Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala nr 97
Nume elevClasaCadru didactic
Asimionesei PetraI ACarapanceanu Valeria
Barbanta BiancaI ACarapanceanu Valeria
Diaconu AndreeaI ACarapanceanu Valeria
Dumitriu VictorI ACarapanceanu Valeria
Ioan Adam PaulI DIancu Mariana
Matei LauraI DIancu Mariana
Badin Lalita VictoriaI ECojocaru Maria
Burdan PavelI ECojocaru Maria
Ciuca Denisa MariaI ECojocaru Maria
Fuior Luca MarioI ECojocaru Maria
Galatchi Godeanu ElviraI ECojocaru Maria
Dumitru MateiI GZarafu Florentina
Pop AntonI GZarafu Florentina
Popescu Eric NicolaeI GZarafu Florentina
ANDRASSY VIKTORIAI HBOTEANU ANA MARIA
CHELARU RALUCA ALEXANDRAI HBOTEANU ANA MARIA
DELIU ALEXANDRU ERICI HBOTEANU ANA MARIA
ROTARU LUIZA MARIAI HBOTEANU ANA MARIA
LEU ALEXANDRUI IANTOHI MARIETA
NICULAE ALISSAI IANTOHI MARIETA
TURBATU NATALIAI IANTOHI MARIETA
CAPRARU DAVIDI JIORGA ROXANA
DUTULESCU IRISI JIORGA ROXANA
VADEANU STEFANI JIORGA ROXANA
Bucur LauraII BDaniela Istodor
Burada IanisII BDaniela Istodor
Daniliuc LarisaII BDaniela Istodor
Ion EvaII BDaniela Istodor
Ionescu VladII BDaniela Istodor
Lenkievici DavidII BDaniela Istodor
Morecut AlexandruII BDaniela Istodor
Rugina MaiaII BDaniela Istodor
Sacuiu VladII BDaniela Istodor
Teodorescu AndruII BDaniela Istodor
Berdila VictorII CCiupag Anemone
Ciobota BiancaII CCiupag Anemone
Niculae AmaliaII CCiupag Anemone
Popescu AnaII CCiupag Anemone
STOICA BIANCAII DOPREA ROBERTINA
Becleanu TudorII EPopa Angela
Dinu MateiII EPopa Angela
Ghelman AndreiII EPopa Angela
Mititel HoriaII EPopa Angela
Mitranescu RaduII EPopa Angela
Petre BogdanII EPopa Angela
Popusoi Vlad MateiII EPopa Angela
Pricope RaresII EPopa Angela
Aghion Gabriel MarianII FNica Elena
Iavorschi DanielII FNica Elena
Munteanu Letitia-AlexandraII FNica Elena
Munteanu VladII FNica Elena
Paslaru VladII FNica Elena
Rosca SimeonII FNica Elena
Valcu Teodor CostinII FNica Elena
Balan Eva PatriciaII HGarea Abigaela
Balan Eva PatriciaII HGarea Abigaela
Dunca DariusII HGarea Abigaela
Linte Mara CristinaII HGarea Abigaela
Neicu VladII HGarea Abigaela
Olinici Ana TheodosiaII HGarea Abigaela
Rotaru AndreiII HGarea Abigaela
Surlin VladII HGarea Abigaela
Anghel Ioana AndreeaII IBaran Loredana
Cismaru Matei PavelII IBaran Loredana
Darian Cassandra BiancaII IBaran Loredana
Dinu Sofia MirunaII IBaran Loredana
Negoi VladII IBaran Loredana
GAVRILA ANA MARIAIII AROBU MARIA
MORARU ALEXANDRAIII AROBU MARIA
SIMION DARIAIII AROBU MARIA
ZECA ANDREEAIII AROBU MARIA
POPESCU ANDREEAIII BCOSTACHE MAGDALENA
Bostinescu OctavianIII CBadea Ramona
Buzgaru Bogdan AlexandruIII CBadea Ramona
Podeanu Matei CristianIII CBadea Ramona
Senchea AndreiIII CBadea Ramona
Dit RaresIII DCenac Olga
Filimon SoniaIII DCenac Olga
Firu MariaIII DCenac Olga
Gologan RaresIII DCenac Olga
