Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Costache RaisaI AEungureanu gabriea
Pislaru SofiaI AEungureanu gabriea
Poalelungi IrinaI AEungureanu gabriea
Radu Alexandra IoanaI CEPavel Aurelia
Hrisca MariaI DEMihai Florica
Nita AndreeaI DEMihai Florica
Sapera SergiuI DEMihai Florica
Vasilescu VladI DEMihai Florica
Calin Paul VladimirI FEAioanei Manuela
Copcea Ingrid AlexiaII AETanasov Gabriela
Samoila David LucaII AETanasov Gabriela
Serban ChristianII AETanasov Gabriela
Tutuianu SerbanII AETanasov Gabriela
Ilie RuxandraII CEStoicoci Melania
Vinatoru Teodora IoanaII CEStoicoci Melania
Siret LucaIII AETanase Diana Gabriela
Baias MarioIII BEBatraneanu Nicoleta
Moisa Marian RicardoIII BEBatraneanu Nicoleta
Hagi Sophia NicoleIII CEPapuc Corina
Onofrei AlexandruIII CEPapuc Corina
Calin Clara MariaIII DETarachiu Irina
Danciu Andrei SabinIII DETarachiu Irina
Duna AlexandraIII DETarachiu Irina
Ivan Riana RebecaIII DETarachiu Irina
Lupusoru Delia MihaelaIII DETarachiu Irina
Stoenciu Ema CleopatraIII DETarachiu Irina
Durbala Ana AndreeaIII FEIonescu Adriana Gabriela
Stamule Lisa MariaIII FEIonescu Adriana Gabriela
Cioranu Nickolass AlexandruIV CEFlorentina Suciu
Ciutea Adela IoanaIV CEFlorentina Suciu
Lazar Mario AndreiIV CEFlorentina Suciu
Oase Andrei AlexandruIV CEFlorentina Suciu
Patrascu Tudor IV CEFlorentina Suciu
Abagiu IrinaIV DECristina Chircu
ASAN AMINAPregatitoare AEIFRIM ELENA
BECHERU MARIA-SOPHIAPregatitoare AEIFRIM ELENA
REVENCU ANDREIPregatitoare AEIFRIM ELENA
HARALAMBI KARINA ELISAPregatitoare DEMateescu Doina
MARCU VALENTIN PETREPregatitoare DEMateescu Doina
PAUN MALINA THEODORAPregatitoare DEMateescu Doina
MENTEL NICOLE ALEXANDRAPregatitoare FESamata Aurelia
NEDELCU NATALIA MARIAPregatitoare FESamata Aurelia
ONCIOIU BIANCA MARIAPregatitoare FESamata Aurelia
RADU NATALIA MARIAPregatitoare FESamata Aurelia
TOPALOGLU ZEYNEPPregatitoare FESamata Aurelia
VOCHITU MARIA ARIANAPregatitoare FESamata Aurelia
SCRINIC STEFANPregatitoare VEVEAntonie Stefania
Grosu Ana GeorgianaIII FIIonescu Adriana Gabriela
Tudor Mara AndreeaIII FIIonescu Adriana Gabriela
Stancu RobertIV DICristina Chircu
Fogoros DenisI AIungureanu gabriea
Pandele NicoletaI AIungureanu gabriea
Omer Khan ResitI CIPavel Aurelia
Azis Ebru FatimaI FIAioanei Manuela
Ilie Serban TeodoraI FIAioanei Manuela
Calinic Rares CristianIII FIIonescu Adriana Gabriela
Coada Amalia TeodoraIV CIFlorentina Suciu
Faur Vlad LeopoldIV CIFlorentina Suciu
Ionescu Alexia CristianaIV CIFlorentina Suciu
Talmaciu Ana MariaIV CIFlorentina Suciu
Asan SelinIV DICristina Chircu
Bejanaru AlexiaIV DICristina Chircu
Ciciu AlexandruIV DICristina Chircu
