Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala nr 97
Nume elevClasaCadru didactic
BURADA IANISI BDaniela Istodor
ION EVAI BDaniela Istodor
IONESCU VLADI BDaniela Istodor
MORECUT ALEXANDRUI BDaniela Istodor
ROTARU CEZARI BDaniela Istodor
TEODORESCU ANDRUI BDaniela Istodor
CIUREA STEFANI DOPREA ROBERTINA
Ghelman AndreiI EPopa Angela
Darian Cassandra BiancaI IBaran Loredana
CIRLOMANU ANAII AROBU MARIA
GAVRILA ANA MARIAII AROBU MARIA
SUNA ANDREIII AROBU MARIA
Bostinescu OctavianII CBadea Ramona
Buzgaru BogdanII CBadea Ramona
Moc EduardII CBadea Ramona
Podeanu MateiII CBadea Ramona
DIT RARESII DCENAC OLGA
GOLOGAN RARESII DCENAC OLGA
MIHUTA MEDEEAII DCENAC OLGA
PREDUT ALEXANDRAII DCENAC OLGA
Danila TeodorII FVacareanu Raluca
Mocanu IoanaII FVacareanu Raluca
Nedelea DarianII FVacareanu Raluca
Nicolae TeodoraII FVacareanu Raluca
Nicolescu AndreiII FVacareanu Raluca
Rebleanu AncaII FVacareanu Raluca
Sala IzabelaII FVacareanu Raluca
Savulescu TudorII FVacareanu Raluca
Belu DariaII HIana Maria
Berliba MihaiII HIana Maria
Lucaci MateiII HIana Maria
Paun AndreiII HIana Maria
Ghergulescu BiancaII ILevarda Carmen
ADASCALITEI STEFANIII ATurlea Steluta
ALBU HORIA ANDREIIII ATurlea Steluta
BOIANGIU ANA MARIAIII ATurlea Steluta
BURLACIOIU VICTORIII ATurlea Steluta
GEORGESCU ANTONIA IOANAIII ATurlea Steluta
POPOVICI ANNA CATINCAIII ATurlea Steluta
SEVERIN RUXANDRA IOANAIII ATurlea Steluta
STANCU RARES GABRIELIII ATurlea Steluta
TUDOR STEFANIII ATurlea Steluta
ZIRBO MONICA ANNEIII ATurlea Steluta
Andrei SaraIII BZanfir Loredana
Bolboceanu DominicIII BZanfir Loredana
Dobre MariaIII BZanfir Loredana
Lupu AlbertIII BZanfir Loredana
Morjan MargaIII BZanfir Loredana
Stoicescu RaresIII BZanfir Loredana
Vacariu NataliaIII BZanfir Loredana
Vila AndreiIII BZanfir Loredana
CONSTANTIN MIHAIIII CHriscu Nina
DIMA IRINAIII CHriscu Nina
FRANCISC DIANAIII CHriscu Nina
GHEORGHE CRISTIANIII CHriscu Nina
HAVRICIUC PETRUIII CHriscu Nina
IONITA DAVIDIII CHriscu Nina
MICU MARIAIII CHriscu Nina
MASAR DRAGOSIII DOFITERESCU ADRIANA
NICOLAE DANIII DOFITERESCU ADRIANA
TAPAI MIHNEAIII DOFITERESCU ADRIANA
COSTACHE CATALINAIII FIorga Roxana
ILIESCU CEZARAIII FIorga Roxana
Marfon GabrielIV AMocanu Stefania
Banciu MihneaIV EPaduraru Liliana
Cranta AndreiIV EPaduraru Liliana

Inapoi la centrele de concurs