Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Calarasi
Localitate:Calarasi
Scoala:Nicolae Titulescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Neagu MariaI AEZamfir Monica
Petcu RaresI AEZamfir Monica
Varghida AndreasI AEZamfir Monica
Gheorghe Luca-AndreiI DERadu Cristina
Iancu Adelina-MariaI DERadu Cristina
Manescu Matei-IoanI DERadu Cristina
Stanciu Iris-MariaI DERadu Cristina
Stoica Stefan-CristianI DERadu Cristina
Varga Raul-GabrielI DERadu Cristina
Petre ClaudiaII AENeagu Petronela
Grigore Mihai-SorinII CEPreda Cristina
Bratu SorinaII DEBlebea Marcela
Diaconescu VladII DEBlebea Marcela
Grigore DariaII DEBlebea Marcela
Morosanu DariaII DEBlebea Marcela
Paraschiv MelisaII DEBlebea Marcela
Zainea RalucaII DEBlebea Marcela
Dabu MateiIII AERobescu Maria
Visinescu AdrianIII AERobescu Maria
Petu StefanIII BEStanciu Silviana
Marin Andra FlorentinaIII DEIonescu Nicoleta
Minea Mario EmilIII DEIonescu Nicoleta
Plinge CristinaIII DEIonescu Nicoleta
Grama Alexandru III EEIonescu Angelica
Petcu AdelaIII EEIonescu Angelica
Ciuciur AlessiaIV AEPanaitescu Petrina
Dragomir CristianIV AEPanaitescu Petrina
Dudu MihaiIV AEPanaitescu Petrina
Dumitru GabrielaIV AEPanaitescu Petrina
Fageanu AnemonaIV AEPanaitescu Petrina
He OhyaIV AEPanaitescu Petrina
Ionescu AndreiIV AEPanaitescu Petrina
Neagu AlexandraIV AEPanaitescu Petrina
Popa DanielIV AEPanaitescu Petrina
Dinca AmaliaIV BEIvanciu Claudia
Dumitrascu TimeeaIV BEIvanciu Claudia
Chirita MihneaIV CEGhicolescu Genica
Dima MariaIV CEGhicolescu Genica
Ivan Irina MariaIV CEGhicolescu Genica
Stefan IonutIV CEGhicolescu Genica
Dragomir IoanaIV EEVladau Mariana
Duda AndreiIV EEVladau Mariana
Popa AlexandraIV EEVladau Mariana
Predorian VictorIV EEVladau Mariana
Seceleanu SabrinaIV EEVladau Mariana
Ceaon Miruna AdelaPregatitoare AEChipaila Florica
Chesaru Maria-AdrianaPregatitoare AEChipaila Florica
Condei Rares AlexandruPregatitoare AEChipaila Florica
Dumea Iustin-PetruPregatitoare AEChipaila Florica
Dumitru Nicoleta DariaPregatitoare AEChipaila Florica
Florea Georgiana-DariaPregatitoare AEChipaila Florica
Ganea Luca AndreiPregatitoare AEChipaila Florica
Gavrila Anca-GeorgianaPregatitoare AEChipaila Florica
Gheorghe Andrei GabrielPregatitoare AEChipaila Florica
Luca Isabella LacramioaraPregatitoare AEChipaila Florica
Moise Eliza-MariaPregatitoare AEChipaila Florica
Pirvu Karina StefaniaPregatitoare AEChipaila Florica
Popa Maria-ElenaPregatitoare AEChipaila Florica
Radu Andreea CarlaPregatitoare AEChipaila Florica
Toparceanu Adelina IonelaPregatitoare AEChipaila Florica
Alexandru MirceaPregatitoare CEPopescu Nicoleta
Andrei DavidPregatitoare CEPopescu Nicoleta
Dumitrache DavidPregatitoare CEPopescu Nicoleta
Sprinceana VladPregatitoare CEPopescu Nicoleta
Dumitrescu David MihaiPregatitoare EEIvan Tudorita
