Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Calarasi
Localitate:Calarasi
Scoala:Nicolae Titulescu
Nume elevClasaCadru didactic
Neagu MariaI AZamfir Monica
Petcu RaresI AZamfir Monica
Varghida AndreasI AZamfir Monica
Gheorghe Luca-AndreiI DRadu Cristina
Iancu Adelina-MariaI DRadu Cristina
Manescu Matei-IoanI DRadu Cristina
Stanciu Iris-MariaI DRadu Cristina
Stoica Stefan-CristianI DRadu Cristina
Varga Raul-GabrielI DRadu Cristina
Petre ClaudiaII ANeagu Petronela
Grigore Mihai-SorinII CPreda Cristina
Bratu SorinaII DBlebea Marcela
Diaconescu VladII DBlebea Marcela
Grigore DariaII DBlebea Marcela
Morosanu DariaII DBlebea Marcela
Paraschiv MelisaII DBlebea Marcela
Zainea RalucaII DBlebea Marcela
Dabu MateiIII ARobescu Maria
Visinescu AdrianIII ARobescu Maria
Petu StefanIII BStanciu Silviana
Marin Andra FlorentinaIII DIonescu Nicoleta
Minea Mario EmilIII DIonescu Nicoleta
Plinge CristinaIII DIonescu Nicoleta
Grama Alexandru III EIonescu Angelica
Petcu AdelaIII EIonescu Angelica
Ciuciur AlessiaIV APanaitescu Petrina
Dragomir CristianIV APanaitescu Petrina
Dudu MihaiIV APanaitescu Petrina
Dumitru GabrielaIV APanaitescu Petrina
Fageanu AnemonaIV APanaitescu Petrina
He OhyaIV APanaitescu Petrina
Ionescu AndreiIV APanaitescu Petrina
Neagu AlexandraIV APanaitescu Petrina
Popa DanielIV APanaitescu Petrina
Dinca AmaliaIV BIvanciu Claudia
Dumitrascu TimeeaIV BIvanciu Claudia
Chirita MihneaIV CGhicolescu Genica
Dima MariaIV CGhicolescu Genica
Ivan Irina MariaIV CGhicolescu Genica
Stefan IonutIV CGhicolescu Genica
Dragomir IoanaIV EVladau Mariana
Duda AndreiIV EVladau Mariana
Popa AlexandraIV EVladau Mariana
Predorian VictorIV EVladau Mariana
Seceleanu SabrinaIV EVladau Mariana
Ceaon Miruna AdelaPregatitoare AChipaila Florica
Chesaru Maria-AdrianaPregatitoare AChipaila Florica
Condei Rares AlexandruPregatitoare AChipaila Florica
Dumea Iustin-PetruPregatitoare AChipaila Florica
Dumitru Nicoleta DariaPregatitoare AChipaila Florica
Florea Georgiana-DariaPregatitoare AChipaila Florica
Ganea Luca AndreiPregatitoare AChipaila Florica
Gavrila Anca-GeorgianaPregatitoare AChipaila Florica
Gheorghe Andrei GabrielPregatitoare AChipaila Florica
Luca Isabella LacramioaraPregatitoare AChipaila Florica
Moise Eliza-MariaPregatitoare AChipaila Florica
Pirvu Karina StefaniaPregatitoare AChipaila Florica
Popa Maria-ElenaPregatitoare AChipaila Florica
Radu Andreea CarlaPregatitoare AChipaila Florica
Toparceanu Adelina IonelaPregatitoare AChipaila Florica
Alexandru MirceaPregatitoare CPopescu Nicoleta
Andrei DavidPregatitoare CPopescu Nicoleta
Dumitrache DavidPregatitoare CPopescu Nicoleta
Sprinceana VladPregatitoare CPopescu Nicoleta
Dumitrescu David MihaiPregatitoare EIvan Tudorita
Ion Marius PetronelPregatitoare EIvan Tudorita
Memet MarinelaPregatitoare EIvan Tudorita
Oprea Larisa AndreeaPregatitoare EIvan Tudorita
Stochita Ana MarinaPregatitoare EIvan Tudorita

Inapoi la centrele de concurs