Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala nr 97
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BURADA IANISI BEDaniela Istodor
ION EVAI BEDaniela Istodor
IONESCU VLADI BEDaniela Istodor
MORECUT ALEXANDRUI BEDaniela Istodor
ROTARU CEZARI BEDaniela Istodor
TEODORESCU ANDRUI BEDaniela Istodor
CIUREA STEFANI DEOPREA ROBERTINA
Ghelman AndreiI EEPopa Angela
Darian Cassandra BiancaI IEBaran Loredana
CIRLOMANU ANAII AEROBU MARIA
GAVRILA ANA MARIAII AEROBU MARIA
SUNA ANDREIII AEROBU MARIA
Bostinescu OctavianII CEBadea Ramona
Buzgaru BogdanII CEBadea Ramona
Moc EduardII CEBadea Ramona
Podeanu MateiII CEBadea Ramona
DIT RARESII DECENAC OLGA
GOLOGAN RARESII DECENAC OLGA
MIHUTA MEDEEAII DECENAC OLGA
PREDUT ALEXANDRAII DECENAC OLGA
Danila TeodorII FEVacareanu Raluca
Mocanu IoanaII FEVacareanu Raluca
Nedelea DarianII FEVacareanu Raluca
Nicolae TeodoraII FEVacareanu Raluca
Nicolescu AndreiII FEVacareanu Raluca
Rebleanu AncaII FEVacareanu Raluca
Sala IzabelaII FEVacareanu Raluca
Savulescu TudorII FEVacareanu Raluca
Belu DariaII HEIana Maria
Berliba MihaiII HEIana Maria
Lucaci MateiII HEIana Maria
Paun AndreiII HEIana Maria
Ghergulescu BiancaII IELevarda Carmen
ADASCALITEI STEFANIII AETurlea Steluta
ALBU HORIA ANDREIIII AETurlea Steluta
BOIANGIU ANA MARIAIII AETurlea Steluta
BURLACIOIU VICTORIII AETurlea Steluta
GEORGESCU ANTONIA IOANAIII AETurlea Steluta
POPOVICI ANNA CATINCAIII AETurlea Steluta
SEVERIN RUXANDRA IOANAIII AETurlea Steluta
STANCU RARES GABRIELIII AETurlea Steluta
TUDOR STEFANIII AETurlea Steluta
ZIRBO MONICA ANNEIII AETurlea Steluta
Andrei SaraIII BEZanfir Loredana
Bolboceanu DominicIII BEZanfir Loredana
Dobre MariaIII BEZanfir Loredana
Lupu AlbertIII BEZanfir Loredana
Morjan MargaIII BEZanfir Loredana
Stoicescu RaresIII BEZanfir Loredana
Vacariu NataliaIII BEZanfir Loredana
Vila AndreiIII BEZanfir Loredana
CONSTANTIN MIHAIIII CEHriscu Nina
DIMA IRINAIII CEHriscu Nina
FRANCISC DIANAIII CEHriscu Nina
GHEORGHE CRISTIANIII CEHriscu Nina
HAVRICIUC PETRUIII CEHriscu Nina
IONITA DAVIDIII CEHriscu Nina
MICU MARIAIII CEHriscu Nina
MASAR DRAGOSIII DEOFITERESCU ADRIANA
NICOLAE DANIII DEOFITERESCU ADRIANA
TAPAI MIHNEAIII DEOFITERESCU ADRIANA
COSTACHE CATALINAIII FEIorga Roxana
ILIESCU CEZARAIII FEIorga Roxana
Marfon GabrielIV AEMocanu Stefania
Banciu MihneaIV EEPaduraru Liliana
Cranta AndreiIV EEPaduraru Liliana
BARBULESCU IULIAI DIOPREA ROBERTINA
MORARIU DIMITRII DIOPREA ROBERTINA
STEFANESCU MONICAII AIROBU MARIA
TUDORACHE MATEIIII AITurlea Steluta
UNGUREANU TEODOR RARESIII AITurlea Steluta
PETRESCU IULIAIII CIHriscu Nina
SIMION DARIAII AIROBU MARIA
ROTARU ROBERT CRISTIANIII AITurlea Steluta
Cojocaru EsterIII BIZanfir Loredana
ARDELEAN CONRADIII FIIorga Roxana
Badea LucianIV AIMocanu Stefania
Zanfir MedeeaIV AIMocanu Stefania
Banciu IsabelaIV EIPaduraru Liliana
Neacsu AlexandraIV EIPaduraru Liliana
Furnica RaresI EIIPopa Angela
Ionescu CristinaII FIIVacareanu Raluca
Otobacu SophiaII FIIVacareanu Raluca
