Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.33 Anghel Saligny
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BALAN ANDREEA REBECCAI A100Bucur Camelia
SANDULESCU ANTONIO MIHAII A97.5Bucur Camelia
DOBRINAS DAVID IONUTI A85Bucur Camelia
AGOP ANDRA CATALINAI A79Bucur Camelia
IFTIMI MIRIAMI A70Bucur Camelia
VLADA GABRIELI B100Chiorpec Mihaela
STEFAN ANDREEAI B98Chiorpec Mihaela
TEACA ALEXANDRUI B97.5Chiorpec Mihaela
PETCU DARIUSI B96Chiorpec Mihaela
ADAM ALEXANDRUI B95Chiorpec Mihaela
BOCIRNEA RAZVANI B95Chiorpec Mihaela
RINDER CRISTIANI B95Chiorpec Mihaela
VASEA ANDRAI B95Chiorpec Mihaela
CAZACU SEBASTIANI B90Chiorpec Mihaela
MAZILU IANYSI B90Chiorpec Mihaela
OMER SELINI B90Chiorpec Mihaela
VLAD ALEXANDRAI B90Chiorpec Mihaela
VLAD KARINAI B90Chiorpec Mihaela
BATUTU STEFANI B87.5Chiorpec Mihaela
JIPA ANDREEAI B82.5Chiorpec Mihaela
MARCU SOFIAI B80Chiorpec Mihaela
MARCU SARAI B78Chiorpec Mihaela
PELIN MELANIAI B73Chiorpec Mihaela
CARABELEA ERICI B72.5Chiorpec Mihaela
ALASHTAR MOHAMADI B67.5Chiorpec Mihaela
BOAMFA ROBINI B67.5Chiorpec Mihaela
VINTILA AMALIAI B67.5Chiorpec Mihaela
NEACSU DIANAI B65Chiorpec Mihaela
BADEA VLADI B60Chiorpec Mihaela
BENIA MATEII B60Chiorpec Mihaela
DOBRINAS ALESSIAI BParticipantChiorpec Mihaela
BULGARU ANDREII BParticipantChiorpec Mihaela
JIPA ANA MARIAI BParticipantChiorpec Mihaela
POPESCU RAZVANII A100Chelesu Eleonora
HIRICZKO ERICAII A95Chelesu Eleonora
DAN OCTAVIAN SIVIUII A94Chelesu Eleonora
MUNTEANU RARESII A90Chelesu Eleonora
HORNET MARIA LARISAIII A100Bratu Mirela
ION MARIA TEODORAIII A100Bratu Mirela
PINZARU TEODORAIII A100Bratu Mirela
VASILESCU ROBERTIII A100Bratu Mirela
BOLACHE ANDRADAIII A88Bratu Mirela
NEACSU ARIANAIII A88Bratu Mirela
LIPOVANU SEBASTIANIII A87Bratu Mirela
BERTEA ALEXANDRAIII A83Bratu Mirela
CHIORPEC DELIAIII B100Sarica Zoita
PAUNA MIHAIIII B100Sarica Zoita
RADU ROBERTAIII B100Sarica Zoita
VASEA ALEXAIII B100Sarica Zoita
COCOR AMALIAIII B95Sarica Zoita
DUMITRU ANA MARIAIII B95Sarica Zoita
NISTOR ALEXANDRUIII B95Sarica Zoita
TANASE SILVIAIII B95Sarica Zoita
MOLDOVEANU CLAUDIAIII B93Sarica Zoita
PANDICHI STEFANIII B85Sarica Zoita
DRAGOMIR CRISTIANIV A100Popescu Viorica
RADUCAN BIANCAIV A100Popescu Viorica
STAN DENISAIV A100Popescu Viorica
BARBU MIHAIIV A98Popescu Viorica
CONSTANTIN DELIAIV A98Popescu Viorica
TELEHOI MIHAIIV A93Popescu Viorica
BATUTU TEODORAIV B100Geoglavan Lucica
CRISTEA CATALIN DRAGOSIV B100Geoglavan Lucica
OZKAN ADA DENISAIV B100Geoglavan Lucica
VERBAL VANESAIV B90Geoglavan Lucica
HIRICZKO MATEIPregatitoare A100Ovanez Elena
TARANU ALINAPregatitoare A100Ovanez Elena
CRACIUN EDUARDPregatitoare A95Ovanez Elena
PINZARU MATTEOPregatitoare A95Ovanez Elena
CERNICA SARAPregatitoare A90Ovanez Elena
CIRSTEA LIDIAPregatitoare A90Ovanez Elena
HIRNEA VLADIMIRPregatitoare A90Ovanez Elena
ISMAIL MELISSAPregatitoare A90Ovanez Elena
MONEA COSMINPregatitoare A90Ovanez Elena
LEAHU LARISAPregatitoare A80Ovanez Elena
COZMA DAVIDPregatitoare B100Poppa Daniela
ABDURAMAN SERAZATPregatitoare B95Poppa Daniela
GULOIU SOFIAPregatitoare B95Poppa Daniela
MACOVEICIUC COSMINPregatitoare B93Poppa Daniela
STOICA CRISTINAPregatitoare B90Poppa Daniela
TUDORACHE ALEXANDRUPregatitoare B90Poppa Daniela
OMORANU DIANAPregatitoare B88Poppa Daniela
PETCU STEFANPregatitoare B85Poppa Daniela
VIERIU DELIAPregatitoare B85Poppa Daniela
MEMET ALEVPregatitoare B84Poppa Daniela
BALAN MADALINAPregatitoare B75Poppa Daniela

Inapoi la centrele de concurs