coicev MateiII CEEl Khoury Laura
Miharta AlexandraII CEEl Khoury Laura
Ionescu StelianII DEDumitru Gabriela
Anghel MateiIII AEEnache Maria
Motran MateiIII AEEnache Maria
Stoian RichardoIII AEEnache Maria
Varlan CorinaIII AEEnache Maria
Patrascu GianiIV CECojocaru Elena
Prodan AlexandruIV CECojocaru Elena
Vlad AndreiIV CECojocaru Elena
Enache RobertIV DEDumitru Gabriela
Gheorghe IrisaIV DEDumitru Gabriela
Ionescu StefanIV DEDumitru Gabriela
Stan DavidIV DEDumitru Gabriela
Cojocariu SebastianPregatitoare AEGhimpu Florentina
Gradinaru EricPregatitoare AEGhimpu Florentina
Radu BiancaPregatitoare AEGhimpu Florentina
Roman MariaPregatitoare AEGhimpu Florentina
Surcel MariaPregatitoare AEGhimpu Florentina
Timotei MihaiPregatitoare AEGhimpu Florentina
Enache TudorPregatitoare BEEnache Maria
Ghetu MartaPregatitoare BEEnache Maria
Neagu AlexandruPregatitoare BEEnache Maria
Dobre NataliaPregatitoare CEDoncu Cristina
Manea DavidPregatitoare CEDoncu Cristina
Nicolae DavidPregatitoare DETudor Daniela
Visan NicolePregatitoare DETudor Daniela
Iordache AlessiaPregatitoare EEEne Georgeta
Jipa AndreescuPregatitoare EEEne Georgeta
Calin SaraIII BILacatus Cristina
Cojocaru AndreiIII BILacatus Cristina
Melinte CatalinIII BILacatus Cristina
Andrei MarianaIII BILacatus Cristina
Terpezan BeatriceIII BILacatus Cristina
Terpezan CarinaIII BILacatus Cristina
Samoila RebecaPregatitoare BIEnache Maria
Enache RaduIII AIIEnache Maria
Zaheiu RebecaPregatitoare BIIEnache Maria
Dragusin CalinI AIIZaharia Coziana
Radoi IlincaI AIIZaharia Coziana
Dungaru SaraII AIIBucinschi Mihaela
Lacatus DariaII AIIBucinschi Mihaela
Militaru MaraII AIIBucinschi Mihaela
Stoica AndreeaII AIIBucinschi Mihaela
Surleac AlexiaII AIIBucinschi Mihaela
Calotescu VladII BIIBucinschi Mihaela
Ciobanu BogdanII BIIConstantin Daniela
Ionascu TeodoraII BIIConstantin Daniela
Munteanu RobertII BIIConstantin Daniela
Radu MarcosII BIIConstantin Daniela
Timofei EvaII BIIConstantin Daniela
Negoita MaraIII BIILacatus Cristina
Ostroveanu Rebeca III BIILacatus Cristina
Birnescu AlexandraPregatitoare AIIGhimpu Florentina
Manu MariaPregatitoare AIIGhimpu Florentina
Istrate MariaPregatitoare DIITudor Daniela
Stanculescu RolandPregatitoare DIITudor Daniela
Paslaru BiancaPregatitoare EIIEne Georgeta
Sima AntoniaPregatitoare EIIEne Georgeta
Neagu MariaI BIIILacatus Cristina
Nicolae AndreiI BIIILacatus Cristina
Bardan AndreiII CIIIEl Khoury Laura
Turcu AlexandruPregatitoare BIIIEnache Maria
Bucur RaisaI AMZaharia Coziana
Diaconescu LucaI AMZaharia Coziana
Niculae Ana MariaI AMZaharia Coziana
Bobu Nicole RebecaI BMLacatus Cristina
Dumitrescu RaulI BMLacatus Cristina
Frangulea MariaI BMLacatus Cristina
Gata David GabrielI BMLacatus Cristina
Tudor CatalinI BMLacatus Cristina
Tutuianu Darius I BMLacatus Cristina
Samoila DariaIII AMEnache Maria
Ionita RebecaIII BMLacatus Cristina
Negrea CristianaIII BMLacatus Cristina
Nicolae MirunaIII BMLacatus Cristina
Vita PatrikIII BMLacatus Cristina
Andronoiu DenisaPregatitoare AMGhimpu Florentina
Hogea MariaPregatitoare AMGhimpu Florentina
Rares NicaPregatitoare DMTudor Daniela
Serban AndreiPregatitoare EMEne Georgeta

Inapoi la centrele de concurs