Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 18 Jean Bart
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ghitoiu MateiI A100Ion Florentina
Dardac EvelinaI A94Ion Florentina
Dorobantu AndraI A92Ion Florentina
Tudoran Lidia- IoanaI A87Ion Florentina
Alexandrache ErikI A85Ion Florentina
Olaru StefanI A85Ion Florentina
Banu MihaiI A82Ion Florentina
MITRESCU VLADI B86CAMPANU OLIMPIA
ASANAGEANU CRINA TEODORAI B85CAMPANU OLIMPIA
BOTOSAN PAUL ANDREII B84CAMPANU OLIMPIA
GUTA DANIEL BOGDANI B83CAMPANU OLIMPIA
IONITA MIRELAI B83CAMPANU OLIMPIA
SAPARIUC MARIAI B80CAMPANU OLIMPIA
ANTONOAIE STEFANEL MARIOI B73CAMPANU OLIMPIA
BELDAN MATEIII A100MARGINEANU FLORENTINA
BURTEA DELIA TEODORAII A85MARGINEANU FLORENTINA
CLIVETI RAZVANII A77.5MARGINEANU FLORENTINA
CHIVU ISABELA-NICOLII A70MARGINEANU FLORENTINA
DRAGUT BIANCAII A70MARGINEANU FLORENTINA
POPESCU CLAUDIAIII A96MARIN FLORENTINA
BONTAS ADINAIII A92MARIN FLORENTINA
BARABULEA ROBERTOIII A90MARIN FLORENTINA
CRUTESCU ANDREIIII A90MARIN FLORENTINA
DRAGAN ANDREIIII A89MARIN FLORENTINA
GENALI ALPERIII A85MARIN FLORENTINA
DINU TEODORAIII A80MARIN FLORENTINA
LEOVEANU IZABELAIII A80MARIN FLORENTINA
BARABULEA ANTONIO GABRIELIII A73MARIN FLORENTINA
RADULESCU ALEXANDRUIII A73MARIN FLORENTINA
ROSCA ALEXANDRU CRISTIANIV B100TILICA FLORICA
BABU ANA-MARIAIV B95TILICA FLORICA
NITA RADU STEFANIV B95TILICA FLORICA
IONITA ROBERT GABRIELIV B90TILICA FLORICA
POPESCU DAVID IONUTIV B78TILICA FLORICA
Gavrila Bianca Iuliana Pregatitoare B81PETRE MIHAELA
Manole Robert Andrei Pregatitoare B78PETRE MIHAELA
Olariu Alessia-Bianca Pregatitoare B78PETRE MIHAELA
Tudor Denisa-Andreea Pregatitoare B74PETRE MIHAELA
Curea Mihai Raul Pregatitoare B69PETRE MIHAELA
Niculescu Andreea Iuliana Pregatitoare B69PETRE MIHAELA
Nan Horia-Gabriel Pregatitoare B67PETRE MIHAELA
Stancev Sarah-Gabriela Pregatitoare B67PETRE MIHAELA
Virtosu Maria-Ioana Pregatitoare B67PETRE MIHAELA
Datcu Golea Lavinia Alexandra Pregatitoare B66PETRE MIHAELA
Rusu Maria Pregatitoare B66PETRE MIHAELA
Bistriceanu Ana MariaPregatitoare B64PETRE MIHAELA
Calesu Andrei Pregatitoare B63PETRE MIHAELA
Florea Maria Alexandra Pregatitoare B63PETRE MIHAELA
Nicolae Marius-Gabriel Pregatitoare B63PETRE MIHAELA
Sandulescu David-Luca Pregatitoare B63PETRE MIHAELA
Munteanu Sara-Maria Pregatitoare B62PETRE MIHAELA
Arma Bianca Maria Pregatitoare BParticipantPETRE MIHAELA
Barbu Mario Pregatitoare BParticipantPETRE MIHAELA
Samara Tania-Andreea Pregatitoare BParticipantPETRE MIHAELA
LUNGU ANDREEAPregatitoare C100Cazacu Alina
NEGRUT VLADPregatitoare C100Cazacu Alina
STRIMBEANU BIANCAPregatitoare C100Cazacu Alina
PRODAN CONSTANTINPregatitoare C90Cazacu Alina
VOICU EDUARDPregatitoare C90Cazacu Alina
CIOBOTARU IZABELAPregatitoare C85Cazacu Alina
PIPIRIGEANU DIANAPregatitoare C85Cazacu Alina
BUCIU STEFANIAPregatitoare C80Cazacu Alina
PETCU ELIZAPregatitoare C80Cazacu Alina
HAGINEANU DENISAPregatitoare C70Cazacu Alina
MARICA SEBASTIANPregatitoare C70Cazacu Alina

Inapoi la centrele de concurs