Gheorghita FlorinI HIIGarea Abigaela
Linte MaraI HIIGarea Abigaela
PETRESCU ANDREIII BIICostache Magdalena
LUPASCU STEFAN ANDREIIII AIITurlea Steluta
BUCUR LAURAI BIIDaniela Istodor
SACUIU VLADI BIIDaniela Istodor
RADULESCU DIANAI DIIOPREA ROBERTINA
SEVRANI ROBERTI DIIOPREA ROBERTINA
Calin Radu MateiI EIIPopa Angela
Luca IrinaI EIIPopa Angela
NEAGU STEFANI GIITIBULEAC ADRIANA
PAROTA IULIAI GIITIBULEAC ADRIANA
Rotaru AndreiI HIIGarea Abigaela
Anghel Ioana AndreeaI IIIBaran Loredana
Ionita AlexandraI IIIBaran Loredana
Virlan DavidI IIIBaran Loredana
COJOC ANDREIII AIIROBU MARIA
LUPAN DAVIDII AIIROBU MARIA
MEREUTA VLADII AIIROBU MARIA
SALANTI GABRIELII AIIROBU MARIA
LOJNITA TUDORII BIICostache Magdalena
Senchea AndreiII CIIBadea Ramona
PASTAE LUCIANII DIICENAC OLGA
Bratescu MariaII FIIVacareanu Raluca
Stefan IuliaII FIIVacareanu Raluca
Dumitrache MariaIII BIIZanfir Loredana
Enciu MateiIII BIIZanfir Loredana
Petchi CatrinelIII BIIZanfir Loredana
STEFANESCU MAIAIII DIIOFITERESCU ADRIANA
Mocanu MihaiIV AIIMocanu Stefania
Damian AlexandraI HIIIGarea Abigaela
MANEA MARIA ILINCAIII AIIITurlea Steluta
LUPU ILINCAI BIIIDaniela Istodor
Mitranescu RaduI EIIIPopa Angela
Ion Maria AlexandraI HIIIGarea Abigaela
Serbanescu IoanaII HIIIIana Maria
SABAU TUDORIII CIIIHriscu Nina
Chitoiu AlexandruIV AIIIMocanu Stefania
Munteanu DavidIV FIIIPreda Ecaterina
LENKIEVICI DAVIDI BIIIDaniela Istodor
POPESCU GLORIAI BIIIDaniela Istodor
STOICA BIANCAI DIIIOPREA ROBERTINA
Vlad SurlinI HIIIGarea Abigaela
MARIN IOANAII DIIICENAC OLGA
GHEORGHE DELIAIII DIIIOFITERESCU ADRIANA
PAUNESCU RADUIII FIIIIorga Roxana
BALABAN RARES ANDREIIV CIIIFlorea Gina
Anghel EduardI IIIIBaran Loredana
POPESCU ANDREEAII BIIICostache Magdalena
PAUNA CRISTIAN LUCAIII CIIIHriscu Nina
SIMULESCU VICTORIII DIIIOFITERESCU ADRIANA
TUDOR STEFANIII FIIIIorga Roxana
Buse MarioIV AIIIMocanu Stefania
Constantin IonutIV FIIIPreda Ecaterina
ALEXANDRU BIANCAI GMTIBULEAC ADRIANA
AMARGHIOALEI DANIELI GMTIBULEAC ADRIANA
MELINTE ANASTASIAI GMTIBULEAC ADRIANA
NITU TEODORAI GMTIBULEAC ADRIANA
Balan PatriciaI HMGarea Abigaela
Stancu CalinI HMGarea Abigaela
Ghita Tudor CalinI IMBaran Loredana
GHERGHEL BEATRICEII AMROBU MARIA
MORARU ALEXANDRAII AMROBU MARIA
STOEAN IRINAII BMCostache Magdalena
Danaila StefanII CMBadea Ramona
Marica AlexandruII CMBadea Ramona
Raduta RalucaII CMBadea Ramona
CALCIU VLADII DMCENAC OLGA
CIRSTEA IOANAII DMCENAC OLGA
NICULAE AMALIAII DMCENAC OLGA
TAMAS NICOLAII DMCENAC OLGA
Barbu MihneaII FMVacareanu Raluca
Butiu FabiusII FMVacareanu Raluca
Dobre Ana-MariaII FMVacareanu Raluca
Sava SofiaII FMVacareanu Raluca
Dima MihaiII HMIana Maria
Zeca VeronicaII HMIana Maria
Andrassy ElizaII IMLevarda Carmen
ZAFEIROPOULOS IOANNISIII AMTurlea Steluta
ZAMFIR MIRUNA MARIAIII AMTurlea Steluta
Ionescu RaduIII BMZanfir Loredana
Stoian MateiIII BMZanfir Loredana
STOIAN CODRINIII CMHriscu Nina
TAIACHIN IOANAIII CMHriscu Nina

Inapoi la centrele de concurs