Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 46
Nume elevClasaCadru didactic
ANGHEL DAVIDI ABURGHEL MARIOARA
DICA NATALIAI ABURGHEL MARIOARA
MATACHE SASHAI ABURGHEL MARIOARA
DRAGUSIN DAVIDII ABLEORTU CRISTIANA
ALSADEK AMIRAII BSTAN ADRIANA
BUIA ALEXIAII BSTAN ADRIANA
CIRJAN FILIPII BSTAN ADRIANA
CONSTANTINESCU ANDREIII BSTAN ADRIANA
PETRACHE TEODORAII BSTAN ADRIANA
BADEA REBECAII CBOGZA DANIELA
DUTU ILEANAII CBOGZA DANIELA
IACOB LIDIAII CBOGZA DANIELA
ION MARAII CBOGZA DANIELA
SOARE TUDORII CBOGZA DANIELA
TANASACHE EVAII CBOGZA DANIELA
TOPORAN LUCAII DMERLAU DIANA
BORDEI ANDRADAIII APINTA GEORGETA
DINCA STEFANIII APINTA GEORGETA
PUTINELU ALEXANDRUIII APINTA GEORGETA
RUSU MATEIIII APINTA GEORGETA
VASII GABRIELIII APINTA GEORGETA
BAILESTEANU MARIAIII BDINCA MARINA
CUTIERU STEFANIII BDINCA MARINA
DIACONU CARMENIII BDINCA MARINA
ANDREI FLORIN CRISTIANIII CNICULAE IOANA
BOSTINARU GABRIEL BOGDANIII CNICULAE IOANA
CREANGA ROSCA DAVIDIII CNICULAE IOANA
DRUMES ALEXANDRU GABRIEL IONUTIII CNICULAE IOANA
BAZALAU LUCIAN ANDREIIII DVARTEJ MARIETA
DOBRICA RADU STEFANIII DVARTEJ MARIETA
STATE STEFAN MIHAIIII DVARTEJ MARIETA
STEFANESCU SARAH ISABELAIII DVARTEJ MARIETA
VOINEA DARIA IOANAIII DVARTEJ MARIETA
BALAUR DIANAIV BVOINEA CRISTINA
DRAGOMIR ANDREI GEORGEIV BVOINEA CRISTINA
DRAGOMIR CATALIN TEODORIV BVOINEA CRISTINA
GAVRILESCU RADU MIHAIIV BVOINEA CRISTINA
MATACHE MIHAI DANIELIV BVOINEA CRISTINA
POPESCU ANISIA MARIAIV BVOINEA CRISTINA
COT MARIUSPregatitoare AJUGANARU NICOLETA
DUMBRAVA SASHAPregatitoare AJUGANARU NICOLETA
NICA ALEXANDRUPregatitoare AJUGANARU NICOLETA
BALSEANU ANDREI CRISTIANPregatitoare BIUGA ARGENTINA
BOLOGAN ANAMARIAPregatitoare BIUGA ARGENTINA
BREBINARU DIANA MARIAPregatitoare BIUGA ARGENTINA
BUDESCU ANDREIPregatitoare BIUGA ARGENTINA
CALIN ROBERTPregatitoare BIUGA ARGENTINA
CONSTANTINESCU VICTORPregatitoare BIUGA ARGENTINA
DUMITRU DAVIDPregatitoare BIUGA ARGENTINA
DUTA SOFIAPregatitoare BIUGA ARGENTINA
FLOREA ANTONIAPregatitoare BIUGA ARGENTINA
GHEORGHETE CRISTIAN FLORINPregatitoare BIUGA ARGENTINA
GHEORGHIU DARIUSPregatitoare BIUGA ARGENTINA
GHITA ALEXIAPregatitoare BIUGA ARGENTINA
IONITA STEFANPregatitoare BIUGA ARGENTINA
SOARE ALEXANDRUPregatitoare BIUGA ARGENTINA
TARARACHE ALEXANDRUPregatitoare BIUGA ARGENTINA
VESCOVICI DARIANPregatitoare BIUGA ARGENTINA
ZAMFIR VLADPregatitoare BIUGA ARGENTINA
BIOLAN DARIAPregatitoare CGEORGESCU GIANINA
CHIORESCU ANAPregatitoare CGEORGESCU GIANINA
CRISTIAN LUCAPregatitoare CGEORGESCU GIANINA
GRIGORE ANDREEAPregatitoare CGEORGESCU GIANINA
HUSTUI ALEXIAPregatitoare CGEORGESCU GIANINA
SAMOILA ROBERTPregatitoare CGEORGESCU GIANINA
STERPU STEFANPregatitoare CGEORGESCU GIANINA
ZVINCU MARIUSPregatitoare CGEORGESCU GIANINA

Inapoi la centrele de concurs