Mihuta MedeeaIII DCenac Olga
Predut AlexandraIII DCenac Olga
Bratescu MariaIII FVacareanu Raluca
Dobre AnaIII FVacareanu Raluca
Mocanu IoanaIII FVacareanu Raluca
Nedelea DarianIII FVacareanu Raluca
Nicolae TeodoraIII FVacareanu Raluca
Nicolescu AndreiIII FVacareanu Raluca
Otobacu SophiaIII FVacareanu Raluca
Pristavescu NicolasIII FVacareanu Raluca
Savulescu TudorIII FVacareanu Raluca
Tamas NicolasIII FVacareanu Raluca
Adascalitei Stefan AlexandruIV ATurlea Steluta
Georgescu Antonia IoanaIV ATurlea Steluta
Rotaru Robert CristianIV ATurlea Steluta
Stancu Rares GabrielIV ATurlea Steluta
Tudorache MateiIV ATurlea Steluta
Zafeiropoulos IoannisIV ATurlea Steluta
Bolboceanu DominicIV BZanfir Loredana
Lupu AlbertIV BZanfir Loredana
Morjan MargaIV BZanfir Loredana
Vacariu NataliaIV BZanfir Loredana
Vila AndreiIV BZanfir Loredana
GHEORGHE DELIAIV DOFITERESCU ADRIANA
TAPAI MIHNEAIV DOFITERESCU ADRIANA
Dumireu AnyaPregatitoare APreda Ecaterina
Mazilu AnaPregatitoare APreda Ecaterina
Milea MariaPregatitoare APreda Ecaterina
Neagu IoanaPregatitoare APreda Ecaterina
Popescu IlincaPregatitoare APreda Ecaterina
Zlate-Ion AlexandruPregatitoare APreda Ecaterina
Albu Alessia GabrielaPregatitoare BFlorea Gina
Badea Alexandru VladPregatitoare BFlorea Gina
Caloian David GabrielPregatitoare BFlorea Gina
Capatana AlexandraPregatitoare BFlorea Gina
Iancu Ana MariaPregatitoare BFlorea Gina
Mandache VladPregatitoare BFlorea Gina
Milea Alexia AntoniaPregatitoare BFlorea Gina
Nacu RuxandraPregatitoare BFlorea Gina
Prunescu Nita Matei IoanPregatitoare BFlorea Gina
Radu MihneaPregatitoare BFlorea Gina
Sisca MateiPregatitoare BFlorea Gina
Boboc SofiaPregatitoare CPaduraru Liliana
Cranta StefanPregatitoare CPaduraru Liliana
Iank AndraPregatitoare CPaduraru Liliana
Ibric RaduPregatitoare CPaduraru Liliana
Manole DenisaPregatitoare CPaduraru Liliana
Marcov AlexandraPregatitoare CPaduraru Liliana
Olariu AlbertPregatitoare CPaduraru Liliana
Paraschivan LetiPregatitoare CPaduraru Liliana
Petre AndreiPregatitoare CPaduraru Liliana
Popescu TudorPregatitoare CPaduraru Liliana
Stoenica NectariaPregatitoare CPaduraru Liliana
Zirbo AdelaPregatitoare CPaduraru Liliana
DOLANA VLAD ALEXANDRUPregatitoare FEnache Elena Diana
GAVRILA TUDORPregatitoare FEnache Elena Diana
IANCU STEFAN ANDREIPregatitoare FEnache Elena Diana
ISPAS IOANA GABRIELAPregatitoare FEnache Elena Diana
NITU EDUARD CRISTIANPregatitoare FEnache Elena Diana
URSAN IULIU ALEXANDRUPregatitoare FEnache Elena Diana
Campu RebecaPregatitoare GFlorea Gina
Campu RebecaPregatitoare GDegeratu Gabriela
Ion EduardPregatitoare GDegeratu Gabriela
Leucutia MateiPregatitoare GDegeratu Gabriela
Papusoi Vlad RaduPregatitoare GDegeratu Gabriela
Balan Eva PatriciaPregatitoare HGarea Abigaela

Inapoi la centrele de concurs