Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Rm Sarat
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 6
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
SARARU ALEXANDRUI A100BARBU OLGA
SARARU DARIAI A100BARBU OLGA
MARIN LARISAI A99BARBU OLGA
SERBAN ANDREII A96BARBU OLGA
SELARU ALEXANDRAI A93BARBU OLGA
AIOANITOAIEI DEMISI A90BARBU OLGA
RAILEANU MARINAI A85BARBU OLGA
CONSTANTIN ALEXANDRAI A78BARBU OLGA
COSTACHE DARIAI A75BARBU OLGA
FLOREA STEFANI A60BARBU OLGA
CUCU DENISA GABRIELAI B100OLARU FLORENTINA
OLARU IRINA ANDREEAI B100OLARU FLORENTINA
OLARU PETRU ANDREII B100OLARU FLORENTINA
UNTEA IOANAI B100OLARU FLORENTINA
BURJOI ANA GABRIELAI B90OLARU FLORENTINA
SIMION ALEX GEORGEI B90OLARU FLORENTINA
MUSAT IANIS ANDREII B85OLARU FLORENTINA
DURAN CATALINI B70OLARU FLORENTINA
BAZIR MADALINII A100NECHIFOR GINA
GURITA DENIS ANDREIII A100NECHIFOR GINA
MESCA RARES GABRIELII A100NECHIFOR GINA
STEFAN MARIA ROXANAII A100NECHIFOR GINA
TEODORESCU STEFAN ANDREIII A100NECHIFOR GINA
COVURLUI ANDRADA IRINAII A95NECHIFOR GINA
ANTON ANDRA DENISAII A90NECHIFOR GINA
PAVALOIU ROBERTIV A93PUIU DORINA
ROTEA IOANAIV A80PUIU DORINA
COSEREA ALEXIAIV A60PUIU DORINA
SACALUS DENISAIV A60PUIU DORINA
ALEXANDRU MARIA LAURAIV B100POPESCU FLORENTINA
NECHIFOR ANIELA ELENAIV B83POPESCU FLORENTINA
CHIRITA GEORGIANA CASIANAIV BParticipantPOPESCU FLORENTINA
ZAVOIANU LIDIA GABRIELAIV BParticipantPOPESCU FLORENTINA
FUSU RAMONA ELENAIV BParticipantPOPESCU FLORENTINA
ROSCA MARIAIV BParticipantPOPESCU FLORENTINA
MILITARU NICOLAE DAVIDIV BParticipantPOPESCU FLORENTINA
DICIANU ADELINAPregatitoare A100DINU OLGUTA
DUMITRU MARIO STELIANPregatitoare A100DINU OLGUTA
TRIFAN CARLA GABRIELAPregatitoare A100DINU OLGUTA
TRISCAS DELIA ELENAPregatitoare A100DINU OLGUTA
BANU ALEXANDRA DARIAPregatitoare A90DINU OLGUTA
TOIU MARIOPregatitoare A90DINU OLGUTA
BADEA ALEXANDRA IONELAPregatitoare A80DINU OLGUTA
BERBEC PAUL ALEXANDRUPregatitoare A80DINU OLGUTA
BIRSAN YASMINE LARISAPregatitoare A80DINU OLGUTA
HARBUZ BIANCA MARIAPregatitoare A80DINU OLGUTA
NECHIFOR IONUTPregatitoare A80DINU OLGUTA
ROSCA IOANAPregatitoare A60DINU OLGUTA
DRAGOI NADIA MIHAELAPregatitoare B100ROMAN VALERIA
DUIA CHANEL ALINA DANIELAPregatitoare B100ROMAN VALERIA
CATRINA DENISA MARIAPregatitoare B95ROMAN VALERIA
BUZOIANU IONUT ALEXANDRUPregatitoare B87ROMAN VALERIA
GOGANGEA ANA MARIAPregatitoare B85ROMAN VALERIA
SCHVARTZ VALENTIN ALEXANDRUPregatitoare BParticipantROMAN VALERIA

Inapoi la centrele de concurs