Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Cluj
Localitate:Dej
Scoala:Scoala Avram Iancu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Bar DariaI CEFrentiu Irina
Buftea IoanI CEFrentiu Irina
Rus MirunaI CEFrentiu Irina
Vadean AndreeaI CEFrentiu Irina
Tamas AndreeaII AEDunca Marilena
Bojuc AlexandraII EEVoicu Cristina
Ciceovean NatashaPregatitoare AEGalu Aida
Dascalu MaiaPregatitoare AEGalu Aida
Tamas LaviniaPregatitoare AEGalu Aida
Tanase AlexandruPregatitoare AEGalu Aida
Buda Andrei StefanPregatitoare DEGherghit Ana -Maria
BumbRaisa AntoniaPregatitoare DEGherghit Ana -Maria
Ilisan Angela RoxanaPregatitoare DEGherghit Ana -Maria
Lacatus Eduard RaulPregatitoare DEGherghit Ana -Maria
Popescu Andrei FlorinPregatitoare DEGherghit Ana -Maria
Visovan Silviu EduardPregatitoare DEGherghit Ana -Maria
Pop CristianaPregatitoare AIGalu Aida
Vaida AndreiPregatitoare AIGalu Aida
Roman Luca GabrielPregatitoare DIGherghit Ana -Maria
Mosut AlexiaI CIIFrentiu Irina
Bujor CezaraII AIIDunca Marilena
Chereches TudorII AIIDunca Marilena
Ianchis HannaII AIIDunca Marilena
Lungescu AlmaII AIIDunca Marilena
Popescu IngridII AIIDunca Marilena
Cornea DenisaII EIIVoicu Cristina
Divricean DariusPregatitoare AIIGalu Aida
Muresan ElenaPregatitoare AIIGalu Aida
Pop GabriellePregatitoare AIIGalu Aida
Rus Andrei Pregatitoare AIIGalu Aida
Szolosi RichardPregatitoare AIIGalu Aida
ChisauYasmin-JenniferPregatitoare DIIGherghit Ana -Maria
Dumitrescu Alexandra RebekaPregatitoare DIIGherghit Ana -Maria
Goman Alexandra Pregatitoare DIIGherghit Ana -Maria
Jorj Nicoleta-MariaPregatitoare DIIGherghit Ana -Maria
Onofrei Eduard CristianPregatitoare DIIGherghit Ana -Maria
Rus Izabela EmmaPregatitoare DIIIGherghit Ana -Maria
Festeu StefaniaII AIIIDunca Marilena
Pintya AnelisII AIIIDunca Marilena
Minzat CarmenPregatitoare AIIIGalu Aida
Petrean VictorPregatitoare AIIIGalu Aida
Ungurean StefanPregatitoare AIIIGalu Aida
Frentiu Daniela MariaPregatitoare DIIIGherghit Ana -Maria
Grozav Alejandro GabrielPregatitoare DIIIGherghit Ana -Maria
Marian AlexendruII CIIIMarczian Eva
Urian IrinaI BMUngurasan Cornelia
Kis MelindaII AMDunca Marilena
Marton DavidII AMDunca Marilena
Brasoveanu MariaII EMVoicu Cristina
Dan AlexII EMVoicu Cristina
Criste Alexandra KarinaPregatitoare DMGherghit Ana -Maria
Filimon Mihai RaduPregatitoare DMGherghit Ana -Maria
Hort Tania RoxanaPregatitoare DMGherghit Ana -Maria

Inapoi la centrele de concurs