Ivan IoanaIV DICristina Chircu
Mihai Dragos CristianI FIIAioanei Manuela
Shaar YonisIII AIITanase Diana Gabriela
Berchiu LucaIV DIICristina Chircu
Moraru Tudor AndreiI FIIAioanei Manuela
Ratiu CatalinaIII BIIBatraneanu Nicoleta
Iancu MaraIV DIICristina Chircu
BUNBAC STEFAN-CATALINPregatitoare AIIIFRIM ELENA
STARICA ANA-SOFIAPregatitoare AIIIFRIM ELENA
BATRANEANU ANAMARIAPregatitoare FIISamata Aurelia
ISTRAT CEZARPregatitoare FIISamata Aurelia
STEFAN DENISA IOANAPregatitoare FIISamata Aurelia
STOIAN ANAMARIAPregatitoare FIISamata Aurelia
Malai Stefan CristianI CIIPavel Aurelia
Petricala AlexandruI DIIMihai Florica
Monahov MariaI FIIAioanei Manuela
Banaga AlexiaIII CIIPapuc Corina
Enache StefanIII CIIPapuc Corina
Dragoi Daria RoxanaIII DIITarachiu Irina
Mardare Mihaela LoredanaIII DIITarachiu Irina
Baschinos Ioan CostinIV CIIFlorentina Suciu
BECEA ROBERT-IONUTPregatitoare AIIIFRIM ELENA
IANCU SEBASTIAN-ANDREIPregatitoare AIIIFRIM ELENA
POPESCU BIANCA-ANDREEAPregatitoare AIIIFRIM ELENA
ENCUTU MAYA IOANAPregatitoare DIIMateescu Doina
PLETEA MATEI ALEXANDRUPregatitoare DIIMateescu Doina
RADU MARIA BRIANAPregatitoare DIIMateescu Doina
Gavrila Dima Teodora III BIIIBatraneanu Nicoleta
Bardi AlexandruIV DIIICristina Chircu
Nicut DavidI AIIIungureanu gabriea
Baby Maria EmaII CIIIStoicoci Melania
Trascu Radu StefanIII DIIITarachiu Irina
Neacsu MariaIII FIIIIonescu Adriana Gabriela
Antohe Maria MirunaIV CIIIFlorentina Suciu
SATMARII RARES STEFANPregatitoare DIIIMateescu Doina
ROSU DIANAII FIIICRINGUS IACOB CORINA
Farcas AlexiaI AIIIungureanu gabriea
Vasilcioiu IonutI DIIIMihai Florica
Munteanu DominiqueIV DIIICristina Chircu
HAGI ELENA Pregatitoare FIIISamata Aurelia
Culea DariaIII CIIIPapuc Corina
Pazu AndreiIII CIIIPapuc Corina
ASAN SEMRAPregatitoare AIIIIFRIM ELENA
GINARA DIMITRIPregatitoare AIIIIFRIM ELENA
MOCANU SARA-ECATERINAPregatitoare AIIIIFRIM ELENA
PITURU RAUL-NICOLAEPregatitoare AIIIIFRIM ELENA
OANCEA TEODORPregatitoare DIIIMateescu Doina
POPA AMALIA IOANAPregatitoare DIIIMateescu Doina
RETEZANU MARIA DIANDRAPregatitoare DIIIMateescu Doina
STOICA DAVID ADRIANPregatitoare FIIISamata Aurelia
Craiu StefaniaI AMungureanu gabriea
Edutanu RiccardoI AMungureanu gabriea
Stere KiraI AMungureanu gabriea
Surdu AlexandruI CMPavel Aurelia
Rentea Robert GeorgeII CMStoicoci Melania
Zega Adrian MateiII CMStoicoci Melania
Popescu Luana Gabriela III DMTarachiu Irina
Stacescu Stefania AlexandraIII DMTarachiu Irina
Luca Robert AlexandruIV CMFlorentina Suciu
Turcu Andreea IV CMFlorentina Suciu
VLADA LETITIA MARIAPregatitoare FMSamata Aurelia
TUDOR MATEI ALEXANDRUPregatitoare VEVMAntonie Stefania

Inapoi la centrele de concurs