Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Rm Sarat
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 6
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ANTON ANDRAI A100NECHIFOR GINA
BAZIR MADALINI A100NECHIFOR GINA
BILAUSCHI ANDREII A100NECHIFOR GINA
COVURLUI ANDRADAI A100NECHIFOR GINA
DINICA DAVIDI A100NECHIFOR GINA
GURITA DENISI A100NECHIFOR GINA
JALBA MARAI A100NECHIFOR GINA
MESCA RARESI A100NECHIFOR GINA
MOCANU SALOMEIAI A100NECHIFOR GINA
POPESCU RALUCAI A100NECHIFOR GINA
SANDU CLAUDIUI A100NECHIFOR GINA
STEFAN MARIAI A100NECHIFOR GINA
TANASE CRISTIANI A100NECHIFOR GINA
TEODORESCU STEFANI A100NECHIFOR GINA
DUMITRU ALEXANDRAI A94NECHIFOR GINA
VILCU RARESI A92NECHIFOR GINA
MOISA ELIANAI A90NECHIFOR GINA
FOCA ALEXANDRUI A87NECHIFOR GINA
POPESCU MIHAI GABRIELI A87NECHIFOR GINA
ONUTA DENISAI A71NECHIFOR GINA
MIHAI DANIELI AParticipantNECHIFOR GINA
LEOPEA ANDREEAII A100DRAGOMIR IRINA
RUSU DENISII A100DRAGOMIR IRINA
URITU ANDREIII A75DRAGOMIR IRINA
CASAPU COSTINPregatitoare A100BARBU OLGA
MARIN TEODORAPregatitoare A100BARBU OLGA
PANAETE ISABELLAPregatitoare A100BARBU OLGA
RAILEANU MARINAPregatitoare A100BARBU OLGA
SARARU ALEXANDRUPregatitoare A100BARBU OLGA
SARARU DARIAPregatitoare A100BARBU OLGA
SELARU ALEXANDRAPregatitoare A100BARBU OLGA
AIOANITOAIEI DEMISPregatitoare A95BARBU OLGA
COSTACHE DARIAPregatitoare A95BARBU OLGA
GALATEANU MARIAPregatitoare A95BARBU OLGA
GHITA ROBERTPregatitoare A95BARBU OLGA
PAVALOIU MATEIPregatitoare A95BARBU OLGA
PESTRITU MARIANPregatitoare A95BARBU OLGA
ZAMFIR ELENAPregatitoare A95BARBU OLGA
SERBAN ANDREIPregatitoare A90BARBU OLGA
MIZILGIU BIANCAPregatitoare A85BARBU OLGA
STAICU CORINAPregatitoare A85BARBU OLGA
TRUFANDA DANIELPregatitoare A85BARBU OLGA
CONSTANTIN ALEXANDRAPregatitoare A81BARBU OLGA
COSTACHE ALEXANDRUPregatitoare A75BARBU OLGA
DOBRESCU ALEXANDRUPregatitoare A67BARBU OLGA
SEREA LAURENTIUPregatitoare A63BARBU OLGA
FLOREA STEFANPregatitoare AParticipantBARBU OLGA
MIHALCEA CIPRIANPregatitoare AParticipantBARBU OLGA
ANGHEL ANDREI MADALINPregatitoare B100OLARU FLORENTINA
FELEA ANA MIRUNAPregatitoare B100OLARU FLORENTINA
MUSAT IANIS ANDREIPregatitoare B100OLARU FLORENTINA
OLARU PETRU ANDREIPregatitoare B100OLARU FLORENTINA
UNTEA IOANAPregatitoare B100OLARU FLORENTINA
VASILE MIRELAPregatitoare B100OLARU FLORENTINA
VOICU BEATRICE ANDREEAPregatitoare B100OLARU FLORENTINA
CUCU DENISA GABRIELAPregatitoare B97OLARU FLORENTINA
SIMION ALEX GEORGEPregatitoare B97OLARU FLORENTINA
DURAN CATALINPregatitoare B96OLARU FLORENTINA
MANOIU ANDREI ALEXANDRUPregatitoare B96OLARU FLORENTINA
OLARU IRINA ANDREEAPregatitoare B96OLARU FLORENTINA
BORJOI ANA GABRIELAPregatitoare B95OLARU FLORENTINA
STROE ANDRADA FLORINAPregatitoare B95OLARU FLORENTINA
MIHAI DARIAPregatitoare B92OLARU FLORENTINA
SALBATECU STEFANIA DORAPregatitoare B88OLARU FLORENTINA
TUDOR ROXANA ELENAPregatitoare B87OLARU FLORENTINA
DRAGOI MARIUS MADALINPregatitoare B85OLARU FLORENTINA
VOICU ALIS GABRIELAPregatitoare B85OLARU FLORENTINA

Inapoi la centrele de concurs