Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Cluj
Localitate:Dej
Scoala:Scoala Avram Iancu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Urian IrinaI B90Ungurasan Cornelia
Campan LucaI B78Ungurasan Cornelia
Rosu StefanI B75Ungurasan Cornelia
Bar DariaI C100Frentiu Irina
Buftea IoanI C100Frentiu Irina
Rus MirunaI C100Frentiu Irina
Vadean AndreeaI C100Frentiu Irina
Mosut AlexiaI C95Frentiu Irina
Marchis MariaI C80Frentiu Irina
Sighartau MaysaI C73Frentiu Irina
Vaida CristianI C68Frentiu Irina
Vescan AnaI C68Frentiu Irina
Somcutean AnaI C65Frentiu Irina
Lucaciu ClaraI C63Frentiu Irina
Lucaciu CezaraI C60Frentiu Irina
Muncelean SofiaI C60Frentiu Irina
Tamas AndreeaII A100Dunca Marilena
Bujor CezaraII A95Dunca Marilena
Chereches TudorII A95Dunca Marilena
Ianchis HannaII A95Dunca Marilena
Lungescu AlmaII A95Dunca Marilena
Popescu IngridII A95Dunca Marilena
Festeu StefaniaII A93Dunca Marilena
Pintya AnelisII A93Dunca Marilena
Kis MelindaII A90Dunca Marilena
Marton DavidII A90Dunca Marilena
Purdea IonutII A88Dunca Marilena
Ardeleanu IlinaII A85Dunca Marilena
Mate CristianII A85Dunca Marilena
Tecar MateiII A85Dunca Marilena
Lazar LuanaII A83Dunca Marilena
Mizgan LucaII A83Dunca Marilena
Chiorean StefanII A80Dunca Marilena
Rosu AndreiII A75Dunca Marilena
Rus AuraII A70Dunca Marilena
Marian AlexendruII C91Marczian Eva
Bojuc AlexandraII E100Voicu Cristina
Cornea DenisaII E95Voicu Cristina
Brasoveanu MariaII E90Voicu Cristina
Dan AlexII E90Voicu Cristina
Radu RazvanII E80Voicu Cristina
Muresan SaraII E75Voicu Cristina
Serban DenisaII E75Voicu Cristina
Ciceovean NatashaPregatitoare A100Galu Aida
Dascalu MaiaPregatitoare A100Galu Aida
Tamas LaviniaPregatitoare A100Galu Aida
Tanase AlexandruPregatitoare A100Galu Aida
Pop CristianaPregatitoare A98Galu Aida
Vaida AndreiPregatitoare A98Galu Aida
Divricean DariusPregatitoare A95Galu Aida
Muresan ElenaPregatitoare A95Galu Aida
Pop GabriellePregatitoare A95Galu Aida
Rus Andrei Pregatitoare A95Galu Aida
Szolosi RichardPregatitoare A95Galu Aida
Minzat CarmenPregatitoare A93Galu Aida
Petrean VictorPregatitoare A93Galu Aida
Ungurean StefanPregatitoare A93Galu Aida
Leoca VladPregatitoare A88Galu Aida
Mihut MariaPregatitoare A88Galu Aida
Both AndreiPregatitoare A85Galu Aida
Ceascai MadalinaPregatitoare A85Galu Aida
Mihut IonutPregatitoare A82Galu Aida
Diugan AnaPregatitoare A79Galu Aida
Beldeanu AndreiPregatitoare A75Galu Aida
Mican LorenaPregatitoare A75Galu Aida
Mascasan SaraPregatitoare A65Galu Aida
Pancu Stefania Pregatitoare A64Galu Aida
Doda PaulPregatitoare AParticipantGalu Aida
Farcas AdrianPregatitoare AParticipantGalu Aida
Buda Andrei StefanPregatitoare D100Gherghit Ana -Maria
BumbRaisa AntoniaPregatitoare D100Gherghit Ana -Maria
Ilisan Angela RoxanaPregatitoare D100Gherghit Ana -Maria
Lacatus Eduard RaulPregatitoare D100Gherghit Ana -Maria
Popescu Andrei FlorinPregatitoare D100Gherghit Ana -Maria
Visovan Silviu EduardPregatitoare D100Gherghit Ana -Maria
Roman Luca GabrielPregatitoare D98Gherghit Ana -Maria
ChisauYasmin-JenniferPregatitoare D95Gherghit Ana -Maria
Dumitrescu Alexandra RebekaPregatitoare D95Gherghit Ana -Maria
Goman Alexandra Pregatitoare D95Gherghit Ana -Maria
Jorj Nicoleta-MariaPregatitoare D95Gherghit Ana -Maria
Onofrei Eduard CristianPregatitoare D95Gherghit Ana -Maria
Rus Izabela EmmaPregatitoare D94Gherghit Ana -Maria
Frentiu Daniela MariaPregatitoare D93Gherghit Ana -Maria
Grozav Alejandro GabrielPregatitoare D93Gherghit Ana -Maria
Criste Alexandra KarinaPregatitoare D90Gherghit Ana -Maria
Filimon Mihai RaduPregatitoare D90Gherghit Ana -Maria
Hort Tania RoxanaPregatitoare D90Gherghit Ana -Maria
Itu StefanTiberiuPregatitoare D88Gherghit Ana -Maria
Rosca Marian CristianPregatitoare D80Gherghit Ana -Maria
Szabo Ionut GabrielPregatitoare D80Gherghit Ana -Maria
Onofre Amelia MadalinaPregatitoare D70Gherghit Ana -Maria

Inapoi la centrele de concurs