Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DINA MIHAI-ALBERTI BEIFRIM ELENA
LETA AARON-MIHAII BEIFRIM ELENA
Istrat CezarI CESamata Aurelia
Jianu Sophia MariaI CESamata Aurelia
Radu Natalia MariaI CESamata Aurelia
Stefan Denisa IoanaI CESamata Aurelia
Teodorescu SabinaI CESamata Aurelia
Vochitu MariaI CESamata Aurelia
Cocoi Ali AslanI DEAli Leila
COSTACHE VLADIMIRI DEMATEESCU DOINA
Spanoche AndreeaI DEAli Leila
Fogoros DenisII AEUngureanu Gabriela
Nicut DavidII AEUngureanu Gabriela
Pislaru SofiaII AEUngureanu Gabriela
Poalelungi IrinaII AEUngureanu Gabriela
Iordachi TeodorII CEPavel Aurelia
Malai StefanII CEPavel Aurelia
Omer Khan ResitII CEPavel Aurelia
Sapera SergiuII DEMIHAI FLORICA
Serban ChristianIII AETanasov Gabriela
Ilie RuxandraIII CEStoicoci Melania
Cain AnisiaIII EEMorcan Crenguta
Danila Ana MariaIII EEMorcan Crenguta
Danila Ana MariaIII EEMorcan Crenguta
Piscanu MariaIII EEMorcan Crenguta
Solom PetruIII EEMorcan Crenguta
Cocos CezarIV BEBatraneanu Nicoleta
Banaga AlexiaIV CEPapuc Corina
Calin Clara MariaIV DETarachiu Irina
Danciu Andrei SabinIV DETarachiu Irina
Lupusoru Delia MihaelaIV DETarachiu Irina
Trascu Radu StefanIV DETarachiu Irina
Calinic Rares CristianIV FEIonescu Adriana Gabriela
Durbala Ana AndreeaIV FEIonescu Adriana Gabriela
Ionescu Irina MariaIV FEIonescu Adriana Gabriela
Stamule Lisa MariaIV FEIonescu Adriana Gabriela
Tudor Mara AndreeaIV FEIonescu Adriana Gabriela
Andrei Albert FlorianPregatitoare DEMorosanu Florina
Anghel ErikPregatitoare DEMorosanu Florina
Balasa Maia AndreeaPregatitoare DEMorosanu Florina
Caracuda Adelina IoanaPregatitoare DEMorosanu Florina
Constantin Tudor IosifPregatitoare DEMorosanu Florina
Iancu MateiPregatitoare DEMorosanu Florina
Ioan AlessiaPregatitoare DEMorosanu Florina
Olteanu IoanaPregatitoare DEMorosanu Florina
Vriscu VasianPregatitoare DEMorosanu Florina
Caracuda AndreiPregatitoare FluECristina Chircu
Dumitras MariaPregatitoare FluECristina Chircu
Savin DariusPregatitoare FluECristina Chircu
Pascu Bianca AndreeaIII CIStoicoci Melania
DENISOV DARIUSIV EIPANAIT CATALINA
Iarca VladIII EIMorcan Crenguta
Hagi Sphia NicoleIV CIPapuc Corina
Onofrei AlexandruIV CIPapuc Corina
BURDUJA ANASTASIAIV EIPANAIT CATALINA
ROMAN MIHNEAIV EIPANAIT CATALINA
Cartale Radu AndreiIV FIIonescu Adriana Gabriela
Neacsu MariaIV FIIonescu Adriana Gabriela
Popa Rares ConstantinIII CIIStoicoci Melania
Caldararu RaresPregatitoare FluIICristina Chircu
Popa DominicPregatitoare FluIICristina Chircu
Toader LucaIII EIIMorcan Crenguta
Culea DariaIV CIIPapuc Corina
BECHERU MARIA-SOPHIAI BIIIFRIM ELENA
BUNBAC STEFAN-CATALINI BIIIFRIM ELENA
DIMA SOFIA-MARIAI BIIIFRIM ELENA
MANZATU STEFANI DIIMATEESCU DOINA
Edutanu RiccardoII AIIUngureanu Gabriela
Farcas AlexiaII AIIUngureanu Gabriela
Stere KiraII AIIUngureanu Gabriela
Todireanu RazvanII AIIUngureanu Gabriela
Radu AlexandruII CIIPavel Aurelia
Sarivan Kalero MihaelaII CIIPavel Aurelia
Siea Luca NicolaeII CIIPavel Aurelia
Nita AndreeaII DIIMIHAI FLORICA
Ochia Robert II DIIMIHAI FLORICA
Spataru AzariaII DIIMIHAI FLORICA
