Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea
Nume elevClasaCadru didactic
Costache RaisaI Aungureanu gabriea
Pislaru SofiaI Aungureanu gabriea
Poalelungi IrinaI Aungureanu gabriea
Radu Alexandra IoanaI CPavel Aurelia
Hrisca MariaI DMihai Florica
Nita AndreeaI DMihai Florica
Sapera SergiuI DMihai Florica
Vasilescu VladI DMihai Florica
Calin Paul VladimirI FAioanei Manuela
Copcea Ingrid AlexiaII ATanasov Gabriela
Samoila David LucaII ATanasov Gabriela
Serban ChristianII ATanasov Gabriela
Tutuianu SerbanII ATanasov Gabriela
Ilie RuxandraII CStoicoci Melania
Vinatoru Teodora IoanaII CStoicoci Melania
Siret LucaIII ATanase Diana Gabriela
Baias MarioIII BBatraneanu Nicoleta
Moisa Marian RicardoIII BBatraneanu Nicoleta
Hagi Sophia NicoleIII CPapuc Corina
Onofrei AlexandruIII CPapuc Corina
Calin Clara MariaIII DTarachiu Irina
Danciu Andrei SabinIII DTarachiu Irina
Duna AlexandraIII DTarachiu Irina
Ivan Riana RebecaIII DTarachiu Irina
Lupusoru Delia MihaelaIII DTarachiu Irina
Stoenciu Ema CleopatraIII DTarachiu Irina
Durbala Ana AndreeaIII FIonescu Adriana Gabriela
Stamule Lisa MariaIII FIonescu Adriana Gabriela
Cioranu Nickolass AlexandruIV CFlorentina Suciu
Ciutea Adela IoanaIV CFlorentina Suciu
Lazar Mario AndreiIV CFlorentina Suciu
Oase Andrei AlexandruIV CFlorentina Suciu
Patrascu Tudor IV CFlorentina Suciu
Abagiu IrinaIV DCristina Chircu
ASAN AMINAPregatitoare AIFRIM ELENA
BECHERU MARIA-SOPHIAPregatitoare AIFRIM ELENA
REVENCU ANDREIPregatitoare AIFRIM ELENA
HARALAMBI KARINA ELISAPregatitoare DMateescu Doina
MARCU VALENTIN PETREPregatitoare DMateescu Doina
PAUN MALINA THEODORAPregatitoare DMateescu Doina
MENTEL NICOLE ALEXANDRAPregatitoare FSamata Aurelia
NEDELCU NATALIA MARIAPregatitoare FSamata Aurelia
ONCIOIU BIANCA MARIAPregatitoare FSamata Aurelia
RADU NATALIA MARIAPregatitoare FSamata Aurelia
TOPALOGLU ZEYNEPPregatitoare FSamata Aurelia
VOCHITU MARIA ARIANAPregatitoare FSamata Aurelia
SCRINIC STEFANPregatitoare VEVAntonie Stefania

Inapoi la centrele de concurs