Ion Marius PetronelPregatitoare EEIvan Tudorita
Memet MarinelaPregatitoare EEIvan Tudorita
Oprea Larisa AndreeaPregatitoare EEIvan Tudorita
Stochita Ana MarinaPregatitoare EEIvan Tudorita
Andonii PetruPregatitoare CIPopescu Nicoleta
Enescu EricPregatitoare CIPopescu Nicoleta
Padurariu IanisPregatitoare CIPopescu Nicoleta
Predescu Maria SophiaPregatitoare CIPopescu Nicoleta
Ruscareanu DavidPregatitoare CIPopescu Nicoleta
Radutu AndreeaI AIZamfir Monica
Vilsan MariaI AIZamfir Monica
Bacanu Andrei OctavianIII DIIonescu Nicoleta
Trandafir AndreiIII EIIonescu Angelica
Carata Mares AdrianIV CIGhicolescu Genica
Carabelea BiancaPregatitoare CIPopescu Nicoleta
Craciun SaraPregatitoare CIPopescu Nicoleta
Dinu IoanaPregatitoare CIPopescu Nicoleta
Dumitru DariaPregatitoare CIPopescu Nicoleta
Gavrila NectariaPregatitoare CIPopescu Nicoleta
Judeanu BogdanPregatitoare CIPopescu Nicoleta
Li Tina MariaPregatitoare CIPopescu Nicoleta
Nutu AlessiaPregatitoare CIPopescu Nicoleta
Patran CristinaPregatitoare CIPopescu Nicoleta
Popa DariaPregatitoare CIPopescu Nicoleta
Preda SenaPregatitoare CIPopescu Nicoleta
Pricop DianaPregatitoare CIPopescu Nicoleta
Postelnicu Andreea DianaIII DIIIonescu Nicoleta
Stan BeatriceIII BIIStanciu Silviana
Badica ClaudiuIII EIIIonescu Angelica
Iancu BogdanIII EIIIonescu Angelica
Lipu AlesiaPregatitoare CIIPopescu Nicoleta
Toparceanu RaresPregatitoare CIIPopescu Nicoleta
Cismasu DariaI DIIRadu Cristina
Costache Alessia-MariaI DIIRadu Cristina
Costilov Andreea-DanielaI DIIRadu Cristina
Vratiu Bianca-Ana-MariaI DIIRadu Cristina
Vechiu StefanII AIINeagu Petronela
Imireanu Adela-ElizaII CIIPreda Cristina
Roescu TaniaII CIIPreda Cristina
Samulescu Mihai--IoanII CIIPreda Cristina
Blenovici StefanII DIIBlebea Marcela
Enciu DragosII DIIBlebea Marcela
Miclea Anamaria CristinaIII DIIIonescu Nicoleta
Sobol Matei AndreiIII DIIIonescu Nicoleta
Chitu Razvan AndreiPregatitoare AIIChipaila Florica
Dragusin SabinaIV AIIIPanaitescu Petrina
Ionita RalucaIV CIIIGhicolescu Genica
Alexandru CiprianIV EIIIVladau Mariana
Leonat TeodoraIV EIIIVladau Mariana
Craciun Andreea CristinaPregatitoare AIIIChipaila Florica
Iordache David-IonutPregatitoare AIIIChipaila Florica
Candel DanielaPregatitoare CIIIPopescu Nicoleta
Fundeanu MihneaPregatitoare CIIIPopescu Nicoleta
Noaptes Teodor-ConstantinPregatitoare AIIIChipaila Florica
Albu AlexandraI AMZamfir Monica
Cojocaru Bianca-MirelaI DMRadu Cristina
Paduraru David-CristianI DMRadu Cristina
Manea Iasmina II BMVoicu Gigi
Zavoi StefanII BMVoicu Gigi
Lungu Sara-MariaII CMPreda Cristina
Alexandru BiancaIII AMRobescu Maria
Prepelita TeodoraIV AMPanaitescu Petrina
Moga AmaliaIV BMIvanciu Claudia
Saraceno Sabrina-MariaPregatitoare AMChipaila Florica

Inapoi la centrele de concurs