Azis Ebru FatimaII FIIAioanei Manuela
Monahov MariaII FIIAioanei Manuela
BONDAR EDUARD NICOLASIII DIIBARBULESCU ELENA
Borcan Rebeca FlorentinaPregatitoare DIIMorosanu Florina
Borsaru Maria DianaPregatitoare DIIMorosanu Florina
Gorea Sebastian RemusPregatitoare DIIMorosanu Florina
Miron Rebeca ElenaPregatitoare DIIMorosanu Florina
Tegus BiancaPregatitoare DIIMorosanu Florina
Curtmemet AmraPregatitoare FluIICristina Chircu
Mocanu IoanaPregatitoare FluIICristina Chircu
Nicolae MateiPregatitoare FluIICristina Chircu
Tanasa DavidPregatitoare FluIICristina Chircu
Abagiu AlexandruIII CIIIStoicoci Melania
Popescu Ioan AndreiIII CIIIStoicoci Melania
ZIDARU KEVINIII DIIIBARBULESCU ELENA
Turcu Ioana TheodoraIII CIIIStoicoci Melania
BANICA ILINCAIII DIIIBARBULESCU ELENA
Duna AlexandraIV DIIITarachiu Irina
Musat Daria AndreeaPregatitoare FluIIICristina Chircu
Trasca MariaPregatitoare FluIIICristina Chircu
Craciun Rares IonutI CIIISamata Aurelia
Mentel Nicole AlexandraI CIIISamata Aurelia
Nedelcu Natalia MariaI CIIISamata Aurelia
Mantas Cristina II DIIIMIHAI FLORICA
Vinatoru Teodora IoanaIII CIIIStoicoci Melania
Ionescu TheaIII EIIIMorcan Crenguta
Ivan Riana RebecaIV DIIITarachiu Irina
ION ANDRA RAISAIV EIIIPANAIT CATALINA
Spulbere Alexandra StefaniaIV FIIIIonescu Adriana Gabriela
Ionita RebecaPregatitoare FluIIICristina Chircu
ASAN AMINAI BMIFRIM ELENA
IANCU SEBASTIAN-ANDREII BMIFRIM ELENA
MARCU EVA-MARIAI BMIFRIM ELENA
MOCANU SARA-ECATERINAI BMIFRIM ELENA
PITURU RAUL-NICOLAEI BMIFRIM ELENA
POPESCU BIANCA-ANDREEAI BMIFRIM ELENA
POPESCU BIANCA-ANDREEAI BMIFRIM ELENA
REVENCU ANDREII BMIFRIM ELENA
STARICA ANA-SOFIAI BMIFRIM ELENA
VISLA TEODORA-ANDREEAI BMIFRIM ELENA
Hagi ElenaI CMSamata Aurelia
Necula Miruna AncaI CMSamata Aurelia
Oncioiu BiancaI CMSamata Aurelia
Stoian AnamariaI CMSamata Aurelia
Stoian AnamariaI CMSamata Aurelia
Stoica DianaI CMSamata Aurelia
Vlada Letita Maria I CMSamata Aurelia
PAUN MALINA THEODORAI DMMATEESCU DOINA
Jelescu Nicolae IustinII CMPavel Aurelia
Curte Rebeca II DMMIHAI FLORICA
Hrisca MariaII DMMIHAI FLORICA
Petricala AlexandruII DMMIHAI FLORICA
Vasilcioiu Ionut II DMMIHAI FLORICA
Vasilescu VladII DMMIHAI FLORICA
Ardelean Irina ElenaII FMAioanei Manuela
Calin Paul VladimirII FMAioanei Manuela
Straut CristinaII FMAioanei Manuela
Manea RoxanaIII EMMorcan Crenguta
Nitu DavidIII EMMorcan Crenguta
Mardare Mihaela LoredanaIV DMTarachiu Irina
Petrea Giulia CristianaIV DMTarachiu Irina
Stoenciu Ema CleopatraIV DMTarachiu Irina
Suliman Berkant KadirIV DMTarachiu Irina
Anghel IustinIV FMIonescu Adriana Gabriela
Doreanu MateiIV FMIonescu Adriana Gabriela
Emurla Ioana KarinaIV FMIonescu Adriana Gabriela
Vasilescu AndreiIV FMIonescu Adriana Gabriela
Alexe Iarina Ana MariaPregatitoare DMMorosanu Florina
Jinga Ania MariaPregatitoare DMMorosanu Florina
Osman AlevPregatitoare DMMorosanu Florina
Abagiu TeodoraPregatitoare FluMCristina Chircu
Andronache-Pelehra LucasPregatitoare FluMCristina Chircu
Cornea ThomasPregatitoare FluMCristina Chircu
Rizea SebastianPregatitoare FluMCristina Chircu

Inapoi la centrele de concurs