Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:Scoala Gimnaziala G E Palade
Nume elevClasaCadru didactic
DUMITRU OANAI AMARIN NICOLETA
STAN COSMINI AMARIN NICOLETA
Dragoi IrisI CAXENTE MIRELA
Dragomir Antonia I CAXENTE MIRELA
Ghinea Ioana I CAXENTE MIRELA
Ionascu Matei I CAXENTE MIRELA
Manea Andrei I CAXENTE MIRELA
Matei Daria I CAXENTE MIRELA
Popa AndradaI CAXENTE MIRELA
Savulescu Patricia I CAXENTE MIRELA
Stanciulescu Ariana I CAXENTE MIRELA
Tiboaca StefaniaI CAXENTE MIRELA
BACIU GABRIELII ATOADER TATIANA
MIRON RARESII BMinea Maria
ALIMAN RARESII COancea Elena
BALACEANU MARAII COancea Elena
ILINCA RARESII COancea Elena
MERSOIU RAISA ANTONIAII COancea Elena
NEGOIAS MEDEEAII COancea Elena
POPESCU IOANAII COancea Elena
STEFANESCU IZABELAII COancea Elena
Pricopiuc MonicaII DPetre Dumitru
Dinu Ana MariaII ECOSERU ANA TEODOR SANDA
Poenaru AndreeaII ECOSERU ANA TEODOR SANDA
Titu DianaII ECOSERU ANA TEODOR SANDA
Cimpeanu Ioana AlexiaIII ABarbu Georgeta
Fratila PavelIII ABarbu Georgeta
Ghinea Iulia MariaIII ABarbu Georgeta
Moise Razvan AndreiIII ABarbu Georgeta
Roseanu Dara AnaIII ABarbu Georgeta
APOSTOL ANDREIIII BMARIA STATE
LUNGU DARIAIII BMARIA STATE
RADU MARIAIII BMARIA STATE
VASILE STEFANIII BMARIA STATE
Calcan AlexiaIII CJalba Doina Luiza
Edu AndreiIII CJalba Doina Luiza
Ion AntonioIII CJalba Doina Luiza
AGHEANA CODRUTIII DMicu Cristina
NEDELCU MARIOIII DMicu Cristina
SAVA GIULIAIII DMicu Cristina
COTRUTA MARIAN - ALEXANDRUIII EGheorghe Rodica
FLOREA IOANA - MARIAIII EGheorghe Rodica
IACOB IOANAIII EGheorghe Rodica
Dumitrache VictorIII FCIRSTOI L GOGONEL A
Filoti CristinaIII FCIRSTOI L GOGONEL A
Moisescu RobertoIII FCIRSTOI L GOGONEL A
Pirvu AdinaIII FCIRSTOI L GOGONEL A
Stoica Andreea MariaIII FCIRSTOI L GOGONEL A
Stoica Andrei IoanIII FCIRSTOI L GOGONEL A
Ungureanu DenisaIII FCIRSTOI L GOGONEL A
Andrei Miruna IreneIV AVasile Neluta
Balan Musat AndreiIV AVasile Neluta
Colniceanu Denisa AndreeaIV AVasile Neluta
Dedu Delia StefaniaIV AVasile Neluta
Oancea Irina AndreeaIV AVasile Neluta
APOSTOLESCU STEFANIAIV BVASILE MIHAELA
DRAGOIU ALESSIAIV BVASILE MIHAELA
GRIGORE RARESIV BVASILE MIHAELA
SIRBU ALEXANDRUIV BVASILE MIHAELA
TEODOR ALEXANDRUIV BVASILE MIHAELA
Barbu Nicolas GabrielPregatitoare CDRENEA GEORGETA
Dobre Daniela GeorgianaPregatitoare CDRENEA GEORGETA
Ioan Miruna AndreeaPregatitoare CDRENEA GEORGETA
Iordache Maria CristinaPregatitoare CDRENEA GEORGETA
Iosif Teodora IoanaPregatitoare CDRENEA GEORGETA
Manole Sofia MariaPregatitoare CDRENEA GEORGETA
Mirica Ioana DenisaPregatitoare CDRENEA GEORGETA
Morarasu AlexiaPregatitoare CDRENEA GEORGETA
Olteanu Rebeca MariaPregatitoare CDRENEA GEORGETA
Palistan Andrei AlexandruPregatitoare CDRENEA GEORGETA
Panchiosu Calin IoanPregatitoare CDRENEA GEORGETA
Serban Elena TeodoraPregatitoare CDRENEA GEORGETA
APOSTOL SARAPregatitoare DTOMA CATALINA
COSCONEA CARLAPregatitoare DTOMA CATALINA
DRAGULIN ALEXIAPregatitoare DTOMA CATALINA
IONITA MARIAPregatitoare DTOMA CATALINA
LUCA RAFAELPregatitoare DTOMA CATALINA
MUNTEANU EVAPregatitoare DTOMA CATALINA
OGLODEANU MIHNEAPregatitoare DTOMA CATALINA
STOICA CATINCAPregatitoare DTOMA CATALINA
TANASE DARIUSPregatitoare DTOMA CATALINA
TAPU SOFIAPregatitoare DTOMA CATALINA
TATULESCU MARIAPregatitoare DTOMA CATALINA
VLAD ANTONIAPregatitoare DTOMA CATALINA
BALEA ERICAPregatitoare ERINCIOG ALINA
BOACA VLADPregatitoare ERINCIOG ALINA
BRASOVEANU MEDEEAPregatitoare ERINCIOG ALINA
DIACONESCU MARIAPregatitoare ERINCIOG ALINA
GHEORGHISOR ADELINAPregatitoare ERINCIOG ALINA
ION ALINPregatitoare FIchim Alina
SANDU BIANCAPregatitoare FIchim Alina

Inapoi la centrele de concurs