Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala nr 46
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ALBU ALEXANDRA SOFIAI BESTAN ADRIANA
ALSADEK AMIRAI BESTAN ADRIANA
BOGZA CARINAI BESTAN ADRIANA
CERNAT RARESI BESTAN ADRIANA
CIRJAN FILIPI BESTAN ADRIANA
COVETE MIRUNAI CEBOGZA DANIELA
DUTU ILEANAI CEBOGZA DANIELA
IACOB LIDIAI CEBOGZA DANIELA
SOARE NICOLAEI CEBOGZA DANIELA
PLOHI DAN IOANII AEPINTA GEORGETA
PUTINELU ALEXANDRUII AEPINTA GEORGETA
BAILESTEANU MARIAII BEDINCA MARINA
CUTIERU STEFANII BEDINCA MARINA
DIACONU CARMENII BEDINCA MARINA
DRUMES ALEXANDRU GABRIEL IONUTII CENICULAE IOANA
ION DAVID EMANUELII CENICULAE IOANA
STANCOVICI NATALIA LIDIANAII CENICULAE IOANA
ANDREI NICOLASII DEVARTEJ MARIETA
BAZALAU LUCIANII DEVARTEJ MARIETA
PASCU DAVIDII DEVARTEJ MARIETA
STEFANESCU SARAHII DEVARTEJ MARIETA
VOINEA DARIAII DEVARTEJ MARIETA
DRAGOMIR ANDREI GEORGEIII BEVOINEA CRISTINA
GAVRILESCU RADU MIHAIIII BEVOINEA CRISTINA
NEDELCU ADRIANIV CEGEORGESCU GIANINA
POPISTEANU RARESIV CEGEORGESCU GIANINA
SERGHI ANDREII CIBOGZA DANIELA
TANASACHE EVAI CIBOGZA DANIELA
LIOVEANU ADRIANI DIMERLAU DIANA
PAPUC ALEXANDRUI DIMERLAU DIANA
SOFICA ALEXANDRUI DIMERLAU DIANA
TOPORAN LUCAI DIMERLAU DIANA
IORDAN ANDREII CIBOGZA DANIELA
NISTOR SOFIAI CIBOGZA DANIELA
OTOBICU ANDREII CIBOGZA DANIELA
BUCUROIU ANDREEAPregatitoare AIIBURGHEL MARIOARA
VOICU CLAUDIAI CIIBOGZA DANIELA
MIHALEA ADRIAN STEFANII AIIPINTA GEORGETA
DUMITRU BIANCAII BIIDINCA MARINA
CRISTEA ANDREEAPregatitoare AIIBURGHEL MARIOARA
MANDROC IOANAPregatitoare AIIBURGHEL MARIOARA
MATACHE SASHAPregatitoare AIIBURGHEL MARIOARA
MUCUTA-CHIVU TUDORPregatitoare AIIBURGHEL MARIOARA
SERBACAU NATALIAPregatitoare AIIBURGHEL MARIOARA
BOBOC MATEIPregatitoare BIIMITRU VICTORIA
PETROV MIRUNAPregatitoare BIIMITRU VICTORIA
TACMEANU DARIAPregatitoare BIIMITRU VICTORIA
CIRNOGEANU DENISI BIIISTAN ADRIANA
FLOREA MIRUNAIV CIIIGEORGESCU GIANINA
BOLOCAN ALEXANDRAI BIIISTAN ADRIANA
BUCUR LUCAI CIIIBOGZA DANIELA
BORDEI ANDRADAII AIIIPINTA GEORGETA
OLTEANU ALESSIOI CIIIBOGZA DANIELA
ROBU IUSTINI CIIIBOGZA DANIELA
LUTAN TEODORAI CIIIBOGZA DANIELA
VARHANYOVSKI DARIAI CIIIBOGZA DANIELA
SIGHIARTAU PUIUI DIIIMERLAU DIANA
VLAD STEFANI DIIIMERLAU DIANA
ECHIM ORIANAPregatitoare AIIIBURGHEL MARIOARA
IONESCU VITZU ALEXANDRUPregatitoare BIIIMITRU VICTORIA
STANCESCU SARAPregatitoare BIIIMITRU VICTORIA
LAZAR CRISTIANAI AMBLEORTU CRISTIANA
COVACI TEODORAI BMSTAN ADRIANA
PETRACHE TEODORAI BMSTAN ADRIANA
TRICULESCU MARIAI BMSTAN ADRIANA
VINTILA GABRIELAI CMBOGZA DANIELA
CHIORESCU ROBERTI DMMERLAU DIANA
COADA DARIA GEORGIANAII AMPINTA GEORGETA
MOLCUT SARA MARIAII AMPINTA GEORGETA
SCHUSTER IUSTINII AMPINTA GEORGETA
STAN MARIAII AMPINTA GEORGETA
ION DARIAII BMDINCA MARINA
TAUTU BIANCAII BMDINCA MARINA
CHENDER REBECCA ANDREEAII CMNICULAE IOANA
CRISTIAN DAVID ALEXANDRUII CMNICULAE IOANA
DUMINICA RALUCA NICOLETAII CMNICULAE IOANA
ILINCA BIANCA ALEXANDRAII CMNICULAE IOANA
ANGHEL DAVID IOANPregatitoare AMBURGHEL MARIOARA
DOROS DARIAPregatitoare AMBURGHEL MARIOARA
HAIDAR SARAHPregatitoare AMBURGHEL MARIOARA
LUCA BIANCAPregatitoare AMBURGHEL MARIOARA
ZAMFIR ANDREEAPregatitoare BMMITRU VICTORIA

Inapoi la centrele de concurs