Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Cluj
Localitate:Turda
Scoala:Scoala Gimnaziala Ioan Opris
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BRABAN MAIAI AECULCUS LIDIA
GHERMAN ALEXANDRUI AECULCUS LIDIA
GRETA ILINCAI AECULCUS LIDIA
GRETA ILINCAI AECULCUS LIDIA
MOSTECKY SORANAI AECULCUS LIDIA
MUNTEAN ANDREII AECULCUS LIDIA
PUCS DARIUSI AECULCUS LIDIA
RUS ADELINAI AECULCUS LIDIA
SARBU ALESSIAI AECULCUS LIDIA
SIMONCA FLORIANI AECULCUS LIDIA
STANCEL JESSICAI AECULCUS LIDIA
PASCU ROXANAI CEMARCU MARIA
BUCUR CRISTIANAII AEMARGINEAN LENKE
DRAGAN ALESSIII AEMARGINEAN LENKE
STRAJAN ANDREIII AEMARGINEAN LENKE
BARB DAVIDII BESTIEGER ADELINA
MIRON CAMELIAII BESTIEGER ADELINA
MOS RARESII BESTIEGER ADELINA
SOTAN DENISIII AEPOCLID IZABELA
CIUTUREANU DAVIDIV AEBARAIAN STANCA
PAP BLANCA MARIAIV AEBARAIAN STANCA
PATAKI DRAGOSIV AEBARAIAN STANCA
POPA ANDREIIV BEIRIMIES DACIANA
BARA ADRIANPregatitoare AEDUCA MONICA
CRISAN RADUPregatitoare AEDUCA MONICA
FAGADAR DARIAPregatitoare AEDUCA MONICA
INCLEZAN DALUSIAPregatitoare AEDUCA MONICA
MAGDA ANYAPregatitoare AEDUCA MONICA
MARGINEAN LINUSPregatitoare AEDUCA MONICA
MOLDOVAN STEFANIAPregatitoare AEDUCA MONICA
OPREA TANIAPregatitoare AEDUCA MONICA
PAMFILIE STEFANPregatitoare AEDuca Monica
PASCA IRINAPregatitoare AEDUCA MONICA
POP DARIAPregatitoare AEDUCA MONICA
POPA ILINCAPregatitoare AEDUCA MONICA
SERBANESCU ALEXANDRUPregatitoare AEDUCA MONICA
TRIF ALEXANDRUPregatitoare AEDUCA MONICA
VIDRASCU MARAPregatitoare AEDUCA MONICA
IENEI STEFANPregatitoare BERISTEIU DANIELA
COSTEA DRAGOSI AICULCUS LIDIA
CIORTEA STEFANIAI AICULCUS LIDIA
IOO ANDREII AICULCUS LIDIA
MUNTEAN VLADI AICULCUS LIDIA
PETROF ROXANAII BISTIEGER ADELINA
RUNCAN TUDORII BIISTIEGER ADELINA
BOGDAN ILINCAI AIICULCUS LIDIA
CICAL MARAII AIIMARGINEAN LENKE
CRISAN SARAII AIIMARGINEAN LENKE
MOCEAN RARESII AIIMARGINEAN LENKE
GHERMAN RARESII BIISTIEGER ADELINA
MARIE IRINAII BIISTIEGER ADELINA
MATEI ADELINAII BIISTIEGER ADELINA
MURESAN NADIAII BIISTIEGER ADELINA
CRISAN DARIAIV AIIBARAIAN STANCA
FODOR ELENAIV BIIIRIMIES DACIANA
REVNIC RADUIV BIIIRIMIES DACIANA
BUFNEA MARIUSPregatitoare AIIDUCA MONICA
SOAMES ALEXANDRUPregatitoare AIIDUCA MONICA
BOGDAN DAVIDPregatitoare BIIRISTEIU DANIELA
CRISAN SARAPregatitoare BIIRISTEIU DANIELA
MIKO DAVIDPregatitoare BIIRISTEIU DANIELA
PARTILA ALEXANDRUPregatitoare BIIRISTEIU DANIELA
URAM ELISAPregatitoare BIIRISTEIU DANIELA
GHERMAN TEODORAI AIIICULCUS LIDIA
RITER MARIUSII AIIIMARGINEAN LENKE
CIOBAN TUDORPregatitoare AIIIDUCA MONICA
BUCUR ILIESCU MARIAI AMCULCUS LIDIA
LUCA SELMAI AMCULCUS LIDIA
TOTU IOSIFI DMCOLDEA ALINA
BORZA IANISII BMSTIEGER ADELINA
CIMPAN ANDREIII BMSTIEGER ADELINA
COCAN SERGIUII BMSTIEGER ADELINA
PLESA DARIUSII BMSTIEGER ADELINA
ARDIUS TUDORIII AMPOCLID IZABELA
SOPORAN DARIAIII AMPOCLID IZABELA
FARTESCU LAVINIAIV BMIRIMIES DACIANA
MUNTEAN DORUIV BMIRIMIES DACIANA
FENESAN AIANAPregatitoare AMDUCA MONICA
FONOAGE MARIAPregatitoare AMDUCA MONICA
GOIA MARAPregatitoare AMDUCA MONICA
IRIMIES LUCAPregatitoare AMDUCA MONICA
LUCA DARIUSPregatitoare AMDUCA MONICA
MIHUT ALEXPregatitoare AMDUCA MONICA
ROTAR STEFANIAPregatitoare AMDUCA MONICA

Inapoi la centrele de concurs